Moja new stránka

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Jsem zlá ježibaba a tak si nemohu tuto příležitost ujít. Po pravdě.. přijde ti někdy to pozadí, co máš v písmu jako normální? Ono když je samotný text na křiklavém pozadí a samotný text je růžový, tak se to nedá. To mě odradilo. Obsah stránky se mi ale líbí, jen to písmo je zavádějící.. :whistling:

      I desire everything about you, I desire it so much that I'm shaking.
    • Moje kritika: pročetl jsem is to líp a de facto nesouhlasím s bušema....dýně obič slabá v obraně?? :D to fakt ne, ex-dýně je slabší v obraně, boxer silný v útoky...opět ne, nemá element tudíž dá hit max tak za 300 nepříteli na stejné úrovni, spec. jednmotka pro wra...o5 ne, lukostřelec s jednotkou je pěkná svině(NOXMASTER, pepina100...)

      LOD kostry do 75lv....do 83to expí nádherně, draci?!? ti neexpí vůbec, exp na žebrech max. s nahánením jak draků tak koster a to jen z nudy jinak plítvání časem a odvarama, rytíř klidně od 80lv. není problém :) omezení jak tam máš napsaný to bych neřekl...záleží na DMG ale třeba my když jsme dole war vůbec není pokud ho nekde nechce na exp....:D destra sem na LODu neviděl hodne hodně hoooodně dlouho
    • Přesněji to máš u popisu LOD. Ona změna nemusí být napsána tak velkým písmem, i takto křiklavě. Pouhé malé písmo zvýrazněno tučně, či čevenou určitě bohatě stačí. Plus bych sjednotila pozadí do bílé, nebo to je tmavé schválně? U skillů pro 1.sp bych také změnila velikost písma a oddělila jednotlivé nadpisy. Když už jsme u vylepšení karet tak jsi si mohl udělat větší námahu a udělat screen sám. ^^ U víl máš hodně nezobrazujících se obrázků, což se dá přejít. Ovšem zase je tam šedé pozadí, schválně? Věc s pozadím jest i u odměn z raidů. Což vypadá fakt špatně. A abych si už rejpla opravdu do všeho (upal mě na hranici) tak u postav - přesněji pod mágem jest napsáno "elementárníchkouzel" - bez mezery. Jsem velká stvůra a ještě si přisadím. Nemám ráda tak velkou proměnlivost fontů a velikostí na stránce. Když už tak jen Tahomu (či Ari., Com., aj..) a nestřídat to jako ponožky.

      Už mi začíná vadit, že nic nepíši v odstavcích. Ajajaj..

      S většinou informací o bušech souhlasím, ale ne se vším. Jen přidám, že normální dýně je velký přínos hlavně pro mága. Dýně na lvl 78 má 26k hp, což je pořádná pálka. Když to porovnáváš s mágem, kterému když má holy navíc dává stun na světlo (pomoc docela velká a buš jen tak nelehne..). Tato stránka vypadá opravdu jako by jsi ji psal ty sám, což se mi opravdu líbí. (srozumitelně jsem myslela onu stránku s buši) Za fotogalerii také plus :thumbsup: .

      I desire everything about you, I desire it so much that I'm shaking.
    • Nebudu moc kritizovat, protože vím co to dá práce. Ale bohužel vidím jedno velké mínus
      a to že většina tvého webu je sprostě okopírovaná. Mohl sis s tím dát víc práce, nebo uvést
      původního autora. Dalo by se říct, že si jen nějak naskládat cizí práci na svůj web. Fuj.
      Například postavy, odměny z raidů (články z tohoto fora).
      Vzhled no, každý má jiný vkus, takže to se ti upřít nedá. A nějaký ten chybný obsah, nikdo není dokonalý. Tak i tak palec dolů...

      Tomps

      The post was edited 3 times, last by Tomps® ().