Mnohoženství

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Mnohoženství

      Mám takovej problém..vybíram si ženu..jenže problém je, že holky z kterých vybíram sou všechny moc super:) nešlo by nějak udělat mnohoženství? přece ejn v některým naboženství to jde a vzhledem k možnosti, že ho vyznávám neob i někdo jiný by přece jen tahle možnost měla být aktivována
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • ono ani tak nejde o náboženství jako o stát ve kterém žiješ... a vzhledem k tomu, že v ČR a vlastně všech státech kde se provozuje nostale je bigamie nelegální bude tato možnost jistě i nadále nepřístupná. navíc by tak ztratili svou vlastnost křídla přátelství jelikož by si všichni vzali všechny a mohli by se zadarmo portovat na kohokoliv. Vem si tu se kterou si nejvíc rozumíš. Myslím, že ty ostatní to pochopí a budou se s tebou bavit dále. Pokud ne tak se s tebou ve skutečnosti nebavili pro to, že jsi pro ně fajn, ale pro to, že chtěly aby sis je vzal. :)

      A co se týká mě. Jsem proti. :)
    • hej, že ty musis odpovedet na vse :D :D to tak akutne zbiras ty posty? :D a jeste odpovis zcela vazne :D :D ja to myslel ze srandy :)
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec