Proc se vecer vypina server ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Proc se vecer vypina server ?

    donry den smim se zeptat proc see vecer vypina server ? osobne me to otravuje


    Máš dva dny na to přečíst si pravidla.A změnit ten podpis.Castiel.
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
  • Jak večer vypíná server? :D To nechápu. Podle toho jak jsi to napsal to znamená, že se Server vypne a není k němu přístup. Ale já někdy pařím do 2 do rána (Např. O Víkendu) A vše mi v pohodě jede. Takže poud jsem to pochopil správně nevím kde je chyba. A pokud jsem to správně nepochopil upřesni to prosím :D
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Ahoj!
    Nevypíná se nic. Kdyby se server vypínal dejme tomu od 0;00 - 5;00 tak by zase Gameforce uteklo nějaké procento zisku z Nossmailu => vše běží Nonstop.
    Je to spíš tím, že rodiče mají na wifi nějaký rodičovský zámek, který Ti vypne připojení k wifi síti. Další možnost je ta, že máš přímo v počítači určený čas od kdy do kdy můžeš mít spuštěnou hru Nostale.
    A jestli Tě to tak otravuje tak se domluv s rodiči ale myslím si, že být na hře 12hodin denně je zbytečné.

    Měj se.
    Ano, jsem vlastníkem nejsledovanějšího zábavního tématu zde na fóru! A jsem na to hrdý! =D

    --> A je to tady.
  • Myslím když mám třšba shop přes večer tk se to večer vypne...docela otravný a žádným zámkem to není :) nebo blokací...
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
  • mě občas spadne net o půlnociu a spustí se až ráno je toho na něj moc. pokud se ti to stalo někdy o udržbách nedivil bych se ale jak už bylo řečeno může to být na tvě straně zepte jse rodičů jestli tam není rodičovský zámek. Taky občas kontroluj net prohlížeče.
    Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
    Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
  • Já myslím to že třeba má starší pc něm z 2006 a má ho denně zapnutý.
    Počítač se začne vypínat nebo nefungujou správně programy nebo začne špatně pracovat HDD.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Hele trochu s vámi souhlasím ale jak sem on opůlnoci a spadne to tk se pak normálně hned přihlásím když je tu řeč o PC mám Lenovo R500 což je docela starý a spolehlivý (nepřebírat jako reklamu...) jen mi blbne větrák asi to dělá proto že se přehřívá mno :( tk díky a můžete lock.
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...