Lukostřelec

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Karty je asi lepší kupovat, když si vemeš že +9/10 ted stojí kolem 18-25kk(záleží jaká SP a u koho) tak je v tonm zahrnutý udělání, Q(pokud jde o 3 a 4SP) držák a samotný + a exp tě vyjde na 10-22kk...skus si pak spočítat kolik pírek, zlata, svitků, úuplňků a duší bys potřeboval na +9 kdyy ti všechno vyšlo na 1. pokus a myslím že to bude kolem těch 6kk a pak si vem že na 1. pokus to s 99%pravděpodobností nedáš
    • EQ do toho 85lv je celkem sranda(až na věci z amirů a 75zbraně), od 70si sežen rezi a až budeš taková 85tka kup is lepší EQ a pak to vrážej do +SP, do té doby bys mohl mít zařízený slušný rezi, víly - což je snad samozřejmost :), mask ap.... je lepší EQ tak r6 s mušlí na SL poš/sílu/en 10+

      PS: já měl EQ od 70meč,72kuš,62pak78brnko a tohle by šlo i u luka akorád brnko 74 klidně do 85, EQ 85sem měl nachystanej od 83lv. a SP jsem měl větší + až wara+9v nějakým 87lv, jinak cruse +9 88lv a ted v 90sem koupil ninje+9, takže do toho 85lv sem byl s crusem+3 a warem+6...šlo to ccelkem dobře:))
    • No já chci rezi i EQ nějaký to lepší a už na vyšší level a nechce se mi teď investovat do EQ na 75, když jsem 50Lv.
      A zase 50Lv. bez světelky nevezmou do žádný slušný rodiny a já nechci jako 75Lv. kupovat další WK jen kvůli tomu,
      že jsem si jako 50Lv. koupil job 1 + 0. To je můj postup, ale každý názor se hodí.

      Vybavení na luka (co je nejlepší na luka 75-80Lv.?):

      Level: 75 Název: Majestátní luk Základní rozmezí: 307~390

      Přírůstek: 330
      10% šance 140% kritické

      Kde se dá sehnat: Slade raid

      Bonusy:
      Každý element se zvyšuje o 52
      Poškození magickým útokem se snižuje o 8% s 14% pravděpodobností



      Level: 79 Název: Caiperu Základní rozmezí: 316~436

      Přírůstek: 346
      8% šance 100% kritické

      Kde se dá sehnat: Výroba z Amir trnitá kresba B

      Bonusy:
      Každý element se zvyšuje o 70
      Poškození magickým útokem se snižuje o 8% s 20% pravděpodobností
      Poškození se zvyšuje o 7% s 33% pravděpodobností
      ________________________________________________________________

      Level: 67 Název: Kris

      Poškození: 244~270
      Přírůstek: 307
      9% šance 240% kritické

      Bonusy:
      Veškeré útoky se zvyšují o 20
      Odolnost proti světlu se zvyšuje o 20
      Při každém zásahu ztratí protivník 100 MP

      Kde se dá sehnat: Raid Obrovského pavouka
      ________________________________________________________________

      Level: 70 Název: Křišťálová Blůza

      Útok zblízka Obrana: 139
      Útok zdálky Obrana: 188
      Magie Obrana: 187
      Vyhýbat se: 342

      Kde se dá sehnat: Raid světla Glacernon

      Bonusy:
      Poškození všemi útoky se snižuje na 7% při poměru 15%
      Pravděpodobnost napadnutí fatálním útokem se snižuje o 4%
      Obrana proti každému elementu se zvyšuje o 5

      Která zbraň, nebo brnění se nejvíce hodí pro level 70-80? Některá z těchto, nebo jiná?
      zdroj

      Jen tak odhadem vidím toto dělání nové postavy tak do 65 000 000 zlata. Jde se šetřit :thumbsup:

      The post was edited 5 times, last by Tomps® ().

    • Urcite Caiperu, popripadne luk od 71-Seraphion.
      Ak zozenies nejaky lepsi tak si ho mozes nechat az do 90.
      Brnko- bud to od 78 alebo od 85, to od 74 sa moc plusovat nevyplati lebo r2 brnko od 85 ma vyssie obrany ako r6 od 74.
      Kazdopadne ak si kupis 78 tak si ho mozes kludne nechat az do 90.
      Dyka-Budto dobru od 74-Eccaraci alebo pockat do 85, ta od 85 je fakt pecka.
    • kris a ecaraci - kris je podle mně lepší, je levnější, líp ho seženeš a rez 20na světlo se hodí :), ecaraci má bonus +element který se hodí i pro WK do DMG ale je cenově o hodně dál než kris a je ho málo lepšího - když budeš sám dělat r a + vyjde tě to celkem draho

      light a suph - light je hodně populární brnklo, je celkem snadno k sehnání a r7 seženeš třeba do 4kk i s takovým +5-7 dáš do něj mušli máš hodně dobrý brnnko (mušle r7) ale oproti suphu má menší obrany a bonusy, ale suph je celkem drahej a do toho r5/6/7 budeš mmuset investovat hodně, ale když seženeš mušli na pvp tak se ti to mnohonásobně vrátí, navíc suph můžeš v poho mít do 90 lv -> kámoš měl r6+6 s hodně pěknou mušlí a byl v poho i v tom 89lv