Aura Obnovení HP

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Aura Obnovení HP

      Zdravím.
      Když se jde na okamžitý bitvy a nebo cuby raid a jsou tam mágové bez karty, kteří dávají kouzlo Obnovení HP, tak nastává problém u jejich přebíjení. Jde o to, že pokud se na jedné mapě vyskutuje mág se základním kouzlem a mág s vylepšenou verzí, tak ostatní hráči obdrží tu verzi, která je vykouzlená první a dokud nevyprchá, tak s každým dalším zakouzlením se pouze prodlužuje ta sama verze. Takže pokud ji vykouzlí mág bez vylepšení, tak všihni hráči obdrží regeneraci úroveň působení*3 a pokud ji po něm vykouzlí mág s vylepšenou verzí (úroveň působení*5), tak stále zůstáva základní působení. Samozřejmě toto funguje i naopak. Mě se to zdá dost nevyhovující a trošku mi to ztěžuje hru, protože většina lidí používá tuto auru příliš brzy a mě osobně to pak omezuje na pořádný náhony.

      Byl bych i pro navrhnout vývojářům, aby to poupravili a zůstávala by aktivní vždy ta lepší verze.