Haloween v Nostale

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Mě by zajímalo kde se objevil (konkrétní postavu neznám) hráč s vozidlem,které vypadalo jak ten člověk na koberci a seděl v autě.Opravdu by mne zajímalo kde se to dá sehnat.
    User ID:KogaImishy
    Family Speranza
    Povolání:Bojovník

    Úroveň:82

    Hodnost:Červený mistr
    My best SP:Crusader 99 job,karta +10
    SP 1:Job 44,+4
    SP 2:Job 13,+0


    :spam: :spam: :spam: :altw:
  • Jen chci k eventu dodat, že opravdu je lepší tam chodit bez karet a ve svitcích. Nevím jestli je to pravda - spíš spekulace - ale koukněte na dm dávaný dýni - lítají tam čísla 600 a 150 (nebo tak nějak). Spekuluje se o tom, že ti co mají svitek dávají dm 600.

    Dále největší kravina, kterou může udělat mág, že nasadí redmága a pak křičí na jiné, aby mu dali auru.

    Šla jsem to s teamen hráčů lv 30 - 45 a udělali vše jak jsem jim řekla a dali jsme to z přehledem. A proto nechápu, proč někdo nevezme do teamu menší lv (zažila jsem když křičeli od lv 50). Chodíme rodinné raidy, kde mají lidé i na rychlo udělané druhé postavy lv 20 a nemáme problémy.

    Dnes byl druhý den eventu a já doufám, že hráči se poučí a nebudou tam zbytečně chcípat v kartách (to už jsme vypozorovali, že tito hráči víc umírají).

    :altw:

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Jenže lidí je tolik, že nevíš, kdo je nepoučitelný. Jsem si také všimla, že když nás jeden nabral, nikdo neměl kartu, jak jsme vlezli dovnitř, tak si ji minimálně 4 nasadili (začínám být alergická na red mágy :-D). Jo a jeden, kterému jsem napsala at sundá kartu a dává auru, tak mi napsal: Já jsem holy holčičko! Což mi zalichotilo, ale bohužel ne herně, protože healovat fakt nestíhal - maximálně sebe. Mágova aura má daleko větší dosah polí než hromadný heal.

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • To se mi taky stala taková příhoda: Redmág nabíral, já jsem tam byl největší lv: a když půlka pochcípala, tak na mě řve "Shalime kartu! Ať můžeš healovat!" Ale asi si neuvědomil ,že v kartě se na tomhle raidě spíš, líp umírá.

    Fakt nechápu uvažování některých lidí, všichni chodí se svitkem a jen on si de v Redmágovi a chce po mě abych nasadil kartu?? :pillepalle:
    Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
    ! Mage forever !
  • No.Nebrat male levly je hloupe.Ze sve osobní skušenosti vím že s postavou na 88 levlu trpím a na ferovku chcípám.Co na ní delam dost dlouho,na postave o 30-40 levlu menší dělam s přehledem.Vystačím si se svačama,aura je akorát a pokud je domluva se členy raidu...není problém.Svitek je opravdu lepší.Bez něj byt i s kartou...padate jak švestky.On tady levl neznamena uspech.Raid s malyma levlama byl sice trošku možná delší,ale vice dropu a uspěšný.S velkyma levlama vybehlo par busiku,šli na ranu a drop temeř o ničem.S malejma vybíhaj každou chvíli takze se dá.To je jen má osobní skušenost a nikomu to nevnucuju :beer:
  • Raid Jacka O Lanterna

    Desatero užitečných rad k raidu Jacka O Lanterna:


    1) Než jdete do raidu vezměte si nejméně 1 quest


    2) Když vidíte v raidu nějakou sp kartu tak napište ,,vyhoď jméno hráče" , když nevyhodí a přidá další sp karty tak si radši najděte jiný raid.


    3) Na raid si vždy vemte nejméně 3 schopné mágy s aurou v kostýmech


    4) Raid choďte v kostýmech


    5) Na raid si vezměte 1náhradní svitek- když vás zabijí, vezmete svitek a dál fungujete naplno. Bez svitku brzo vypotřebujete všechny 3 životy.


    6) Zbytečně si nepřidávejte život náramky,lektvary apod. Raději si trochu života odeberte - víc vám potom pomůže aura.


    7) Když už jste v raidu, pokud to jde, neopouštějte PC.


    8 ) V raidu se vyhýbejte varovným kruhům, aby na vás neskočil Jack O Lantern a dýňovým bombám - vypadají neškodně, ale ve větším množství dokážou i zabít.


    9) Držte se blízko mágům a v případě potřeby napište ,,auru pls"


    10) Pokud nemáte 2questy tak vybírejte mezi dropem a vítězným raidem- podle svého questu.


    Doufám, že vám tyto rady pomůžou.


    Tomps