Maintenance 26.10.2011

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Maintenance 26.10.2011



      [Event] Halloween Event
      [Update] Přidána možnost změny rozlišení při spuštění NosTale

      [BugFix] Oprava dalšího chybného zobrazení kostýmu bušíka

      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Vážení hráči,
      náš korejský vývojář nás informoval o rozhodnutí stáhnout z raidu hlavní odměnu (krabici).
      Hlavním důvodem tohoto rozhodnutí je podle Entwell fakt, že raid by neměl hrát hlavní roli v životě hry či eventu (a tudíž ani následující dva týdny). Odměnu z eventu (raidu) budete moci získat z denních questů (rozumějte jednou denně bude ta krabice dostupná na každou postavu splněním denních questů). Kompenzací tohoto kroku bude zvýšení šance na hlavní eventové odměny.

      Během raidu budou rovněž nedostupné následující schopnosti - trpaslíci a neviditelnost.

      Doufáme, že i přesto si event užijete
      Váš NosTale tým
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Milí hráči,
      údržba se kvůli technickým problémům poněkud protáhne a je možné, že k opětovnému spuštění NosTale dojde až kolem 13 hodiny.

      Budeme Vás informovat
      Váš Nostale tým
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Itemy, které zmizí po ukončení eventu:

      - Žluté dýňové cukrovinky (event)
      - Černé dýňové cukrovinky (event)
      - Děsivá truhla Halloween
      - Taška se sladkostmi
      - Halloweenský svitek přeměny (event)
      - Strašidelný cvičitel mazlíčka (event)
      - Dýňová hlava (event)
      - Dýňový sirup
      (event)
      - Svitek pohybu (event)
      - Pečeť Jacka O'Lanterna (event)
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.