____

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Dobrý večer,

      omlouvám se, že otravuji zrovna na Silvestra ale tohle mi přijde, s prominutím ujeté. Stále prosíte o Mobspawny, nějáký ten drobný event a když ho náš Český tým udělá, jen kvůli tomu aby vám udělali radost a udělali hezčí konec roku ve virtuálním světě tak vy se jim odvděčíte tím, že je absolutně neposloucháte. Mohli jste dostat jaké si malinké novoroční dárky jen za trošku poslouchání ale prostě vždy se najdou jedinci, kteří to zkazí :/.
      Mějte se, přeji krásný konec roku :love:
      Ano, jsem vlastníkem nejsledovanějšího zábavního tématu zde na fóru! A jsem na to hrdý! =D

      --> A je to tady.
    • Tak já se tu taky vyjádřím. Když GM otevřeli své minizemě s plavidly, tak mě hodně naštvala ta vyčůranost lidí. Všichni si jednou bouchli do monstra a pak utekli, sedli si a čekali, než to někdo zabije, aby sebrali případnou odměnu. Proto tu také musím pochválit a poděkovat i GM Smígl, který si to v minizemy ohlídal a dropoval elíky přímo u hráčů, u kterých viděl, že se snaží. Tak ti mockrát děkuju za snahu.
      Dále nevím co se odehrálo na eventový mapě. Když se vše vymlátilo, tak jsem pouze slyšel jak tam každej nadával, že někdo svojí neposlušností zkazil celí event.
      Janak děkuji všem GM-kám za jejich snahu a trpělivost. Jsem rád, že jste nám věnovali o svátku tolik svého volného času a obdivuju vás.