Pokus..Nostolary

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Pokus..Nostolary

    Takže,
    zjistil jsem něco ohledně Nossmailu. To by mohlo zajímat elitní Nossmailisty. Nebudu jmenovat. Přejdu k věci. Založil jsem si ještě jeden účet a přihlásil a vytvořil postavu. Poté odhlásil a šel na svůj normální herní účet. Poslal jsem SMS za 50Kč, která dobije 18Nostolarů, pokud se nepletu. Ale Nostolary nikde! Věděl jsem proč zakládat druhý účet, i když to ze zezačátku byla jen teorie. Přihlásil jsem se na druhý účet a Vualá 18Nostolárků na účtů. Tady je takový návod jak zatím dobýt Nostolary. Vánoce, co?

    Přeji krásný zbytek dne.
    Ano, jsem vlastníkem nejsledovanějšího zábavního tématu zde na fóru! A jsem na to hrdý! =D

    --> A je to tady.
  • No ono to nějak zlobilo přes víkend.A znáte to..nikde se nemaká.Takže se to po víkendu nejspíše opravilo.nebylo to vyloženě oficiální vyhlášení ale když Vám během hodiny nahlásí 5 hráčů že jim nic nepřišlo je to přinejmenším podezřelé a je lepší varovat.Většina z Vás asi ví jak dopadne spousta reklamací....utratíte penízky a nic z toho.Jen podotýkám že s tímto mi nic nemáme a opravdu nemůžeme udělat.Maximálně Vás varovat at zatím neinvestujete