Okamžitá bitva, Lv 80 - 99 ch5 16:00

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Okamžitá bitva, Lv 80 - 99 ch5 16:00

      Zdravím všechny ;). Mám takový nápad. Někdo už se tu pokoušel udělat okam a já nevím jak dopadla, ale chtěl bych sebrat
      několik lidí a zkusit jí pokořit :).
      Takže podmínky:

      Source Code

      1. - Žádný afkář, pokud si myslíte, že by jste tam afkovaly tak to v žádném případě - pouze aktivní hráči, kteří hodlají bojovat :)
      2. - Pokud, že je na okam max. počet členů 30 mám menší rozestavění - 5 Ice, 5 Holly, 5 Wk, 5 Warů, 5 Bersů a 5 pokud možno silných ninjů, ale taky může bejt 5 ice/wk/holly.
      3. - Každý element bude bojovat proti svému protichůdnému pokud možno. - Voda se bude hodit ke konci. Ze začátku to bude míchanec a potom si připravte stíny - Bersové. atd Warové budou sloužit jako tankové a pokud možno rychlé,dobré a schopné holly, kteří tu okam jakš takš uhealují.
      4. - Takže, jelikož se po delší době podařilo zjistit bosse - Bude to Boss něco jako obří plamený pes / Kertos. Neviděl jsem ho takže neřeknu přesně, ale s nečím takovým počítejte
      5. - Pokud je možnost víc než 30 členů prosím upozorněte mě na to mám spoustu nápadů jak zvýšit šance na výhru.
      6. - Hledají se lidi, kteří během 1. kola zvládnout utvořit skupiny - War, luk, Mág a zbytek se nějak doplní.
      Takže na zbytku by jsme se dohodli. A jelikož vím, že né všichni čtou fórum ten kdo čte, prosím at to oznámí rodinnám a spolehlivým přátelům. Čím víc lidí tím líp ;)
      Takže ted termín i když v názvu je skoro celý.
      Bude se to konat zítra, což je 16.2.2012 v 16:00 na ch5. Pokud někdo nechodí LoD nebo mu to nevadí může přjít i dříve, aby jsme se lépe dohodly. Vím, že to zřejmě neklapne ale aspoň pokus ;). Kdyby to vyšlo tak prosím, aby lidi, ktřé šli zůstaly a dohodli se na další okam ;). To je ode mě zatím vše. Sraz bude tedy ch5 16:00 Tulák. Přijdte v čas ;)
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • jako dobrej nánpad, to se musí nechat, ale upřímně, natáhnout to jde blbě kvůli stunům, šance že seženeš přesně takovou sestavu jaks psal je minimální a největší problém bude jako vždy s odměnama, 4kolo se nestihne napadaj odměny lidi se an ne vrhnou a než si to rozkradem pod čumákem, ejhle voni se tam objevili nový moobové a tak se udělá jeden obr náhon a nakonec all chcípnou, v tom to všechno je, nebýt lakoty lidí nebo zabíjet to rychlejc Ob není problém