Instant Battle 80-99

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • reknu vam to takhle kdyby se zrusily busove s dha tak by to bylo napi*cu pro mne a vsechyn ostatni magy protoze jesi vam je znamo mame pomalejsi rychlost (tusim o 1 nebo 2) a tim padem bysme sebrali 50% min odmen jak vy.. proto vetsina magu voli volbu buse.. a jeste si vemte to ze nekdo si vezme blade (zakladne se mu zvisuje rychlost o 1) pak dostane wk buf takze ma o 4 vysi rychlost jak mag bez wk bufu a rychlosti a to same je to s vrahem.. take ma zaklad +1 rychlost.. a nebo destr.. si da 10 rychlosti na 5 sekund a co pak ma delat mag kterej je oproti nemu jak lsimak no??.. nefnukejte!! s bufama ste stejne rychli jako busove.. protoze pokud si to neuvedomujete tak zadnej bus neni v zakladu rychlejsi jak jeho nositel.. a pokud vas to porad tak stve si kupte take buse a dha ne?? tak draha zalezitost to neni...
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • Boxer v bušik je v základu dost rychlej, rychlejší jak mág, to se musí uznat muhehe :D. Bušu rychlejších jak mág je víc ^^, stačí hledat :D. Zajímá mě kollik lidí mě za něj nenávidělo, když jsem s nim čoroval na okam :D, viď Dengiku ^^, moje krásná Boxerka ^^. A k tomu čorování ten buš i DHA se mně mnohonásobně vyplatil :D. Menší investice, dostat ho na velkej lvl a dají se s boxerem krásně tankovat i lupiči v poušti :P
      Tak když už mají podpis i ostatní... :D
    • Tak jasně, každej si někdy musí odskočit nebo tak (ale neni možné aby to dělala 1/2 hráčů v jednom kuse) , ale já ještě nejsem tak blbej abych nepoznal lidi co si čekaj na drop a nebojujou (a to hlavně platí o lidech s destrama) :D
      Přeci jen kdyby každej si bouchnul tak by se ty OB si myslim dávali lépe než je tomu doposud.
      Podle mého názoru by se tomu zabránit 2. způsoby ... buď zvýšit odměnu za výtězství nebo snížit drop odměny (byla by větší motivace vyhrát OB, přeci jen když si nekdo dropne 6x pírko tak z toho má 120k což je bohužel více než odměna za OB)
      (ale čím víc chodím OB 80+ tím méně se divím hráčům 90+, že nechodí s náma :pinch: )
    • tygre 90tky taky potřebují prachy, OB vydělává nádherně tak proč když se překročí "magická hranice 90lvl" - někde sem to ve hře četl, možná to bylo zde- tak si o tom člověku myslte že má xx kk a nepotřebuje chodit OB...tady to vypisujete něktří jak kdyby 90tka měla miliony z dropu, když sem na LODu expil prcka jedna z prvních otázek kterou mi položil byla klk milionů vydělám za den...já osobně mám 1,5kk, OB mi dává 200-500k s prodejem dropu, když je 1/2lidí AFK je to OK protože je víc dropu pro ty co bojují, DHa mně stálo 750k a "údržba buše" mně stojí cca 7,5k na 1OB....z výhry mám nějaký to zlato ale hlavně z toho mám dobrej pocit, že sem narazil na trošku inteligentnější lidi než takový kteří nahání 3 a 4kolo na 1zátah - eh, omil, snaží se nahnat. 5 kolo to samí a pak to projedem celkem lehce protože 5kolo když se podaří na 1zátah tak bez sytahu jsou všichni mrtví díky debufům, občasnýmu AoE utoku nebo síle monster, když war stáhne tak ho to hned zabije - mám helmu a masku proti debufům a na stah půlky 5kola min. 1debuff dostanu, nechcu vidět klk by to bylo bez debufu...pak mi berou i 3k na ranu(rez přes 100, obrana zblízka přes 700, obr. stupen +7) takže ne spolupráce ale i štěstí na lidi kterí nemaj vymytej mozek

      Edit: a gewčo....stále Tě miluji, avšak tvého buše více :D
    • Mna najviac bavilo nostale ked som bol maly level, hlavne pre tie questy, tesil som sa na 1. sp (to ked som ziskal tak to bol najstastnejsi moment v mojej hracskej kariere :D ) a teraz ked som 85 musis robit toto >LOD>LOD>LOD>Zarabat keš(xD)>Lod a potom ked si 90 mozes ist na tie questy ktore sa zdaju celkom zaujimave. Kazdopadne by som uvital keby sa expilo formou expu a nie lod pretoze to je strsna nuda ked si tam 150x
    • Já vím :D. Mnohokrát se OB dala bez 90+ (aspoň myslím :DDD ) Mě spíš mrzí (štvou( ti lidé co tam chodí jen na drop (s destrem atd), že kdyby vzali WK tak by se to dalo umlátit a OB by se dávala minimálně 3x denně.
      Dnes nás bylo cca 14 lidí na OB a první 2 kola se vyčistily celkem rychle (díky tomu že tam nebyl destr a nikdo neafkoval) ve 3. kole jsme dali cca 80% a při dalším spawnu jsem sice chípnul ale myslím, že někteří přežili i na pírka :D ) (což mě po delší době potešilo, že jsme v pár lidech se drželi hodně dlouho :D )
    • Z pohladu toho co nahana to je sice vyhodne ale je to na nervy, musis si kupit zesiky a este aj musis mat draka alebo brusle (alebo stastie) no a potom ked to tak nahanas a makas jak fredka a vidis ze 10 ludi len stoji, vbehnes do davu za tebou 45641681 fenixov a psov a holy ti ani neda heal a potom ked to nejak prezijes zacnu hucat heal, tak 1 z 5 okam sme dali a bola dobra
    • tygrik132 wrote:

      Já vím :D. Mnohokrát se OB dala bez 90+ (aspoň myslím :DDD ) Mě spíš mrzí (štvou( ti lidé co tam chodí jen na drop (s destrem atd), že kdyby vzali WK tak by se to dalo umlátit a OB by se dávala minimálně 3x denně.
      Dnes nás bylo cca 14 lidí na OB a první 2 kola se vyčistily celkem rychle (díky tomu že tam nebyl destr a nikdo neafkoval) ve 3. kole jsme dali cca 80% a při dalším spawnu jsem sice chípnul ale myslím, že někteří přežili i na pírka :D ) (což mě po delší době potešilo, že jsme v pár lidech se drželi hodně dlouho :D )
      ale lidi tam choděj třeba s destrem páč je unavuje jen Wk každej furt chce jen Wk ale lukové maj nárok taky na jiný karty a když chtěj drop tak ať chtěj drop jejich mínus že se pak okam nedá ;) :done:
      I'm back.
      Stronger!
      For you.