Změna jména

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Změna jména

    Zdravím chtěl bych se jen zeptat, jestli jde v nostale nějak změnit jméno...Mám účet a na něm mám všechny 49 mága,50 luka a 57 warra a ten war je ženské postavy a ženského jména(Nevím co mě vedlo k tomu dát si ženské jméno :D ). A můj dotaz směřuje k tomu jak už z názvu můžete vyčíst, že bych si rád změnil na té postavě jméno...V NosBazaru jsem to nikde nenašel jen změnu pohlaví, kterou pravděpodobně koupím a nevím jestli jsem to nějak přehlídl což pochybuju a nebo jestli se za pár zlatých nedá někde změnit jméno.
    Ziffi-Lukostřelec-48/Job 39
    Assasin
    Ranger


  • Jméno změnit nejde a doufám, že ani nepůjde už ta možnost změny pohlaví byl parádní nesmysl, ale dá se přežít jelikož jméno zůstává.
    Změnou jména by bylo nahráváno z 99% zlodějům, kteří si udělají na jméně špatnou pověst a už se nenechá nikdo okrást a tak by si jen změnili jméno a kradli by znova :)
  • tjn, ale zase ta změna pohlaví... když někdo chce tak klidně(změna orientace, předání účtu mezi sourozenci, kámoši apd.)

    //edit:magua: nezapomínej na to, že předávání účtu ať už sourozenci nebo kámoši je proti VOP. A můžeš za to schytat permici. :)


    Pro maguu: to vím, ale i tak se to někdy děje a upřímně, GM s tím nemůžou nic dělat(sem hrozně zvědavej jak zjistíte když si vyměním účet např. s bráchem)

    The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

  • Ta změna pohlaví podle mě ničemu nevadí zas až tak....Ale myslím si, že by se to bez ní taky obešlo ;) Ale furt lepší, aby tuhle hru plnili oblečkama,předělávkama vlasů, změnou pohlaví a tak podobně, že se tu bez NT celkem obejdeš a nepostrádáš je, než je to u jiné hry od GF kde je nakupování věcí na reálné peníze doslova nutností jinak nemáš šanci si tu hru užít a být v ní někdy aspoň průměrný!
    Ziffi-Lukostřelec-48/Job 39
    Assasin
    Ranger


  • Když by se dalo zmenit jméno bylo by to napytel, lidi by si měnili jména jak o závod a vznikaly by kopie druhych na chvili by se mohl jmenovat např. ''GMKRAB'' a hnedka by si jméno zas zmenil. A tim by se stížilo dokazování toho že porušil VOP vydáváním se za člena týmu. Myslím že je to doopravdy zbytečné.
    ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

    KRIS Kris Officiálně
  • Já neříkám, že chci aby se tu zavedla změna jména, ale ptal jsem se jestli se dá nějakým způsobem jméno změnit, takže moje otázka byla zodpovězena a já prosím o zamknutí ;) :tclosed:


    lock na prani zakladatele 8) /Lucyana
    Ziffi-Lukostřelec-48/Job 39
    Assasin
    Ranger


    The post was edited 1 time, last by Lucyana ().