Dotaz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Zdravím všechny válečníky a válečnice. Můj problém je ten, že nevím kam mam zaslat GM návrh na nového buše. Psal jsem PM.. bez odpovědi.. Tak se tám kam to mám zaslat nebo jestli mám otevřít nové vlákno, kde to vše bude..


    Vzkaz pro GM..

    Jestli o něj nemáte zájem tak jste mohli aspoň odepsat, že ne. Čekal jsem větší ochotu, když se jedná o něco nového.
    0101000001000101010100000100010101001011
    Když víš, není co řešit!
  • Tak v první řadě by sis měl uvědomit, že tým nečeká 24 hodin u PM, než jim někdo něco pošle. Pokud chceš někomu něco poslat tak vydím 2 možnosti. Buďto vyčkat na odpověď nebo poslat na Email svůj návrh (mužeš na Email i do PM pokud nechceš moc čekat). Myslím si ,že většina týmu má svůj Email zveřejněný v podpisu nebo jinde ,stačí se jen porozhlédnout. Jinak si nemyslím ,že by tvůj návth jen tak hodili do koše. Ba naopak pokud by se návrh zalíbil tak by se poslal dal a případně uskutečnil. :)
    Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
    ! Mage forever !
  • Shalim wrote:

    Tak v první řadě by sis měl uvědomit, že tým nečeká 24 hodin u PM, než jim někdo něco pošle. Pokud chceš někomu něco poslat tak vydím 2 možnosti. Buďto vyčkat na odpověď nebo poslat na Email svůj návrh (mužeš na Email i do PM pokud nechceš moc čekat). Myslím si ,že většina týmu má svůj Email zveřejněný v podpisu nebo jinde ,stačí se jen porozhlédnout. Jinak si nemyslím ,že by tvůj návth jen tak hodili do koše. Ba naopak pokud by se návrh zalíbil tak by se poslal dal a případně uskutečnil. :)
    no.. čtyři dny jsem čekal odpověď a nic Hlídal jsem si i IRC a také nic
    teď to jdu zpracovat vše do PM a na mail.. poslední a celkem zásadní otázka... komu bych to měl poslat ? :altr:
    0101000001000101010100000100010101001011
    Když víš, není co řešit!
  • Nikomu, jedno téma tady bylo. GF samo o sobě nemá možnost si vymýšlet nové projekty, jak se jim zamane, ale musí počitat s tím, s čím přijde výrobce hry. Osobně si myslím, že jestli budou mít znova možnost se zeptat hráčů na jejich nápady, tak to udělají.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.