Tak to je už dost!!!!Vám vykrádačům nestačí ban ? prosím...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Tak to je už dost!!!!Vám vykrádačům nestačí ban ? prosím...

    Dobrý den nechci si na někoho stěžovat vím... dám to na ticket ale chci upozornit ostatní na to co se stalo mi takže:Vstávám ráno vše v pořádku přihlásím se na ůčet a vše také v pořádku asi v 7:00 jdu pryč a v 8:50 mi náhle přišel mail s potvrzením změny mailu tak to samozřejmě zamítnu a spěchám domů až doma následně zjistím že mě někdo okradl postavy všechny zůstaly Sp karty také ale jediné co mi ukradli byly peníze a SP karta Wk+5 neříkám že chci náhradu (teda pokud by to bylo možné) ale mohli byste mi sak*a vysvětlit proč mát tak deb*lní zabezečovací systém ? heslo zůstalo takové jaké mělo být žádné hslo sem nikam nedával ani nesděloval ale už mě to vážně nebaví furt vám psát že mě někdo odradl Stejně to skončí větou "My s tím nemůžeme nic udělat" Tak sakra od čeho tu jste když mi takto odpovíte a nepomůžete ? Já vám na to kašlu toto napsat umím také ale víte co ? Já se postarám sám třeba si to tu lockněte nebo zamkněte nebo dejte do spamu ale nečekejte že vám budu vstřícnej když mi napišete jenom toto tak já vám na to odpovím "Když jste tak leniví tak se nedivím že to neřešíte" a víte co ? ještě se zeptám platí ta akce nabourání se do nějakého ůčtu ? pokud ANO TAK TED VÁM TO PŘEDVEDNU NA TOM HRÁČI KTERÝ MI CHTĚL ZMĚNIT EMAIL a pak se budete divit!!! :chainsaw: :chainsaw:

    //edit: magua: je to stále do kola jak u blbých. tohle se tu prostě neřeší od toho je support a team to rozhodně řeší. od teď každý kdo bude mít pocit, že může napadat team dopadne stejně. ... warn ... LOCK
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...

    The post was edited 4 times, last by valhalla ().

  • Se zabezpecenim Tveho pocitace z nasi strany vskutku nehnem. Zabezpeceni uctu jako takoveho je dostatecne. Pokud neumis bezpecne pouzivat pocitac, tak na nej radeji vubec nelez (odcizene konto ve hre je v tom pripade nejmensi vec, ktera se Ti muze prihodit). Myslim to uprimne a vazne (keyloggery, sniffery, socialni inzenyrstvi + co si jeste vymyslite? - TO JE PROBLEM VAS A NE NAS!). Nastvany muzes byt jedine sam na sebe, tak si to nevylivej na tymu (pokud mas nejakou uroven...).
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.