Problém u Crusse =(

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Problém u Crusse =(

      Čawko.. =) Prosím poviete mi odpoved na jeden problém? =)

      Keď má crusse dmg .. tak som si dal dole kuš a nemohol utočit že neni s čím utočiť a míňa to tie kušové šípy..
      ale skusil som si dať zbraň od lv 20 a zbraň od lv 50 napr.. ale dmg sa nezmenil..
      Ale keď som zmenil kuš tak sa zmenil.. dmg u crussa závisí na kuši?
      ?( Ďakujem za odpoveď
      Áno patrím medzi tie nafukané Lamy čo si kupili Wk a nechaj se expit na LOD :evilgrin: Čo už 8)
    • nevím proč to je, ale i sekundární zbraně si berou světélkující efekty (nevím jak jinak to nazvat :D) primárních, třeba dýku na lukovi mám +3, ale světélkuje jak můj luk +6... neboj, není to jen u tebe :)
      Orpheus lvl 90
      WK +10/99
      Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
      Assassin +5/53+
      Ranger +6/75
      CS brzy (snad)

      Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
    • Takhle: cruss má útok na dálku takže DMG si bere z kuše, ale z meče si může brát nějaký bonusy(en. světla, zvýšení, pár věcí z mušli ap.) a aura kolem té zbraně je u každé karty taková, jaká je na primární zbrani té postavy(mám meč +6 aura na crusovi bude zelená mizící, mám +8 aura bude červená trvanlivá).

      Stejně tak to má vrah na lukovi, DMG má z dýky ale bonusy může brát z luků.

      Jinak to r7+5, nwm jakej seš lv ale na ten LOD je lepší radši r5-6 s +5-6 než r7+5, ale to je zase něco jinýho a už to je složitější. Jednoduše, chceš DMG na crusovi pořid si pořádnou kuš.(A ano vím že to r7+5 byl jenom příklad)
    • Tak tady vyřešíme pár nesrovnalostí,..
      1. Na Crussovi kuš svítí podle toho jaký máš meč, ale neznamená to že útok přebíráš z meče a ani by to nedávalo smysl,..Stačí se zamyslet,..
      2. DMG u Crusse se odvíjí od kuše jejího základního DMG a + kuše,.. Jde o to že kvalita kuše ti akorát přidává na základu tz. že dejme tomu máš balistu jak už zde padlo R7+5 tak máš daný základní DMG např. 400-460 a jelikož je +5 tak se přičítá 43% do DMG tz. že máš DMG 400-460 +43% v součtu je to 572-658 zatímco když máš kuš R5+8 která má základní DMG 360-420 což je oproti 400-460 docela rozdíl tak +8 přidává 90% tz. že je to v součtu 684-798.
      • R7+5 400-460 (+43%) - 572-658
      • R5+8 360-420 (+90%) - 684-789

      Takže jsem tím chtěl říct že kvalita zbraně zasahuje jen do základního DMG který je mimochodem ne na každý zbraně stejný,což jsem teda odpozoroval,..třeba 2 totožný zbraně stejná kvalita +0 a maj jiné poškození,..Ale to je mimo téma,..Ke zvýšení DMG u crusse ti pomůže pak ještě různý věcičky na mušlích, a jelikož je dle mého pohledu poměrně omezený na LoD tak body v elementu dělají nejvíc,obrana zbytečná.Takže pokud chcete mít s Crussem DMG na LoD tak body do elementu,pokud PvP tak útok,něco málo element,..jo a k těm vychtávkám na mušle,.. Sežeň si Slavný - meč ,..dej do něj mušli SL Síla +10 a třeba budeš mít lepší rezi o 10%,10 bodů do elementu a ještě se zvýší každý element o 35 a do kuše si dej něco na zvýšení hodnoty útoku a něco co se ti bude líbit,.. Já takhle fungoval od 72 a expení do 85 bylo hračka,kdo mě zná,potvrdí ikdyž já teda měl R7 balistu a mám jí i v 85
      ,..Doufám že jste se do toho nezamotali moc a hodně štěstí při boostovaní DMG :)) PS: zesilko,tarotka dost to zvýší útok,.. :done:


    • Jedinné co na cruse stačí je dobrá kuš a těch je tedy požehnaně, já osobně bych ti později doporučil kuši z Amiru A bergearce na lvl 74 ta má perfektní bonusy i kritické poškození a k tomu meč buď se zvýšením elementu, energie světla, či šanci na zvýšení dmge, která když je na meči procuje i na kuši což je dost podstatná výhoda a ono byť jednou za čas třeba +10% dmge není vůbec špatná věc, pak jak říkal Honza mušle na sl sílu, ale já bych doporučil možná i sl poškození, protože i v glacu lidé často mají resisty :) ale to se celkem špatně shání v nějakém lepším provedení +10 a víc na nižší lvl a taky záleží na kvalitě, nicméně tohle taky není vše, ale tohle bych považoval za základ ono až potom je důležité řešit kartu, protože crus +9, ale s kuší na lvl 58 r1+3 to asi světoborný dmg nebude.
    • Je drahá, ale je to TOP kuše, protože balista má kritické poškození tuším 110% nebo 120%.. Berg s bonusem má 210% + třeba bonus z karty a nějaké zvýšení z meče nebo snížení resistů navíc má element k dobru a to už se na dmgi projeví ono je rozdíl dát na krit 3 a 5k třeba, ale se zvýšením a elementem to může být třeba 8 a 15k a to už je dosti znatelné a ty prachy za to stojí navíc ti to zvýší kritické poškození i u meče o +40% a to už není špatné třeba mít meč, velice oblíbený loopuster na 71 opět z Amiru A 250% kritické +40% kritické z kuše +10% třeba z karty to máš 300% kritické poškození, to je jako krit. od vraha sice nemáš takovou šanci, protože nemáš cre up, ale výdrž a tenhle dmg to udělá své..