Pravidelné Akce Glac

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Pravidelné Akce Glac

    Ahoj..

    Já a další hráči z různých rodin jak od andělů, tak démonů, máme zájem tuhle hru oživit. Náš zájem je v tom, že by se naučilo chodit hráče v určitý dny a hodiny na glac. Jednoduše v určený čas se hráči přesunou na glac a tam si užijou velkou bitvu. Možná někdo viděl videa z německa nebo podobně a ano něco podobného chceme uspořádat a zavést u nás.

    Hodně lidí se ptalo co se udělá s vyvážením glacu. Myšlenkou a doufám realitou bude to, že když se budou konat tyhle akce, nebude třeba zábavu vyhledávat jinak a to konkrétně na přerušení raidů. Když budou raidy pro obě strany. Nevidím důvod proč by nějaké rodiny nemohly přejít k demonům a tím rozložit sílu na obou stranách.

    Jaké dny a hodiny se tyhle akce budou konat se domluvím se zástupci rodin. První akce která je domluvená je dne 14.1. je to sobota a čas 14:00. Navrhuju se sejit 13:55 pred lodí na glac a pak vyrazit společne.

    Prosím kdo má názory a připomínky, tak na vedení vaší rodiny a oni pak zamnou nebo zde slušnou formou na foru. Nikdo tohle téma prosím nezneužívejte k nadávkám a řešení glacu jako elíky atd. Je to asi poslední možnost vyřešit dlouhý problém ohledně glacu.

    Prosím šiřte dál.. v sobotu 14.1. ve 14:00 glac

    Luky

    The post was edited 2 times, last by LukyTM ().

  • mám k tomu pár otázek. za 1) co když bude v tu určitou dobu raid(jak dohodneš u tolika lidí změnu času?? 2) když bude mukraju, jak chceš přesvědčit jednu či druhou stranu aby nerušila a za 3) pojem "naučit lidi chodit glac v tu a tu hodinu" mi připadá jako blbost, ok beru takovou akci párkrát do měsíce, ale pravidelně? dopadne to tak že buď se to neosvědčí (asi jako tvůj minulej pokus :( ) nebo to ty lidi po chvilce přestane bavit - je to asi jako dělat něco pořád dokola. Vím že si teď budu protiřečit ale doufám že se to povede a pokusím se udělat si čas a zůčastnit se :D a bude to minimálně podobná bitka jako včera odpoledne.
  • Více by se mi hodily všední dny večer. Nejlépe pondělí a pátek od 20h.
    O víkendech se přes den věnuji své reálné rodině a tak i většina členů Yakuzy. Tak však se uvidí, jak to bude v sobotu vypadat.

    to drak:

    1. Napíše se reprák.
    2. Nepřesvětčí :)
    3. Jo já bych to brala pravidelně, ale ne o víkendu - my dospělí tu o víkendech nejsme.

    Ze začátku bych ty akce na glacu ohlašovala - reprákem - samozřejmě v pravidelný čas, aby si hráči navykli. :crazy:

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Ahoj, rád bych tu napsal pár vět k první akci.

    Chci poděkovat všem lidem co se akce účastnili a jsem rád, že je dnešní akce pobavila a doufám, že se ukážou i na další.

    Další mé díky patří lidem a rodinám co mi pomáhali a předávali dál, že se bitka bude dít.

    K vyrovnaní sil. Mile mě překvapilo, že Para sám navrhnul, že přejde a zachrnání situaci. Ješťe jednou jemu a jeho rodine TheMostFamous díky. Věřím, že teď glac bude víc vyrovnanej a když ne, třeba se najde další rodina co pochopí a přejde.

    Termín nové akce bych viděl na úterý na čase se domluvím se zástupci rodin.

    Poslední věc co je třeba dodat. Reakce na akci jsou kladné bez hádek a po dlouhé době můžu říct, že lidi mezi sebou komunikují a snaží se a za to díky.

    Luky