velikonoce event - raid

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Prosim Te ja mam na herni docela vysoky level a taky me nikdo nebere (tim chci rict, ze to rozhodne neni o levelu) :dash: Pokud by byl zajem, mohu usporadat par GM raidu pro prcky nekdy o vikendu, at se muzete taky predvest :thumbsup:
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Nechápu proč by tě neměli brát. Nadropuj si modrý vajíčka a když umřeš neubyde srdíčko. Zajíčky na sváču.
      Složení karet je asi jedno. Protože slepici ubíráte procentuelně. Je fajn mít mágy bez karet aby dávali auru.

      Mám jiný problém. Splnila jsem 4Q a dostala jen 3 zlatý vejce :-((((. Bohužel nevím u koho se to stalo, páč jsem se do inventu koukla později. Vůbec mě nenapadlo, že nebudu mít 4 zlatý :-(((((((((((

      .......... áááááááááááááááá nedostala jsem to za ukončený raid, Q od mimi mentor a když jsem u ní byla, že ho mám splněný, normálně mi při rozhovoru zmizel .... znova jsem obcházela npc a ona mi ho zadala znova .......... co to je????? :cursing:

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 1 time, last by Ariadna ().

    • chtěl bych se zeptat jak to bude s tím njosmátem, kámoš říkal že při prvním raidu(úspěšným) se dostane perla, tam je "něco" co vytáhnu, doplním tomu 170k HP a mám nosmáta, je to už ten seraphim nebo je to teprve mezikrok v evoluci :D


      A ještě... proč lidi nepoužívaj přirozenej rozum a berou MP vajcům 20tkama
    • udelat si vlastní nemá cenu protože nikdo k tobe nejde všici kde je hráč yakuza nebo beru jen destry ale na tebe se vyserou takže raid pro malej lvl je k ničemu nahrabou si jen velký lvl ale pro malí k ničemu jediní co ej k nečemu z raidu pro malí tak úkol od calvina, eva energy a tulák ale zbytek je na 2 věci !!!!!!!!!!! Tímto nechci Gm urazit ale je to tak :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
    • Nj, je to fakt, zase jsou lukové ve výhodě no a pak mágové, ty jsou potřeba všude. Jen bojovníci jsou zase nalepení na královně a nestíhájí utíkat z kruhu - tzn. stun nebo hromadu vajec :) a pak se objeví vzteklá chiky, nebo jak se jmenuje a 3x klofne a je po bojovníkovi :-). Ne, je se jen směju. Ten raid jsem podruhé už nedala. Ale tak hlavně že mám to vejce s křídlama a se 180.000 HP .... které je jen na okrasu, ani to netankuje kostry na LoD!!!! :-DDD

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • 1) malé levly brečí každý event
      2) ti co brečeli minulý event už jsou naexpení a dnes brečí další malí. příští event bude brečet opět noví malí hráči.
      3) jak už bylo řečeno -> založit si vlastní raid je nejjednodušší cesta jak být v raidu s jakoukoli postavou. problém bude s hledáním rozumných rhráčů, kteří se na raidu chovají podle daných pravidel jak raid dát a neběhají tam styl anarchie. :)

      a rada na závěr. nejméně se berou na raidu hráči, kteří na něm nikdy nebyli a spamují jak o život jak to umí ať je každý vezme.stačí napsat jednou. když vás naberou jste vysmáti, když ne tak hledejte někoho jiného. :)

      4) bojovníci se berou hlavně proto, že je potřeba rychle se nabíjející plošné skilly. war má sice plochy silné, ale nabíjejí se strašně dlouho. :)
      5) pro malé lvly je event hlavně příležitost jak si jednoduše prodejem přijít na pěkný balík peněz.

      edit: u bodu 4 mám překlep samozřejmě jsem myslel, že se warové neberou, protože se jim nabíjí skilly dlouho zato bersům chvíli... děkuji P-S-Y za upozornění :)

      PS: nezapomeňte, že bers v kombinaci s buffem "život a smrt" a "aurou", která automaticky doplňuje mizející HP způsobené životem a smrtí se mění ve vražednou kartu + s buffem "zuřivec" i rychle běhá :)

      The post was edited 3 times, last by magua ().

    • no maguo, nwm co je pro tebe pěknej balík, ale pro mně to je už takovejch 5kk, mám lv 89 a řekni mi, kde má war rychle nabíjející se skilly(bers má 3plochy - 15s,32s a 120s, war má 15s 60s a 120s, ninja, kterej na raid moc ne protože saje MP má myslím 25s,30s100s a 120s a cruss 27s 35s a 120s...

      jinak dneska asi nejlepší hláška : beru ty co to umí. (na každýho ř al že to neumí) někdo mi vysvětlete jak od pohledu poznáte "toho kdo to umí"

      jinak, ten spam stačí zajít normal na mapu raidu, ale ani nemusíte psát, já tam 5min sedím a mám asi 4nabýdky do raidu bez jedinýho řádku v normal chatu

      //edit: magua: děkuji za upozornění. příspěvek jsem si editnul :)

      The post was edited 1 time, last by magua ().

    • OMG - To je jediné co po dnešku můžu k těm raidům dodat a jedinné co můžu poradit je to, že pokud nejst malý lvl a nikdy jste ten nebo vůbec žádný raid nezakládali tak to ani nezkoušejte. Já jsem už několikrát zakládal a jako akt jedinné co můžu říct je omg. Výrazně tam píšu, že hledám 3 destry a vedle mě 8 iců Spamuje Vem vem vem pls. To je šílený, dále nechápu proč si každej bere i do toho raidu to tajemné vejce, předpokládám, že když to vejce nesedí, že se mu Hp asi nedobýjí takže tam ve směs jen překáží, takže nevidím důvod proč to vece přd raidem nevyhodit do minizemě a pak si pro něj jít a pokud plánuju chodit jen raidy tak proč ho tam nenechat delší dobu. A inteligence některých lidí se o proti minulému roku EXTRÉMĚ snížila. Podařilo s mi lidi přesvědčit k tomu aby si každý z nich vzal Boba nebo Sakuru + NosMáta pokud možno na dálku a když to jinak nepůjde tak aspon na blízko, ale v žádném případě to vejce. Udělal jsem to dokonce i pro menší a před raidem sem i vše vysvětlil, ale někomu nedošlo, že když si na ten raid veme NosMáta aby si ho dal i na semen nebo aby si ty semena vůbec koupil. Osobně jsem jim dal dost času, řekl at si vemou ty NosMáty, Svačinky, Kouzelný Vejce, Vysvětlil jsem jim vše co a jak udělat při kterém případě, ale někteří to prostě nepochopily. Na raidu tam byla dokonce jedna osoba, která u sebe měla to Tajemný vejce a ke všemu, když se to nepovedlo a byli tam 2 Žlutý Chicky tak si ještě vyřvával "Na královnu omg" :rofl: a aby to nebyo ještě lepší skoro půlka se k němu přidala. Někdo se vykašlal i kupovat kouzelné vejce, skoro víc jak půlka neměla svačinky ani semena na NosMáty i když pochvala za to, že všichni až na jednoho NosMáta Správného měli což na mě odělalo dojem :D. Ale opravdu nejvíc mě dostalo to, že tam půl hodiny píšu co maj dělat a oni tam jen spamujou pojdme už, pojdme už. S nima někam jít to j sebevražda a opravdu příště si rozmyslímm, jestli vůbec ještě založím :D. Varování pro vás tohleto snad není možný. Začínám si říkat jak je možný, že jsme to minulej rok začali dávat mezi prvníma :D. :rofl:
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Sasů,proto taky neberu ty lamy... jen ztráta nervů,chodim s víceméně osvědčenejma lidma,proto sem to taky včera dal jako první,vždy jindy tam byla lama co to pos.pos,no spíš potentila..
      Já sem si udělal systém,jeden hráč mi čekoval zda je maj ty vejce,semena,šlo to:) skus to tak taky,a ještě,nebrat ty malý prcky,nikdy to nepochopí.. jen maj kecy typu "královna,zabít jí" přitom tam je chicky(to velký),nebo nějakej frajer z wk dá i 20tku,no raději nekomentovat:)
      Holt,jen ty osvědčený,když ty prcci to nepochopí..
    • Nesouhlasím, není to o tom že on má 20lv, neberu ho je to blb. Viděl jsem 80lv s vrahem jak dal neviditelku a běhal tam v neviditelce okolo, nebo 90tku jak měla vedle sebe obří vejce a stejně šla do královny. Jinak ten minulej raid byl lehčí, bylo dle mně míň vajec a hlaavně, lidi měli nosmáty takže DMg bylo 3x větší.


      K tomu tajemnýmu, doplnuje se mu když je u tebe, sedí, běží co sekunda to 1HP.

      K těm destrům, tenhle raid je pro ně asi jediná možnost, jak tu kartu využít protože jinak se dle mně nikdam nehodí, max tak na ibra na efekt a ply(což je zase lv 80+)

      Sehnat lidi na raid... já sem zakládal asi 5x a máš pravdu sasuke, člověk napíše hledám 2destry, kolem jdou icové a vem mně, řeknu že mágy mám a hledám jenom destry a přiběhnou bersové nebo holly. A ještě.... sestava 3ice, 8destrů a zbytek bersů je dobrý.

      Poslední odstavec pro maguu, aura +HP a smrt je sice pěkný, ale když už toho berse mám tak na světle nebo dropu kde s aurařem nejsem a na královnu stačí buff zuřivec