Bossové v aktu 5.2

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Bossové v aktu 5.2

    Ahoj, mám dotaz.

    Jak často se rodí BOSSové v tom novém aktu 5.2? Myslím ty, ze kterých padají pečetě na raidy.


    Bože Sasuke, přelouskal jsem tvůj post a musím říct, že to je šílený blábol. :lol: Každopádně odpovídáš na otázku, kterou nikdo nepoložil. Jsi úplně mimo mísu :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :spam: :spam: :spam:
    Pajama lvl 20
    Lovec lvl 51
    Vrah lvl 29
    Jajamaru lvl 21
    Ničitel 59
    Pytlák 99


    The post was edited 2 times, last by eldauf ().

  • No tak pečetě na raidy nepadaj z Bossů a co se toho týče, tak jsou tam jenom bossové map - Mini Bossové a pak jsou už jen Bossové raidu. Miniboss je skoro na všech mpách, už od Prérií s doly (Obří kuře) a jak často se respawnují tak tím si nejsem jistej, ale myslím, že je to asi cca hodinu, ale nemám to ozkoušený (Kdo by taky čekal po zabití onoho bosse než se znovu respawnuje :D) a pokud se to zvyšuje dle např. lvl nebo je to u všech stejný je možný, že 1 Miniboss se Respawnuje celej den. Samozřejmě ho můžeš zabít i 5x jelikož je 5 ch a na každym ch ten miniboss je. A pokud by tě zajímalo z čeho padají pečetě tak to ti neřeknu, jelikož nemám 90 lvl tudíš jsem akt moc nezkoumal. Ale myslím, že to bude padat z obyč mobek jako pečeť Ibrahima. Jedinné co vím je to, že na pečet Grenigase jsou 2 půlky. Nevím jestli může padnout i celá, ale vim že padaj 2 půlky - levá a pravá a ty se u jednoho NPC v aktu daj spojit v 1 pečeť Grenigase.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Bossové, ze kterých padají itemy přímo do inventáře (mj. pečetě), se rodí v závislosti na počtu zabitých příšer na mapě (existuje určitá šance, že se při respawnu objeví právě boss).
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • :D jo jo jde to na to taky vzpominam jak jsem byl asi 30 levl coz je uz asi pul roku a vic tak jsem zabil s kamosem kohouta na strazni zajisteni fernonu a padla musle r4 na ten levl do brnka jsem byl uplne hotovy a myl jsem ji asi 10 levlu :DD coz bylo drive hodne pac jsem na lod nechodil a lod jsem zacal asi az od 50+ :D
    Solar WAR 86
    Rodina: TCHO
    PS: mám novej účet :D takže si prosím vymažte Solar:D z přátel díky :D
    :altt:
  • Zatím jsem potkal jen dva,

    1. Stín Valakuse
    2. Stín Kertose

    a z Kertose jsme dostali pečeť. Jinak pečeť dostane každý, kdo kdo do něj útočil, takže 4 lidi=4 pečetě. A ty se hodí :D

    Bossové jsou dost snadno rozeznat. Jsou o dost větší a hodně průsvitní. Na minimapě se nijak nezobrazují. Musíš je najít tak, že projedeš celou mapu.



    Děkuju za info. Mám vše co jsem chtěl vědět. Můžete :closed4:
    Pajama lvl 20
    Lovec lvl 51
    Vrah lvl 29
    Jajamaru lvl 21
    Ničitel 59
    Pytlák 99