dama končí.....(možnáá)

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • dama končí.....(možnáá)

      Ahoj,no takže končim to asi už víte...a teď vám povím proč:
      Jednoho krásného dne kdy jsem konečně dostala 1 z češtiny mě kamarád řekl o nostale..takový to pojď to s námi hrát a tak dále. Hrála jsem nejdříve za wara dohrála jsem do lvl 44 a pak mě přesal bavit začala sem hrát za luka..odělala pajamu udělala lovce.poté vraha ale měla jsem práci jen 27. a tady někdě jsem potkala
      Tomps®

      tak jsem expila a až v lvl 51 jsem nasadila vraha..byl to krásný pocit mít konečně něco nového.pak přišel vánoční event a já jsem
      dodělala pajamu na +11 POté co skončil vánoční event jsme začali plánovat s tomíkem svatbu.. jenže já tu poté dlouho nebyla a on si našel jinou... pro mě to je velká ztráta...newím jestli to bez něj ještě vydržím...Tak budu teď hrát tejden možná 2 a potom asi nadobro skončím...Je to jen má chyba ale jednou se to stát musí...byli jsme spolu krásných 5 měsíců a 24 dní..děkuju ti za toto krásné období :altw: Tompsi® :altw:
      chybí mi někdo s kým si můžu pokecat =/// prosím ozvěte se někdo na nick dama
      :shit: :grumble: :shit: :grumble:
      :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster:
      :monster: :monster: Červená Karkulka :monster: :monster:
      :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster:
      :shit: :grumble: :shit: :grumble:

      The post was edited 2 times, last by dama ().