Glac-vyrovnání sil

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nevím.Teď jak to je,je to myslím že asi nejlepší co může být.Je to zatím vyrovnané,tak nechápu pro opět něco měnit.
    Když se koukne člověk na TOP10 rodin,5-9 místo andělé,a TOP4 démoni,a zdá se mi to tak vyrovnané co jsem na glacu ;)
    Aeros
    (ThE)GiGoŁO^^ /lukostřelec/lvl.88/
    Display Spoiler

    Sp1( job 44,+5 )
    Sp2-( job 21,+0 )
    Sp3( job 33,+5 )
    Sp4( job 99,+9 )
    Sp5( job 46,+8 )
    Sp6( job 23,+4 )
    Rodina:

    (aktualizováno 15.8.2013)
  • Takže Darkness jsou andělé a Parazit - parazituje. Nechápu proč Sargeras zase přešla na silnější stranu. :-///

    K dnešku:
    To Parazit: už aby skončili bonbony, takové dopování je krajně nezdravé. A pro tebe bude mít dlouhou dobu nedozírné následky. Opravdu si proti sobě popudíš ještě víc lidí. A ouva, když jsi byl v červeném, tak šup relog. Hrdinský to čin!

    To Darkness a Taldík: Kocourku, nech si urážky. Nechápu jak chceš Vaší rodinu nadupanou Nosmalem (což znamená - křídla, vyplusované vybavení a super mušle ) a lv 90+ srovnávat s naší rodinou? Co si vůbec dovoluješ nám nadávat reprákem? Kde berete to právo nás urážet? Nikdy se Vám nemůžeme rovnat a vy to víte!!! Na glacu jdeme jen na popravu. A vám nestačí hodina vraždění? Je to jak jsi mi šeptal : Ariadna a Yakuza - do nich, nejdříve zlikvidovat Yakuzu! Kde se ve vás bere taková zášť? Vaše rodina je plná studentíků, kteří nemají nic na práci. Nemají rodiny, nemají domácnosti - trávej ve hře veškerý čas a pak machrujou na slabší rodiny. Je to ubohé! Naprosto ubohé. 10 lidí Dark vs. 6 lidí Yakuza ... co je to za poměr? A pak se dočkáme jen repráku, že jsme srabi. Jen chci podotknout že těch 1000 killů jak si u vás někdo plánuje Vám nedám.

    Rekapitulace prvních 14 míst:
    Démoni:
    Yakuza, Speranza, Rafani, Defenders, DRAKOVCI, SRéNa, *Doubtless°, Corleone (ale ty na glacu potkávám vyjmečně)

    Andělé:
    Darkness, Sargeras, TheChosenOnes, TheMostFamous, Conviction, X-site

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Vyjadreni k Darkness: Je mi jedno kd osi dobiji NT a pod jak na to ma at si dobiji ale jestli si mysli ze tim ze on dobiji kvanta a ja jen trochu tak ze je neco vic tak at si to mysli ... nehlede na to ze kazdy vi, ze nekteri maji nektere veci jen skrze jednu osobu, bez ktere by byli ztraceni ... kterou to si necham pro sebe vsak on kazdy moc dobre vi kterou :)

    To Parazit: Relogy jsou jeho oblibene ... moc dobre si pamatuju kdyz byl v cervenych ze stacila jedna rana a byl mrtvy ... misto toho aby dustojne umrel tak se odhlasil a asi hodinu schanel nekoho kdo na dane misto prijde a zabije me jen abych ho nezabil ja (ano cekal jsem tam na nej) a myslim ze kazdy si moc dobre pamatuje ze nez se zakazali full hp tak prave parazit byl ten ktery je vyuziva lv tak trochu nezdrave mire :)

    To Sargeras: vzhledem k tomu ze stale prechazi na stranu kde jsou Darkness tak si kazdy udela obrazek o tom kdo komu leze vite kam :)

    PS: To ze jsou Drakovci demoni jsem ani nevedel vzdy cheli byt andele... poud jsou demoni tak to jsem rad aspon muzu na glace potkavat lidi se kterými se znam :)
  • No co bych k tomu mohl říct já... každý si tu obhajuje svůj názor a pořád dokola - Je to zajímavá Diskuze ale nevde konce co se toho týče Darknesáci jsou opravdu pouze nadupan 90 lvl +... neumím si to ani představit ale vidím v tom asi jedinné řešení - Tahle rodina je tak trošku moc převážlivá a můj názor je že by se musela rozdělit a odejít... no třeba i do rodin kde bývají průměrem levly 40 aby se to vyrovnali. Je tu ale i druhá možnost která mě napadla a to že oni zůstanu takoví jací sou přejdou si na anděly nebo na démony to mi je celkem jedno i když to znamená jelikož my jakožto Defendeři jsme démoni být andělmi by nám moc nevyhovovalo já osobně bych v tomhle podpořil Yakuzu a Ari s jejímy návrhy bude to tedy chtít aby se rodinny tak nějak dobře přeskupily což by bylo na dlouho. Můj asi návrh by byl udělat někde sraz (Ve hře v určitou dobu) kde to prodiskutovat a nebo zde na fóru vybralo by se z každé rodinny cca 2 zástupci (aby to nebylo také celé NosTale) a né že bych chtěl kopírovat ale nějaký ten příklad z Němců by si každý udělat mohl. Neříkám opičit se po nich ale když se podíváte na nějaké to ejich video ten Glac bývá vyrovnaný celem. Co se týče raidů a podobně Spajky to co si navrhoval je opravdu blbost v tom souhlasím s Ari páč když jedni maj Mukraju a druzí řekněme 98% tak je jasné že ani jedna strana si to nechce nechat ujít může mít raid každá strana a někomu i z nás by se nelíbio čekat hodinu než si andělé ráčí dodělat raid pak je pozabíjet případně oni nás a až potom teprve my a nebo kdyby andělé neudělali to co bylo dohodnuto tak by jsme měli také prd :) Já osobně říkám bud nějak sjednotit rodiny rozdělit Darknes a nebo ete jak říkal Andrej nehat to tak jak to je a neřšit to když nechtěj body % a raidy tak jim to tak necháme. Všichni chtěj Killy Všichni body to je problém. Já si myslím že Zabi by nebyl zrovna 2x nadšený že by musel změnit na anděly takže hádám že my budem démoni furt. Budem chránit břehy démonů a kácet lidi andělů asi tak bych to řekl. Také se opravdu musí poděkovat Rafanům sice je to z jejich důvodů sice se jim to třeba nelíbí ale já to oceňuji Co se týče Parazita je mi to poměrně jedno a poslední věta k Nosmállistům at si tam penízky posílaj za pár let když už tak jednou skončej a ty peníze co tam daj jim třeba jednou budou chybět. jako člověka co když už do NosMállů vrazí ale tak cca 100 Kč nebo i míň měsíčně ani n pochopim někdo je prostě závislej ale aby někdo jako radši nebudu jmenovat dával do hry cca 50 000 Kč měsíčně (Přeháním ale nejsem daleko od pravdy :D ) je jako už něco a to vše jen kvůli tomu abys byl BEST... Já připomenu už opravdu nazávěr jjen poslední věc Hry sou od Zábavy trocu těch peněz i na podporu NT Cz klidně ale tohle je šílený prostě je to trošku vedle no tak ale ten Glac vim že nějak vyřešíme S pozdravem z rodiny Defenders

    Sasů
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Tak co se týče PaRazZziTa víme co to je... z mích osobních zkušeností udělal jednoduše tohle: Dobívali démonskou zem(před citadelou) když jsme všechny pozabíjeli, tak kde se vzal tu se vzal objevil se tam PaRazZziťoušek, a začal machrovat, když jsme ho skoro měli, tak utekl do mini země, a během 5ti minut měl zase full HP :!: A navíc k němu se přes křídla dostali samí famousáci.


    Jinak, já si nemyslím ,že by tato debata nějak domluvila rodinám aby se ustálili na jedné straně ve vyváženém počtu.A ten incident včera s reproduktorama jsem četl, a myslím si o tom to, že ostatní jen Yakuze mohou závidět, jelikož při PVP nedělají to co například- (no víte kdo).Takže to schrnu asi takto. Všem záleží na tom kde jsou Darknees. Tudíž ocáskové za nimi furt budou lézt... :dash:
    Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
    ! Mage forever !
  • Dnes je to od rána hrůza,pořád okupují démony a já se kvůli nejakemu stunnu od wara nemuzu dostat na ts 81,kde mam Q xD.
    User ID:KogaImishy
    Family Speranza
    Povolání:Bojovník

    Úroveň:82

    Hodnost:Červený mistr
    My best SP:Crusader 99 job,karta +10
    SP 1:Job 44,+4
    SP 2:Job 13,+0


    :spam: :spam: :spam: :altw:
  • Glac se mi strašně znechutil.Jak se každý táhne podle Darkness je fakt nanic.Ničí to glac,prostě všechno.Dokud nebyli Darkness,glac byl úplně v pohodě.Nevím,mě se v tom už nechce hrabat,protože vím že je to zbytečný.To,že začali přecházet už i Sargeras,mě asi překvapilo nejvíc no.Léky
    Aeros
    (ThE)GiGoŁO^^ /lukostřelec/lvl.88/
    Display Spoiler

    Sp1( job 44,+5 )
    Sp2-( job 21,+0 )
    Sp3( job 33,+5 )
    Sp4( job 99,+9 )
    Sp5( job 46,+8 )
    Sp6( job 23,+4 )
    Rodina:

    (aktualizováno 15.8.2013)
  • Jen ať si Darkness zůstanou jací jsou. Myslím, že každý si o nich udělal obrázek, at už pozitivní nebo negativní. Já nechovám k žádnému členu této rodiny žádnou nenávist, ale jako celek jsou pro mě nepříjemnými protihráči a soupeři. Pokud někomu osobně vadím já bytostně mě nenávidí, tak mě to mrzí. Ale myslím, že inteligentní lidi se k tomuto nerozumu nenechají ztrhnout. Všichni jsme lidé ... hups a máme reálné životy. Někdo je víc připoutaný hrou, někdo reálem. Někdo má peníze a vráží je do oblečení, někdo do alkoholu, někdo do hry, jiný do cigaret a pak jsou tu ti, co peníze nemají - děti, mladší studenti, matky na rodičáku. At si klidně Darkness rvou peníze do hry, když se jim chce, ale pak at za nechají posměšků a nadávek. Znovu opakuji, že naše rodina se s jejich nechce měřit. My tu jsme od toho, abychom si zahráli, od toho abychom se pobavili a pokecali. Nic nehrotíme!!! Pokud umřu po 50té na Glacu bez jediného killu, tak mě to samozřejmně nebaví a jedu pryč. Proč mám pak poslouchat, že Yakuza jsou srabi O_o.

    Jinak domluva ohledně Glacu s jinýma démonama. Také mě napadlo, že bychom, tak chodili jen v určitý čas, ale to je asi složitý. Já na glac chodím ve všední den mezi 10 - 15h a pak po 22h.

    Vzaz pro jednoho, on ví: No, táák nebuď ješitný. Jenom to zhoršuješ. Co se povznést nad věcí a uvědomit si, že je to jen hra. Snad už jsi dospělej, ne? ;) Můžeme to zkusit odznova?

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Glacernon je opravdu smutnej! A ještě smutnější je, že andělé porušili dohodu, kterou tu Luky s démonskýma rodinama vyjednal. Ptám se, kdo teď v Darknes velí, nebo je řečníkem, abych věděla s kým komunikovat. Pokud je to Taldor, tak ať si mě vyhodí s černé listini.

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • ze to porat resite ... kdyz jim to dela dobre tak at si to uzijou ... pro me je v darkness polovina clenu lamky co by bez urcitych osob vzivote nemeli ani zpoloviny tak dobre vybaveni jako maji ted pokud se mi chcou rovnat silou tak at se mi rovnaji s vybavenim ktere si sami udelali a ne ktere jim nekdo udelal :)
  • Mysty některé sny se ti asi nesplní ;)

    Já bych tu spíš chtěla trochu podebatovat. Ale bohužel andělé nedokážou. Oni mají na repráky, tak si mohou dovolit debatovat a chlubit ve hře a schazovat nás. A někdo se chlubí dokonce i cizím peřím!!! :D

    Však se tu nic řešit nemusí.

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Ariadno: Někdy mi připadá že sama nevíš co mluvíš.Meleš opravdu pátý přes devátý.

    K tomu glacu.Myslim si že se rodiny domluvily ještě když tu byl luky.Jelikož sme v tu dobu byli démoni a asi cca 5 rodin šlo za náma..Nemělo to žádnou cenu glac začal bejt ztracenej.Nuda.Nevyrovnaný.
    šli sme k andělům hned druhej den za náma šli rodiny..Co máme dělat? prosit je? vyhrožovat?
    Předevčírem sme měli 99 % těsně před raidem.Bum najednou se oběvilo kopice démonů a začali přerušovat.(jaká že to byla dohoda?)
    Jen díky TheChosenOne sme to ubránily a Mukraje sundaly. Jelikož nejsme žádný vořež proutci.Házet bláto na hlavu si nenecháme celá rodina se schodla že když budete přerušovat vy tak i my..Je mi jedno kdo přerušoval.Ani mě to nezajímá..Prostě ste nám to šli přerušit. Myslim si že v Darknes.Panuje to co v jinejch rodinách nikdy nebude.Pecka lidi supr domluva a hlavně teamová práce.

    Nejsem žádnej tiskovej mluvčí Darknes..Jen říkám to na čem se rodina schodla.Pokud vim vše se řeší kolektivně né že jeden řekne a ostatní běží.Jak sem psal sme jiná rodina.Já sám sem se do tý rodiny tlačil když končily důchodci..Nikdo mě do ní netahal..
    A poslední věc co sem tu četl rodělit rodinu na dvě? Proč? Že někdo dostane na glace na zadek chce rodělit rodinu? To nevidim jako logickej důvod spíš se domluvit a jednu rodinu přetáhnout k démonům...Ale abych nezapoměl situace na glace je ted celkem vyrovnaná.Tak proč nepřerušovat jak to dycky bylo..
    Vždy sme se snažily domluvit.Když tu byl Luky i nebyl.Prostě sou tu takový palice dubový který se domluvit nechtěji a jedou furt svojí vid Ari?

    Mysteriousss: To vybavení co mám sem si sám sehnal sám vyplusoval a sám udělal kvalitu.A jo dávam občas do toho NT moje věc.Jako tvoje že ty nedáváš takže řešit kdo dává NT kdo nedává je podle mě kravina. :alta:
  • Taldor: Nemluvil jsem zrovna o tobě. Měl jsem na mysli jiné lidi o kterých se to ví. Taky si občas dobiju, ale rozhodně si nenechávám plusovat vybavení jinýma lidma, netahám z nich věci z nosmall apod. Neříkám, že to je tvůj případ, ale docela by mě dostalo kdyby jsi řekl, že o nikom takovém nevíš :rofl:

    jinak co se týče glacu jako takového, tak nemá význam to řešit. Darkness jako taková se pokusila vyřešit vyrovnání sil na glacu a to, že polovina rodin jsou ocáskové a přechází né proto, že je to tak nebo tak, ale protože tam jsou Darkness tak jdeme taky tak to je věc druhá, kterou jak Taldor píše vyřešit nejde... buď se ty rodiny nad sebou zamyslí samy nebo nevím, ale rozhodně to nejde řešit vyhrožováním :phatgrin:
  • mysteriouss wrote:


    Taldor: Nemluvil jsem zrovna o tobě. Měl jsem na mysli jiné lidi o kterých se to ví. Taky si občas dobiju, ale rozhodně si nenechávám plusovat vybavení jinýma lidma, netahám z nich věci z nosmall apod. Neříkám, že to je tvůj případ, ale docela by mě dostalo kdyby jsi řekl, že o nikom takovém nevíš :rofl:

    jinak co se týče glacu jako takového, tak nemá význam to řešit. Darkness jako taková se pokusila vyřešit vyrovnání sil na glacu a to, že polovina rodin jsou ocáskové a přechází né proto, že je to tak nebo tak, ale protože tam jsou Darkness tak jdeme taky tak to je věc druhá, kterou jak Taldor píše vyřešit nejde... buď se ty rodiny nad sebou zamyslí samy nebo nevím, ale rozhodně to nejde řešit vyhrožováním :phatgrin:

    Mysteriousi.... nic ve zlém , jde vidět že z tebe jde závist. To že si někdo něco plusne jinýma lidma , to vadí? Ten človek který to plusuje to dobře ví co delá , tak nevím proč to řešiš. Například i já se snažil kamarádce Terezce:3 plusnout brnení , aby měla radost ...

  • Myslím si že to nevíš ,tak ti to přetlumočím: Někdo si koupí Nosmall (uvádím Nosmall protože jiný zdroj bohatství není spolehlivější a náročnější), pak někomu úplně zadarmo prodá vybavení , za 7kk a ten dotyčný pak se tím chlubí třeba v aréně.Přitom to není jeho. V aréně, máš předvést to co, umíš vyplusovat, sehnat, udělat ty a né někdo kterej k tomu přijde jen tak. Myslím si ,že by mě ani nebavilo, získat něco aníž bych se přičinil, protože o tom ta hra vážně není. :evil:
    Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
    ! Mage forever !