bug na glace, ano nebo ne?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • V něčem s ramem souhlasím.Uznávám že hra se musí platit,to všecko jo,ale někdy je to doopravdy přes čárů.Navíc,po přidání pírek a úplňků do nosmalu se dala možnost nosmálistům že pomalu nehnou prstem a maj karty +10 a víc za pár kliknutí po obědnání hotovosti.
    Aeros
    (ThE)GiGoŁO^^ /lukostřelec/lvl.88/
    Display Spoiler

    Sp1( job 44,+5 )
    Sp2-( job 21,+0 )
    Sp3( job 33,+5 )
    Sp4( job 99,+9 )
    Sp5( job 46,+8 )
    Sp6( job 23,+4 )
    Rodina:

    (aktualizováno 15.8.2013)
  • Mno tak podle mě ses dozvěděl jestli toto bug je či ne. Což bylo hlavní téma, ale jak koukám pořádně se to rozjelo. Zkrátka řečeno Hra běží díky NosMallu, někteří hráči se s tím nějak smířly, některym to dělá vrásky, ale takhle to bude dokola. Můžeš se zbláznit, ale nic tím nedokážeš. A pochybuju, že bys překecal NosMallisty který do toho vložily × Tisíc aby skončily. Navíc kdyby skončily nezahrál by si časem nikdo.. Navíc jak už říkal El, on má takových věcí z NM a ani jednou snad NM nekoupil. Chápu, že teď jsou ty okam na prd, ale holt už toho moc nezbývá. Je to sprděný, ale co se týče mě já jsem už holt závislý... já jak nehraju Mutiplayer nic mě pomalu nebaví. A NosTale je skvělá věc na odreagování - já tohle nějak přehlížím. Nevím co jsem to za člověka, ale už jsem se s tím tak nějak vypořádal.. akorát mě furt dostavá jak na okam vždycky každej "Nažente někdo Sakra" A já tak ať mi jdou 2 Holly za zadkem a vyběhnu na náhon. No a co vidim? Jdu na Sebevraždu vrátim se ani né s polovičnim náhonem a pak na to prdim. Tady je velmi vidět inteligencelidí :rofl: Co jiného dodat.. nemám co říct :rofl: :done:
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Sasu já to beru takhle.. Já hraju nt už celkem dlouho a pamatuji si doby, když lod teprve začínal, ale byla to větší zábava než teď, protože to nebylo samé: "Vyexpí mě někdo na lod dám dost" anebo " Potřebuji xp na wk/cruse zaplatím" prostě to byla hra pro zábavu a co z toho je teď zlatý důl pro GF a hra, která ztrácí pointu.. Opravdu jsem rád, že zatím si neberou poplatky v nostolarech za vstup do arény nebo do glacu..
  • r4m3z0r wrote:

    Asi nechápeš princip vydělávání, tak tě trochu zasvětím zničíš- li pvp v glace hodně lidí skončí => méně hráčů => méně peněz :).. Tohle nepopřeš.. ( A štěstí, že nostale nevlastníš.. to bys moc hráčů asi neměl/a..)



    A nebo taky to koho zníčíš chce být stále lepší = investice do nosmalu = více 2x více peněz. Myslím, že by jí stačilo i těch pár hráču na to býti stále v balíku.
  • inteligenti !!!

    vy inteligenti musíte ito těm GM říkat ? :D zachvilu zakážou aj SP :D






    a aby to nebyl spam :D tak elik funguje a ti co jsou v žebříčku 1-8 o tom ví dělší dobu :D a jakto že o tom GM neví ? je to celkem známá věc :D




    ehm.. a cetl ty jsi to zde vůbec? Ty INTELIGENTE? asi ne že..neříká nám nic nového.../Smígl
    Tralalala
  • No rozhodně máš rech rame. Já tu hru taky hraju dlouho. Asi od roku 2009. Nebo spíš začátkem. A taky nejsem žádnej top. A proč? Ptže nekupuju NosMall.. a souhlasim. Dřív to byla LoD, která bavila. Rodinky si naháněli cca po 1 kostře do tlamy všici měli 1. Sp kartu a daly asi 20 - 30 koster za LoD a byli rádi jak je to hezky expí. Teď každej jen žebrá o exp aby měl WK. No a nejlepší je jak si ty low WK myslej na Glace jak viděj stín a automaticky do něj napálej 20 - tku, kteoru mi uberou sotva 1 k a ležej max na 2 rány.. :rofl: Jedinné, za co jsem rád je za mé staré dobré přátelé a nový akt. Opravdu tahle hra je už zkažená. Ale já jí musim hrát, už jen kvůli nim.. :love: Jsem opravdu záhadný tvor. A prosím dejte Kostwarovi někdo prášky :D. On asi neumí nic jiného než spamovat :D :rofl:
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~