Act 5-2 těšíte se nebo ne? :)

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Act 5-2 těšíte se nebo ne? :)

      Snad bude tohle téma dobrý a ne jenom nějaká spamová hádka, doufám že se zde nebo v tom druhým threadu na tohle téma ( v sekci pomoc a otázky) ojeví i pár dobrých rad, tipů a triků a hlavně jak na kterej raid, popřípadě ts :D. začal bych tím že sem zvědavej jak to nakonec odpadne, co myslíte Vy, bude to dobrý nebo propadák?
    • No jáá upřímně si myslíím, že to bude Dost Krutý ale i hustýý!! :D :thumbsup: Ale bude to chtít expit, protože jak jsem tak koukal na to video i GMku s Equipem 95 r7 + 10 a brát kolem 1100.. no teda :D to bude záhul rozhodně si myslím, že to bude chtít chodit cca ve 2/ ve 3. Rozhodně se těším na Velblouda, a taky hodně na nové Hl. pátrání jelikož všecky dosavadní Q mám hotový :D. Ten Equip se mi líbíí a rozhodně bych ho měl rád ve svém inventáři :D všiml jsem si i pár změn a pár takových info, aspoň podle toho co jsem viděl na Corei. Takže takové menší varování :D. Nevím jestli to budeme mít i my nebo to měly jen na Corei, ale Equip r0 + 0 - Dmg 1000 - 1130 ale Kritik 50% Šance 6% :D :D A nejvíc měla dýka 120% Crit a 2% Šance :D :D ale tam mi to přišlo poněkud divné jelikož tam vypadal Equip na 85 zcela odlišně a také měl o dost větší dmg a pod. 8| no můžem se jen nechat překvapit příštím týdnem. Také tam bude prý nějaký efekt který nám bude papat Hp a to dost rychle lvl 10.. Týýý jo :D Takže rozhodně sehnat nějakou tu věcičku jak bylo psáno na Blogu a 4 Denní Q hmmmm, už se těšííím :D :D. A byl bych rád kdyby byl i starej desing, ale s tím nepočítám :(
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • sasu, podle mně budou Q až kolem 91lv. protože v 1. části aktu 5 končí 90lv. jinak ten efekt je podle mně pravda, je to viditelný na jendom videu a jaks říkal to o té GM, 1,1k DMG, doufám že neměla rezi :) jinak muck už se těším až dropneš pečeť pro TCHO :) 100% nedáme ale snad se aspoň kouknem. jinak ten velbloud tipuju že to bude z TS 90+ a ty zbraně.... na to se fakt netěším až mi bude nějakej démon brát 3k když budu mít rezi na sobě nebo já někomu 100 protože bude mít brnko za zlatky s obranou 800+... fuj. jak jsem se díval na to video tak to vypadá že v tom raidu s tím ohnivým bohem ( smůla pro něj že jsem ateista :D) tak to vypadá že to bdue něco an zpusob světelnýho raidu - zničit šutry (fantom) pak mooby a nakonec boha (berios), to v závorkách je jak je to na světle :D

      The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

    • Hm, korejci maju sp max level 20 preto tam maju silnejsi EQ.Co sa tyka efektu tak ten bere tolko hp ze sa s nim bojovat neda. Preto bude quest ktory ked dokoncite dostanete ledovy kvet ktory ten efekt na 10 minut prerusi. Budu denne questy za ktore budu akamur listky alebo take nieco a tie sa potom daju vymenit za velblouda. Viem o tom akte vsetko v korei maju akt 5-3 a rozhodne to prepadak nebude. Akurat to vyzera na koniec hry ak nezvysia max level.
    • Upřímně, já se netěším. Na raid se tak jako tak nedostanete, protože nějaký 70-80 brát rozhodně nebudou. Na ty tři slavné raidy se ze začátku Aktu 5-2 dostanou jen lvly 90+ . Tak o půl roku později se tam dostanou >možná< lvly 80 a víš. A Ty Qesty, jeden Qest bude trvat minimálně 1-2hodiny, protože to bude spíše drop. Takže je to zase spousta ztraceného času, ale nikomu tím neberu, že u Nostale nemůže být 4hodiny aby udělal dva Qesty. Velbloud? Ten bude asi zařazený do Nossmailu. Ale také může být jako odměna z raidu, či za nějaký ten Qest. Já tuhle hru stejně už ani nehraju, reální život je nespočítal-ně krát lepší. Je to pouze můj osobní názor, nechci aby na mě někdo vyjel kvůli tomu, že sem se vyjádřil. Konec konců, toto téma bylo přece vytvořeno pro vyjádření našeho vlastního názoru.

      Mějte se.
      Ano, jsem vlastníkem nejsledovanějšího zábavního tématu zde na fóru! A jsem na to hrdý! =D

      --> A je to tady.
    • No hele to, že to daj Dark první s tim bezpochyby souhlasím. Ale nebude to hnedka pááč to bude nové. a prozkoumat mapu páky jak na to, Ježiš marja :D. A na YouTubu sem nikde neviděl takovej raid Ohnivýho Boha Grenigase, Pekelnýho psa Kertose nebo něco takovýho, takže se celkem bojim :D. V každým případě jáá začínám expit, jinak ten vysněnej Equip po kterym tak prahnu (Hlavně po brnku vypadá cool :D ) mít nebudu. Ááááá Jogííí ten Velbloud bude 100% za Quest, říkala to naše Magráátka. Ale bůh ví esi to GF nedaj i do NosMall, přece by si přividělali no ne? :D
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • :D sasu kámoš ze mně chce mít 90tku kvůli raidu, ale prisahámbohu lee ze mně 90mít nebude dokud nebudu chtít a ani raidy na tom nic nezměni :D - říkám to kvůli tomu jak říkals že deš expit, já osobně bych řekl že než někdo hodnej komu nevadí obětování pár pečetí nebude vědět jak na raid a nerozkecá se to po celým serveru :D jinak jestli chceš můžem se přes PM vsadit jestli velbloud v Nm bude nebo ne, ale jestli přijimeš tk že tam bude na to si vzázím já :D:) jinak při nejhorším můžem expit spolu, lv máme stejnej tk to pojede :D (momentálně expím na piii tak se můžeš přidat :))
    • No ehm :D já se rozhodně nechci hádat ani vsázet o to esi velbloud bude/nebude v NM je mi to celkem jedno pak-li, že bude za Q no a na pii já neexpím, promiň ale jestli chceš a jestli máš hotový Hl. Q tak ty bychom mhli dělat spolu, už jenom z toho co jsem viděl a videu to nebude procházka růžovým sadem :D. Jinak jsem na těch Q dohodnutý s Yakuzou, takže bychom to dělali ve 3 společně s nim :D (Nemyslím "tamto" co si zřejmě každý domyslí, ale rád v tomhle lidi dělaj překlepy takže to radši hned vynechávám :D ) Jinak nevím kde se to psalo nebo jestlis to byl dokonce ty, ale za dostat velblouda za TS je rozhodně blbost. z TSek se budou dostávat pečeti, které vypadají stejně jako pečeť stíu Zenas. Možná, že i tato pečeť bude mít s tím co dočinění v každym případě já s těšim :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Sasule.
      tady máš Ty raidy.

      1. Grenigas: youtube.com/watch?v=f4oHd2mHdrs&feature=related
      2. Valakus: youtube.com/watch?v=J60_WvSjTwk&feature=related
      3. Kertos: youtube.com/watch?v=ipO_RJOe0_U&feature=related

      Jinak ten kertos je až po tom vánočním raidu. =)
      Ano, jsem vlastníkem nejsledovanějšího zábavního tématu zde na fóru! A jsem na to hrdý! =D

      --> A je to tady.
    • Jogurt wrote:

      Sasule.
      tady máš Ty raidy.

      1. Grenigas: youtube.com/watch?v=f4oHd2mHdrs&feature=related
      2. Valakus: youtube.com/watch?v=J60_WvSjTwk&feature=related
      3. Kertos: youtube.com/watch?v=ipO_RJOe0_U&feature=related

      Jinak ten kertos je až po tom vánočním raidu. =)


      Šmarjáá Jogíí. Děkuju ti moc, ale čtu fórum a tyhle raidy jsem už zkouknul od postu který přidal Gewe k druhému Theardu zakládajícímu se na raidy :D
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • nóó tak za 1) sasu já se nechcu hádat, jenom vsadit, jinak s těma pii to byla sranda když i za blbou hodinku na LOdu nahore s anclem mám ztěží 7-8% jinak ty Q si asi nechám až na 90tku a do té doby zůstanu na 5-1 a za 2) gewe, hrajících je cca 5 - Džery - TCHO, Dragona, Sporak, IRINA - ti tři dark a bobr už myslím tky má ( nepíšu celej nick, nwm jak je) - speranza jinak někde zde sem četl že velbloud bude za odměny z denních Q