Glac-vyrovnání sil

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Ariadno :D

    1. Jo je to pvp mapa, ale přece ani v aréně nepoužíváš elíky. Jasně srovnávat se to nedá, v aréně proti tobě nenaběhne xlidí naráz ale stejně. Elíkovat by se nemělo.:) Kdyby si ty měla věci r7 +10 tohle by si nenapsala.. Tak si je zkus taky udělat, nebo tedy elíkuj no, už se určitě všichni těší:)
    2. Dorty, dorty .. Už aby nebyli:P
    3. Ani Đarkness nejsou neporazitelní, kdyby jste se sešli všichni. Uspějete, jenže vy vidíte +15 a vybavení a už na to se**te.
    4. I voda se dá dát.. nebo se domluvte a pojďte přerušit.. Když pak všem bude líp.
    5. Já se v tom stráášně vyžívám.:P
    _____________________________________________________________________________________________________________

    El, ne vážně nejsi jedinej co neelíkuje, je nás víc i na straně démonů.. Ale hold pár úmrtí navíc je na škodu, loknou elík ať nemají moc úmrtí .. že?:) .. mluvím i o naší straně aby na mě pak zas někdo neútočil že napadám jen vás:P

    Demoondarce.. Víme, víme .. bobrman:P
    Nejsme stádo ovcí, proto se nás zbavte! ;) Hlupáci.
  • Anck: srovnat arenu glac nejde ... ano v arene elikovat jde, ale arena je od toho aby si mohli 2 hraci porovnat silu mezi sebou tj. pouze sve buffy pouze jedno hp a kdo z koho ... glac je neco jineho tam se proste musis udrzet na zivu ... takze ano dokaze me to nastvat kdyz nekdo elikuje ale o to vic me to nakopne abych utocil jen do nej no co tak umru ... kdyz uz ho to ma stat eliky tak si ale dam zalezet na tom at ho to tech eliku stoji co nejvice... kdyz je nekdo ochotny za 15 minut na glace investovat 100k do eliku dobre mu tak :rofl:
    PS: ja eliky nepouzivam pac to nema cenu (vyhozene penize) jak dostanu zmrazeni od ice, stun od wara, omraceni (nebo jak se to jmenuje) od vraha a odhaleni slabeho mista od luka (100% sance na kritik) tak uz je vse ztraceno a muzu se jen smutne divat jak jdu k zemi a to bych mohl mit i 100k HP a stejne by me sundali pac nez skonci zmrazeni dostanu dalsi atd... :rofl:
  • xD tk any i v arene nekdo elikuje a myste 2hraci na ch1 uz nemuzou skusit pvp bo se do toho dycky nekdo pri***e jinak jak rikas ze v gla( skus pres net nekoho presvedcit aby jako lama neelikoval). ja osobne sem si uz zvykl a jenom se smeju kdyz se nejakej ice kterej ma celkem cca 10k HP, bere mi po 500 snazi elikovat kdyz mu beru 1,3k zakladem ::D kdyz na to maji tk at... ja jim ty eliky rad prodam aspon budu mit na upg kareet a + vybavka a stejne je dam. jinak nej je chodit glac s rodinou/kamosem, kdyz nejsou demoni/andele pokecate, kdyz osu zabijite a clovek se nenudi.jinak celkem sem se zasmal kdyz sem sel do 1holly a healovalo ho 2 a naopak, jako by holly nemohl healovat sam sebe. A k tem dortum to je lepsi nekomentovat.
  • Hm,je mi to už celkem jedno.Třeba se dočkáte,a zruší elíky na glacu úplně.Nejdřív byl neskutečněj bordel,ještě za časů zlatejch 100%(to byli stížnosti :rolleyes: ) Ale co,řekl bych že si každý řekl co potřeboval,tohle téma už je dávno jeden velký spam ;) :spam:
    Aeros
    (ThE)GiGoŁO^^ /lukostřelec/lvl.88/
    Display Spoiler

    Sp1( job 44,+5 )
    Sp2-( job 21,+0 )
    Sp3( job 33,+5 )
    Sp4( job 99,+9 )
    Sp5( job 46,+8 )
    Sp6( job 23,+4 )
    Rodina:

    (aktualizováno 15.8.2013)
  • LEKY neber swi porad neco do pusu pokud to neni co tam patri ;))) zadny pomluvy ze strany rafanu a ela nepadly... pokud sis nevsiml pisu tu za rhace demoon ne za rodinu rafani...a sel sem na totot tema prave kvuli tobe ze sis zase me rnal do sve pusiny a siril tu lhaničko o mě...ja nikoho nejmenoval a pokud tu nekdo nekoho jmenoval opravnene to neni pomluva...

    vyrovnani nikdy nebude :) nejde to
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
  • Alandrejo, dnes jsem neelíkovala (vlastně se mi poslední dobou elíků moc nedostává) a bohužel ani dorty nebyli :-))). Ale měla jsem zmrzky a neříkej mi, že ty zmrzlinu nezobeš :-). A vůbec to se ti to mluví, když se schováváš za silnější (nemyslím dnes přes den), ale všeobecně na straně andělů.


    Takže jen suma sumárum - momentální vyrovnání glacu:

    Andělé: Darknes, Sargeras, Rafani, Drakovci, TheChosenOnes, TheMostFamous, X-site

    Démomi: Yakuza, Speranza, Defenders

    Toto je TOP 10 rodin - a už mě neštvěte vy co tvrdíte, že glac je vyrovnaný!!!!!

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Ari prejdi a ja prejdu taky....vem sebou defenders a to ze bude Đarkness se speranzou sama jedine dobre. Vsema 10 pro. Jeste dnes muzem. A jestli nesouhlasis, tak uz jsem raci ani nepis..:) tva odpoved typu yakuza je demonska a vzdy bude..uz se nehodi a je nacase, kdyz jsem neco pises i neco delat.

    Luky
  • Ještě chci dodat - odmyslete si výbavu a sečtěte jen počet hráčů (klidně i s našima druhejma postavama co máme v rodině). A už jen na počet je to maso - 145 démonů x 285 andělů (čerpám z topky).

    Děkuji že jsem andělům zavřela ústa - styďte se sem psát o tom jak je glac vyrovnaný, jak si mám udělat vybavení r7 +10 a křídla +15 ....

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Ari neřeš to ... Jim to nevysvětlíš, že se jim jednou nebudou hýbat % jejich chyba = "Kdo si hraje s ohněm ten se jednou spálí,, . ( Můj názor : Oni si asi myslí, že když vidí na glace hodně 40-50lv, že je nás hodně a jsme silný :) ).
    A luky a co se stane přejdeme k andělům a zejtra všichni z andělů zase přejdou na démony. A už to bude Yakuza a Defenders proti všem :)
    Kdo napíše rád poradím :)
    (Prosím pouze srozumitelné otázky) 8)
  • Luky odpověděl sis sám. Přesvědčení rodiny jsem udělala hned jak jsem ji 3.3.2009 založila. Jsme démoni a nikam nejdeme.
    Tím vaším posmíváním, které je stále dokola, když ve 20 lidech někoho uklovete je dost trapný.
    Je jen dobře, že už hra lidi v tvé rodině nebaví a končí - už mají všechno co si mohli koupit (r7 + 10 a křídla +15 :-D). Už tu pro ně nic jiného není.
    PS: Luky já tu ještě 4 měsíce určitě budu ;)

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04