Nový dopravní prostředek-snowboard

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Nový dopravní prostředek-snowboard

      Zdravím, je mě jasný, že stím nikdo nic udělat nemůže, ale musel sem se nadtím pozastavit... Už nějakou dobu se tu řaší, že by bylo fajn zrušit dopravní prostředky v glace jelikož to je někdy fakt na prd když okolo vás líta nějaký ,,hrdina,, a směje se a ujíždí... A teď se vytvoří speciální vozítko na Glac...už tak je stouto mapou dost problemů a hádek tak ať je to lepší...

      jde jen o můj názor a chtěl sem se podělit:)
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • Demon, máš pravdu. Jedna blbost za druhou. A to se netýká jen glacu. Zrovna jsem se o tom bavil s Drakovci. Když si vzpomenu jak jsem na levlu 50 expil ve fernonu. Náhony na LoD se dělali pěšky. Prostě zlatý časy. Dneska to mají všichni tak ulehčené. Kdo má peníze je v podstatě silný hned. Já říkám ,že všichni můžou závidět těm co hrají bez Nosmallu. To je umění :)
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • Z jedné strany chápu Vaše pohnutky,ale z druhé vozítka jsou fajn:) Co se glacu týká,tak mě se například hodí.Vzhledem k tomu že času na hru je méne a chci třeba jen do TS na drop tak je vozítko velmi praktické.Prostě občas i projedu.Mě boje v ledu nic moc neříkají a evidentně i kdybych se na hlavu stavěla projít mě nenecháte tak statečně alespon projedu a nestydím se za to.
      Co se nosmalu týká.Ani jedno z nich z nosmalu nemam,pekne koupene na trhu
      Pokud zde o tomto hodláte diskutovat tak prosím slušně a bez urážek