Pohyb cen a zavzpomínání na starý dobrý časy

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Pohyb cen a zavzpomínání na starý dobrý časy

      Tahle diskuze je pro to aby jste řekli svůj názor na ceny a starší hráči zavzpomínaly na starý dobrý časy :) Napadlo mně to, když sem četl téma o modrým snowboardu a začali jste tam téma o cenách. Doufám že se to chytne a třeba si to přečte dost lidí a ty ceny se aspoň trošku upraví.

      The post was edited 1 time, last by Drak ().

    • no, začal bych tím že před tou dlouhou dobou bývali ty úplňky ks min za 40k, teďka už to pomalu nemá ani cenu hrát.Sp dobíječe 150k :D Tenkrát si pamatuju jak sem vyváděl že mi furt docházelo sp :D :D . Duše :D zelená duše 190k ks i vic byli ze začátku mám pocit že až za 400k ks :D teďka 2-10k.

      Kris ^^
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • Klasika písek hromové řeky za 20/ks! :thumbsup: Tohle mě celkem pobavilo, neboť pamatuju, kdy se to běžně prodávalo za 500/ks vím, že i nedávno v bazaru to stouplo, ale tam to je, jak na horské dráze a málokdy to převýší 100/ks, z čehož jasně plyne blbost nosbazaru, který srovnává věci dle názvu a kdyby to bylo náhodně a lidé viděli i jiné věci než stavební plánky, tak by se prodávaly i jiné věci mnohem lépe :)!
    • Krisi podle toho co jsi řekl, bych se s tebou hádal páč když vidím OZ tak vždycky lidi narvaný u Bazaru a když nenajdou to co hledaj tak pak teprv oblejzaj Shopy jinak jáá si pamatuju, jak už jsem psal u Snowboardu, že byli Zel duše ks/200k Čer 500k A Modrý až 1kk. Ted 10k.. :D Sp dobíječ byl zázračný elixír ks/200k prodávaly se zeleninové omelety na základní Sp ks/12k pudry ks/1 třeba pudry tak jak říkal drak Úplňky ks/30 - 40k pírka ks/8k. No a Takovej vl 60.. to byl dřív zázrak a nej borec. Equip 85 byla nejbombovější věc. Raidy? Př. Čuby - Žádný Wk. Žádný Holly. Žádnej lvl vyšší než normál. Hezky celej tým z evlu 30 - 49 a hezky každej 1. Sp při ejlepším 2. a to se to chodilo ;) ted jsou na raidu Wk lidi co neposouchaj a pak to je.. dřív nebyl skoro žádnej fail a ted je to o dost častěji podle mě. Ale k cenám např. taková velryba měla cenu úplňku ted má asi tak polovic né-li méně. To bylo prostě kouzelný. Levlovalo se s kámošema.. dřív i na LoD.. Důchodci Best rod.. Modroočko.. TalesofPirates.. dejv999.. RaslX.. prostě to byli naše legendy.. :) Ted tu každý machruje s WK na lvlu 50, přitom o hře nic nví, nic neumí, Equip a podobně umí jen kupovat.. to dřív se dělalo vše růůčo ;) a jakej z toho byl pocit. Já ve chvíi kdy jsem zjistil o SP kartách jsem se zapřísáhnul. Nikdy žádnou SP kartu na sebe nekoupím. Taky, že všechny SP co mám jsem si udělal. Nějakéé křídla.. k čemu? ;) Andělský a démonský podle mě stačej.. ted si tu každej vydělá všim možnym a o zcela lehce. NosMall a každej vše Legend. Dřív byla byť jen jedinná část Equipu Legend považována za extrémní věc. Jojo.. zlatý časy kdy jsem chodil Cuby raidy abych měl Elvin a spousta KFC Failů. Dřív i Namaju dala většinou jen nejlepší rodina. No jo no jo. Zlatý
      časy.. Poznal jsem se s Verů.. <3 našel spoustu přátel.. Spousta rodin.. Měšťáci, Splinteři, iNside.. a většina lidí neví ani, že taková rodina existovala. Vrátit to.. :)[/font
      ]
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Hehe,jak říká Sasů no,byli to dobrý časy.Ale zase,dřív sis vůbec nezabojoval na glace protože lidi nevěděli jak nebo nějak tak.Dřívějšk má výhody i nevýhody.Jinak k cenám,pamatuju skůtry za 15kk,což se ještě považovalo za levný :rolleyes:
      Aeros
      (ThE)GiGoŁO^^ /lukostřelec/lvl.88/
      Display Spoiler

      Sp1( job 44,+5 )
      Sp2-( job 21,+0 )
      Sp3( job 33,+5 )
      Sp4( job 99,+9 )
      Sp5( job 46,+8 )
      Sp6( job 23,+4 )
      Rodina:

      (aktualizováno 15.8.2013)
    • Já sem nostale začal tak nějak hrát hned ze začátku cca ( když mněl W!TCH3R 30lvl sorry jsem línej se kouknout jak se to píše :D tak to bylo celkem fajn. Kdo mněl 1 sp byl borec a když se tam jendou oběvil někdo s 3sp crussem tak ho mněly za boha :D :D. Ale k těm cenám nejprodávanější byly asi sp dobíječe a to za cca 150K a na tom už se dalo vydělat :D
      No a pak si taky vzpomínám že skoro nikdo nestavěl shop do OZ a bylo vždycky plno bannů protože se nesmělo nikde jinde :D No a ke glacu tam se snad chodilo jen na drop a nikdo nedělal to že by si stoupnul před začáteční strážce a čekal :D no potom se to začalo dělat s velkou oblibou a tak gm rozmístilo po tý první mapě 3x víc strážců a všude vylítavaly ty ostny takže se to dost zredukovalo ale vypadalo to hrozně :D :D
      Nooo pak jsem byl v Yakuze a to tam byly max 60lvl ale to už bylo daleko dýl :D :D

      No a pak my ukradli účet a já 3 měsíce nehrál a když jsem začal zase tak mně okrad ten :ninja: :ninja: :ninja: Machine :D
      No a pak mi zase ukradli učet a další už jsem si dal 12 místný heslo a to už byly najednou mušle za 15k a dobíječe nikdo nechtěl a dávali se i za 1k

      Tak a to je tak vše z mých vzpomínek na staré dobré časy :D
      Ps: :ninja: = cenzura :D :D
    • jojo, zlatý časy, to jste neviděli žádný repra kde si lidi nadávají, prootože ani na to repra skoro nikdo neměl, vzpomínám si když sem poprvé viděl modroočka s bersem tk sem se ho ptal na jakej lv to je brnění :D nebo ta dobra než sem u cruse v SD viděl žeto co nese na zádech je kuš a ne nějaká grafická vychytávka :) a k tomu glacu, poprvé sem tam byl v únoru 2010 a už se tam normal bojovalo, ale ne jak teď že je bud 20andělů u dáblů nebo naopak, bylo to pvp 1vs1 max. 1vs2 a každej se bál vraha :) chci to z55555555555555
    • No jo .. to byly časy :) Jasně, že v OZ téměř žádný shopy nebyly, čemu se divit když skoro nikdo nevěděl kde to vůbec je :D Já jsem se dozvěděla v lvlu 35 kde to je :D Pamatuju si, jak jsem dala do obchodu SP dobíječ.. netušila jsem k čemu to vůbec je :P Pak Modroočko, jak se diskutovalo co to vůbec má na sobě.. A když skončil, kolik důvodů lidi našli? Ty duše .. 200k když někdo viděl v obchodě modrou duši stála 1kk a nikdo ani nevěděl k čemu to je :D Ty ceny .. NosMall témeř nebylo :) Všichni plusovali karty u malcolma a co to je svitek nikdo netušil. Aréna prázdná a když tam někdo byl tak lvl 40 jí vládl a každej se ho bál. Vrátit tak ty časy :))
    • Jojo, Rasl, chodí k nám na školu :D. Paří furt všeljaké hry ale Nostale už ho omrzele ať už Grafikou nebo tou namachrovaností. Vše jednou končí ale ty časy byli libové, já byl unesenej ze svého wara ( rosta007 ) měl jsem vše r3 +1 a 1.SP kartu a byl jsem unesenej z druhého skillu :)
      Ano, jsem vlastníkem nejsledovanějšího zábavního tématu zde na fóru! A jsem na to hrdý! =D

      --> A je to tady.