Seznam hráčů v rodinách

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Seznam hráčů v rodinách

      Hodilo by se, aby se v seznamu TOP rodin na officiální stránce dali rozklikávat názvy rodin a tím se rozbalil seznam hráčů, kteří tam jsou i s jejich lv a povoláním.
      Už kdysi jsem nad tím přemýšlela, jestli to lze. Teď jsem to viděla u jiné hry a myslím, že by to kde kdo uvítal. Také by se šiklo, aby u každé rodiny byl znáček, zda je démonská nebo andělská.


      Děkuji za odeslání na to správné místo

      pa Ari :P

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • tak by se mi to šiklo... jeden čas jsem chěl do ANTRAXu, ale jak jistě víte, je to super velká rodina, a najít strážce, zástupce (nebo dokonce hlavu!!!) neni moc lehký... tak jsem se ptal hráčů jestli jsou online, ale nikdy jsem nikoho s pravomocí brát do rodiny nenašel... kdybych věděl jméno přímo, šlo by to líp. takže jo, dobrej nápad
      Tamaru lvl 50


      Red mage +1 job 26
      Holly mage job 16



    • Jo, PM je dobrá věc, ale má své chyby - např. málo znaků, někdy mi to napíše jen 15 a dál nic.
      Navíc a to jsem zasílala i stížnost, když píšu v buším oblečku, tak se to bud neodešle nebo se to odešle adresátovi "7". Už je to pěkná doba a nic se nezměnilo. :cursing:
      Takže v PM bych také udělala úpravy :chinese:

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • No já tu nechci nijak Off Topicovat, ale když už jsme v těch úpravách tak by se také šiklo (viděl jsem to někde na DE), že by v seznamu přátel byl za Nickem uveden i lvl. (Hodilo by se to např. když by jste šli na KFC raid a on nabíral třeba lvly 50+ tak aby jste se nemuseli pořád ptát kolik máš lvl :D)
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Noo,nápad je to dobrej,..rodinný systém je teďka docela o hodně zlepšenej,ale ještě myslím že by to šlo zlepšit,třeba by nemuseli být ty názvy rodin furt zelené,v hodnocení(Ve hře) by byla možnost se podívat na bližší info rodiny(né každá rodina by to musela mít veřejný,protože né každej chce zveřejňovat tyto informace),možnosti psát delší echo a výraznější,možnost dávat individualně práva každému členovi,..a pak ty složitější věci,jako je např.vytvoření rodiné mapy,která by byla jako možnost rozšíření rodiny při nějákém levelu,..mapa na styl minizemě,možnost zlepšování,místo pro scházení se členů,spíš taková věcička pro lidi co si potrpí na kráse :whistling: . A pak ještě rozšíření na více LoD map pro rodinu,slyšel jsme o tom různé spekulace že to je,po nějákém levelu ale nevím nevím,..+ nějáký speciality pro rodiny co rády huntí ZBR,který by si mohli koupit za NTčka,nebo něco..všechno je ve směs " co kdyby " :cookie: Ale je to doplnění k rodinému systému ze strany hráčů,..

      Váš Why :love:
    • Noo,..ale k vzhledem k tomu že je možnost mít v rodině 70 a možná i víc lidí..tedka nevím..
      Tak nevím jak chceš všechny lidi narvat na jednu lod,..A samozřejmě rozšíření pro rodiny co si to pořádně vypracují..9,10lvl takže to jen tak nezískáš.
      Ale to co říkáš o závisti a tak,to je tu pořád,..heléé máš kartu +13 a lidi tě uráží jen proto a nebo ti lezou do zadečku..Je to už tak..
      A hele,ze začátku taky nebyla lod tak hustá a každej musel expit do Světelný karty takže nová expená generace lodová..pssst!!
    • no já si pamatuju když sem vstoupil do TCHO někdy před rokem jak sme tam kilili 1 kostru 2WK holly destr a obíhali jsme to dokola, na eventu nás bylo 9nahoře a hodně lidí bylo aji dole ale expit secelkem dalo a to máme přes 40členů, takže s těma 100(to je max.) bud někoho nechat mimo LOD a udělat "seznam", udělat rod jenom na glac, pokec a pomoc a nebo nebrat 100lidí, jenom až bude dost členů komplet explejch ( je na nich kam chcou, 85/90/93/95/96/99 je to nanich) a to s těma +13, mám +13 paju tak mi tam lezte...HONEM!! :D není to až tak pravda protože +13 i +14 má docela dost lidí a +15 se taky vidícelkem často
    • No,když se bavíte o těch plnejh lodech,je to taky o tom koho si do rodky vemeš,o rodiný domluvě apod. Já osobně si dávám cíl lvl 85 :D (tedka je 83) a pak si jen expnu karty.Ale neříkám, někdy by se například 2 LoD mapy pro rodinu hodili ?(
      Aeros
      (ThE)GiGoŁO^^ /lukostřelec/lvl.88/
      Display Spoiler

      Sp1( job 44,+5 )
      Sp2-( job 21,+0 )
      Sp3( job 33,+5 )
      Sp4( job 99,+9 )
      Sp5( job 46,+8 )
      Sp6( job 23,+4 )
      Rodina:

      (aktualizováno 15.8.2013)
    • Dejme tomu že je fakt dobrá rodina a hodně lidí chce být v ní..super kolektiv,super vedení prostě idealní a sejde se fakt dobrá parta,..rodinu skvěle vedou ale prostě si už na LoD nestačí..ale itak by chtěli společně mít raidy na glacu,duhovky a prostě celkově chtějí být jedna rodina a né se omezovat tím že jednou LoD můžou nebo né kvůli tomu e je ta LOD omezuje,a jako mít rodinu čistě o expení nebo čistě o glacu,to je fakt o ničem,...čistě o expu,fajn.Přece jen hra je z velký části o expení ale tyhle rodiny jsou bez cíle a nejsou na dlouho,..
      PS: Asi by ses fakt divil,ale lidi tady závidí kdeco když dokážeš víc než oni :))
    • Máte pravdu :D ale podle me to s tou rodinou mapou je pěkná blbost :D podle me :D takže nwm jak ostatní ale me to pride jako blbost.

      Solar 83 (už chci 85 :D)

      čůůZZZZZ

      Speranza levl 9 :DDD čauko
      Solar WAR 86
      Rodina: TCHO
      PS: mám novej účet :D takže si prosím vymažte Solar:D z přátel díky :D
      :altt:
    • Znám způsob jak vylepšit expení pro velkou rodinu, ale když jsem ho kdysi přednesla, bylo mi řečeno, že to pro nás neudělají.
      Ale já vím, že to tak je nebo bylo u němců. Byl otevřen LoD na více kanálech. Velká rodina se může domluvit a rozdělit se.

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04