Kouzelný proutek chrám žeby bug?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Kouzelný proutek chrám žeby bug?

    Chodíme pts hledám normálně to funguje najednou to začlo házet dozdi nebo po kouskách mizet.

    Hledal sem s češtinou druhej den v kuse a najednou to začlo dělat dal sem němčinu švýcarsko. a je to v poho na netbooku hledám jenom z němčinou. je to chyba nebo je to jen problém z nějakým jazykovím kodovaním?
    mám pc od aceru netbook je taky od aceru kámoš má ten samej problém s notebookem od aceru nebude to něco u nich?
    Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
    Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
  • Pidlo, podle mě je to tvůj ****** protože kámoš chodí PTS do chrámu a jde mu to jako vždy.
    Jestli jsi se hrabal v nastavení, v jazycích a pod... tak to bude ono :thumbsup:

    //edit: magua: jde to i slušně ... warn


    ///Hledám někoho kdo by mi pomohl se SP3 jsem u Qestu: Krvavé kameny

    The post was edited 1 time, last by magua ().

  • HM... Zkus se do těch jazyků kouknout a říct co tam máš špatně.Tohle jsem taky řešil když se mi to stalo a vyhrabal sem se z toho.
    Popiš mi co máš v nastavení, v jazycích atd...
    PM nebo tady to je jedno.


    ///Hledám někoho kdo by mi pomohl se SP3 jsem u Qestu: Krvavé kameny
  • je tam čeština když to blbne když dám němčinu tak to neblbne co dělá ctrl+shift nemůže to být tím? třeba když sem to nechtěně zmáčkl někdo říkal že ono za to prý může taky.
    Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
    Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
  • do dnes m ito od toho updatu co tohle spravoval nedělalo. Až dnes a to mám reinstalovat celou hru? toto radši vydržím z němčinou. I když ten reinstal je asi nejlepší možnost. Já sem dnes chodil pts najednou to takle blblo to sem napsal klasika měl jsem signál pohnul se za ním a zmizel nebo mě posílal do zdi. Restartoval sem pc a je to v cajku.
    Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
    Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.

    The post was edited 2 times, last by pidlo ().

  • Počítač je krátce po údržbě a kontrole, prostě sem včera normálně chodil pts asi po 20 jízdě to začalo blbnout.
    Je fakt že je možný že byl unavenej tak prostě na chvíli zblbnul jel 18hodin v kuse může to bejt tím?
    Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
    Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
  • Takže asi vyřešeno díky za pomoc. Už sem se lek že to je zas nějakě špatné, jo no můj pc chudáček malej.
    Budu si dávat větší pozor. :altw:
    Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
    Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.