Nefunkční pozívání lidí do rodiny

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Nefunkční pozívání lidí do rodiny

      Dobrý den mám problém jsem zástupce rodiny DareDevil a když je někdo správce tak v nastavení je nastavené že můžou správci zvát ale nejde to prosím pomozte jsem v rozpacích :) ?(

      //edit: magua: přesunuto z "Pomoc a otázky"
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...

      The post was edited 1 time, last by magua ().

    • Relog nepomáhá atu podporu skusím :)
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
    • já právo mám měnit práva.
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
    • První věc jsou práva, druhá věc jak říká P-S-Y, jak to píšeš- %Familyinvite jméno hráče. Pokud to nepůjde
      zkus pozvat přes P -> rodina - správa rodiny - autorita a Pozvi hráče. Pokud to nepůjde, mrkni se na práva.
      Pokud si zástupce tak u toho to měnit nejde, ten může pozývat vždy, ale strážce musí mít zašrktlý Pozvi hráče v
      autoritě a tuto funkci mít přidělenou zástupcem/hlavou - %Familykeeper Appoinment nebo přes Správa rodiny.

      Pokud bude vše v pořádku, není problém u tebe, nebo ve vaší rodině, ale někde jinde a budeš muset kontaktovat
      support.

      Tomps
    • Tomps® wrote:

      První věc jsou práva, druhá věc jak říká P-S-Y, jak to píšeš- %Familyinvite jméno hráče. Pokud to nepůjde

      zkus pozvat přes P -> rodina - správa rodiny - autorita a Pozvi hráče. Pokud to nepůjde, mrkni se na práva.

      Pokud si zástupce tak u toho to měnit nejde, ten může pozývat vždy, ale strážce musí mít zašrktlý Pozvi hráče v

      autoritě a tuto funkci mít přidělenou zástupcem/hlavou - %Familykeeper Appoinment nebo přes Správa rodiny.



      Pokud bude vše v pořádku, není problém u tebe, nebo ve vaší rodině, ale někde jinde a budeš muset kontaktovat

      support.



      Tomps




      Díky Tompsí za radu samozřejmě jako naschvál mám hlavu Zabanovanou zástupci jsou.... a povolené to mají a nejde to ani přes chat ani přes to P -> rodina - správa rodiny - autorita a Pozvi hráče tak nevím kde je chyba já osobně budu muset napsat asi na podporu možná to bude nějaký bug nebo chyba :)

      EDIT: Tak jsem zjistil že to funguje akorát jenom přes chat ale ne přes ten panel v rodině není to i tak divné ? :cursing:
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
    • Ale mi jde zvát jenom přes chat nikoliv přes tu postavu rodina a to tlačítko pozvat lidi
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...