Instant Battle 80-99

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • maguo: já jsem tam žádné vulgarity nepsala a nikoho tím osobně neurážím .... pfff .... Pokud vím bylo to napsané zdrobněle. Promiň ale nenapadlo mě slušnější pojmenování :-DDDD

      //edit: magua: o tom co je a co není vulgární se dohadovat nebudeme. zkrátka si na to dávej pozor. :)

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 1 time, last by magua ().

    • ta Ob je nádherná...holly healují podle toho na jakýho hollyho narazíš, už skoro všem křupanům došlo že taky musí min. jeden bumerang hodit, natáhnout ruku s mečem popřípadě zvednou hůlku aby byl aspon ten drop a okam je lehká, ve 4lidech se dá dostat k pírkám - 21sem jich vzal na té OB takže paráda...pro měn je lepší než ta minulá i když se nedává tak se nenudím tím že sám naženu 1. kolo a zabiju je
      • 113 hráčů 90+
      • kolik z nich dojde na okam 80+99?
      • má smysl vůbec chodit na okam ,když chodí hráči jen drop ?
      • kdo chodí na okam 80+
      • dříve mi okam bavila ,dávala mi ZBR i pověst,peníze
      • okam 80+ mi nedává nic ,jen spotřebuji elíky ,zesilovač víl a panenky

      Závěr domníváte se ,že to je chybou hráčů 80+,že nemají věci?80+ mají chodit okam samy,okam je přeci pro pro lv 80+99!!!!!!!!!!!!!


      Pravdou je ,že výbava -oblek ,zbraň,rezisty jsou předražený,pokud hrají denně jen 2hod či hod nekupují NT ,tak nemohou si zákonitě vydělat několik milionů!
      Kdyby 90+ (113 hráčů začali chodit např 1/2),určitě by se okamžitka dávala!!!!!


    • Souhlasím s Ari, chodím okam spíš za prcka, nebo se dohodnu s pár lidma a jdem jiný ch na drop okam.. Chodit okam na ch1 80 - 99 je naprosto zbytčný, když si lidi neuvědoměj, že si musej sehnat jiný věci než WK +9 a začít spolupracovat :D:D. Když už jdu okam ch 1 80 - 99, tak jedinně proto, že jsem za prcka nestihl, nebo pro zábavu :D:D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • locknete to už.. tohle je zbytečný o tom mluvit.. zkrátka když jsou lidi blbý a chamticí jako ehm ehm (někdo :D) a nenechaj tem velkym lvl drop nebo proste i ostatnim tak se jim an to vykaslou a pujdou si jine ch nebo nepudou :D tečka a vyřešeno..
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • ( No nevím na koho tím ehm ehm narážíš) Ale, taaky mě kdysi štvalo, že si nic neseberu... (A to jsem byl lukostřelec)

      Tak jsem skusil drop s destrem, jenže taky moc nepomohlo, ale nestěžoval jsem si...( Nenadával jsem na té okam jak určití lidé)

      Jednoduše jsem si pořídil buše a DHA, jako většina hráčů.
      [Thien Chúa]>AweRR*
    • Podle mého názoru je hlavním problémem spíš to, že někteří hráči co jdou na OB tam naklušou s destry nebo s bušema na kterejch maj DHA (a nerad bych tu jmenoval jednotlivce, ale určitě si každej sáhne do svědomí a to nepočítám afkaře) nebojoujou a jen čekaj na drop (to se na mě nezlobte, ale to rovnou nám můžou zrušit OB páč kdyby tohle udělal každej tak vychcípame na totata všichni). Jediné co mě mrzí je, že my se to tam snažíme nějak umlátit a pak tam přijdou rádoby spoluháči a tím, že nebojujou a jen čekaj na drop tak to tam většinou vyžerou (popřípadě někteří mají tu drzost se ještě vytahovat co všechno sebrali).
      PS: Kéž by šel překopat systém odměn :D :D :D
    • zrusit?? to ne! :D pokud jsi sezenes dobrou partu lidi tak muzete chodit jien ch.. sice se nedostanete k pirkum ale drop muzete mit dobry a mozna i lepsi po prvnim kole na jinech ch nez za celou na ch1 :D a odmeny tam jsou 10k zlata stoupajici az na 15k a obr eliky po 5 kusech v kazdem kole.. + lektvary obrana a utok
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • tygriku, to je hezký že bys zrušil buše s DHA, ale neházej nás všechny do jednoho pytle... nevím kdes vzal to, že lidi s bušem a DHA nebojují xD
      a pokud vím, odměny jsou jen 4x, protože 5. kolo je to poslední kde se na začtku většinou umře :DDD
      a zlato by mělo být 10K, 12K 15K a 20K
      Orpheus lvl 90
      WK +10/99
      Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
      Assassin +5/53+
      Ranger +6/75
      CS brzy (snad)

      Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
    • tady se koukni na odměnu z OB cz.noswiki.org/wiki/Okam%C5%BEit%C3%A1_bitva jinak boss je kertos, slabší verze v 5 a 4 kole jsou moobové z vulkánu(akt 5.2) já mám za OB kolem 200-500k (když prodám drop) a mám buše s DHA, sbírám s ním - klidně se přiznám, nestydím se za to a občas člověk potřebuje jít AFK na okam, tak nesudte když ho párkrát uvidíte AFKovat, když je AFk na každé okam souhlasím s vámi ale občas se to myslím stane každýmu