Co je špatné na pvp s bušem?

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Co je špatné na pvp s bušem?

      Jedna z mnoha věcí které nechápu je,že každýmu vadí PVP s bušem,rád bych slyšel vaše názory na to,můj názor je ,že buš je Nosmát a spousta lidí dává nosmáty na PVP,buš je od toho aby nám stál po boku i při pvp,a komu se to nelíbí může si buše koupit :) Tak jaký s tím má většina Nostalu problém?Každýho 2 koho killnu v areně se hned vymlouvá: "nj lama s bušem"... Co si o tom myslíte? :?: :?:
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • myslim si o tom to, ze "PvP" znamena "Player vs Player" neboli cesky "Hrac proti Hraci" takze PvP ma byt zasadne bez nosmatu, v pvp porovnavas jestli jsi lepsi ty a nebo tvuj protivnik a ne on vs tvuj nosmat ... predstav si to takhle ... box je neco jako PvP a taky jsou tam vzdy "1 vs 1" a ne "2 vs 1" ... jednoduse v PvP mas pouzit to co umis ty a ukazat, ze jsi dobry a ne, ze predvedes jak mas silneho buse :)
    • Ele a na co si dáš rez když na tebe například půjde ice a war? Dneska už není PVP v areně férové,tamhleti se ti vymluví že spolupracují,tihleti tě ignorují... Takže seš nucen změnit ch abysis s kamošem mohl dát PVP. Tak nevidím co je špatného když si vemu DG a buše na toho Hollyho s dýní. Nehledě na to že se ani někdo,kdo má slabý rez nemusí vymlouvat,že deš s bušem,jelikož bys ho dal bezněj. A když to někomu vadí tak domluvit se dá taky.Ano já uznávám že na ice a wara který stunujou jak něco jsem slabý,proto jsem nucen vzít si buše.
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • já buše mám a pokud není třeba tak ho v arene nechávám sedet protože je podle me srabský ho používat
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • můj osobní názor : PvP jak mysterious říkal je hráč proti hráči, když s petama tak po domluvě jinak ne a že de v aréně 5vs 1 to bojuješ a není to pvp, pvp je když se s někým dohodneš ne že vidíš borca v aréně jak stojí, jdeš k němu sejmeš ho a řekneš: "Dal jsem tě v PvP" jinak taky nesnáším hráč +buš, dle mého mínění to maj jenom lamy nebo machři -> buď aby někoho vůbec dali nebo aby machrovali jaký maj krásný scóre... já chodím do arény bez buša, popř. ho nechávám na schodech kde mi ho v 10/9 případů nějaká hodná duše zabije -> upe nej to je když nemám semena, sem v poušti a nemám u sebe zvon, přičemž do arky sem šel protože mám kolem 1k HP a nechce se mi zbývajících 20k vysedávat
    • No tak abych zas neoff topicoval vím, že už se to tu rozjelo, ale ta zareaguji mým názorem na tom co je špatnýho na PvP s bušem :D - PvP jak už zde bylo zmíněno je Player VS Player tudíž hráč proti hráči. Jedinné co bych toleroval je "PvP Bušů" což by zamenalo, že by proti sobě bojovali pouze bušové. Jinak Šali buše bych si bral jen pokud do tebe půjdou 2 a véce hráčů jak lamky a na PvP si nedovolej případně jen s bušem. Bych si klidně pro toho buše došel klidně i napsal kámošovi a šlo by to k zemi. A Psy rozhodně opravdu souhlasím, že zabít nějakého 80/90 + když je afk není hrdinství. I když zabít 90+ se mu stěží povede pokud není 80+ a jak znám většinu 80 - tek nemyslím si, že někdo z nich by byl lamka, ale jsou i vyjímky :D
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • sasuke, klidně ti ty výjimky vyjmenuju -kecám, nechcu warn :D ale můžu ti říct že když je 90+ AFK tk ho de zabít i na tom lvl 70+ - vrah hodí krváčko, počka pak dá dalši dělá to chvilku nakonec sekne základem a hups, afker je dole. Jinak co se týče pvp mapy - glacu - tam s bušem klidně, když už de na mně 5démonů buš navíc u nich mi opravdu nevadí, co mně ale celkem dost štve je že sejmu démona a dorazí mně jeho buš... měl by mizeet hned jak je démon dole ne tam ještě 3s být aby mně mohl sundat

      The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

    • Ano vrah, ale kdyby sis vzal, že by ten někdo byl např. Vlasta a měl zrovna wara a když by byl afk by měl morálku.. ouha pochybuju, že by se do něj ten vrah trefil :D Další možností je,že by do něj šlo víc jak 1 člověk, což je jasný, že to půjde dolů rychle, ale tak vrah má s tím krvácem výhodu no, ale kdyby měl ještě kočičí ouška (Nevím jak se to jmenuje nějaká ta stužka s ouškama :D ) Tak by ani ten vrah nemusel mít štěstí, navíc když se podíváš na Vlastovu Defendci tomu nějakej lvl 80 vrah a bere mu po 5 Hp.. případně s nějakým kritikm 100 a to nemluvím stále o té morálce.. :D
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Vlasta s warem je smutná záležitost pro všechny, co po něm jdou. A pvp s bušem je pitomost, když jdou 2 hráči a 1 to chce ferově a ten druhej si jako lowka veme buše s jinym elementem než kartu. Ale buš v areně se hodí. Když je nějakej buš s většim DMG tak je jednoduchý ho poslat na někoho, kdo vás neustále otravuje, když se snažíte o pvp. On dá potom aspoň pokoj =)
      Tak když už mají podpis i ostatní... :D
    • Například náš přítel Kostwar,co Gewe :D

      Jinak,podle mě je to zbytečný.Do arény se stejně chodit buď vybít blbou náladu,nebo si dát normální souboj 1 vs 1 proti kamarádovi,a na kosení i s bušem tu máme glac,který tak všichni milujem(srdcovka :love: :love: ).
      Aeros
      (ThE)GiGoŁO^^ /lukostřelec/lvl.88/
      Display Spoiler

      Sp1( job 44,+5 )
      Sp2-( job 21,+0 )
      Sp3( job 33,+5 )
      Sp4( job 99,+9 )
      Sp5( job 46,+8 )
      Sp6( job 23,+4 )
      Rodina:

      (aktualizováno 15.8.2013)
    • Obvykle s busema chodi levly do 80 (nemyslim glac) myslim arenu to fakt nesnasim :D ale na glace je to zase vyhoda kdyz je treba war s dyni ex (stin) to je dobry a kdyz ma bus dobrou obranu a utok je to krasna podivana :D stejne v soucasne dobe ma skoro kazdy nejakoho buse takze bych to zas tak nejak neresil v arene to resim ale jinak ne :D i kdyz po me nejaky ten bus de tak ho jednoduse sejmu protoze neni tak dobrej jako ja :D ale nekdy se muze stat ze am nekdo buse silnejsiho nez on sam :D
      Solar WAR 86
      Rodina: TCHO
      PS: mám novej účet :D takže si prosím vymažte Solar:D z přátel díky :D
      :altt:
    • to že je buš silnější než majitel, záleží na rezech který más, když po mě de luk, tak málokterej pod 90 mi dá víc jak za 1k základem když mám rez ale veme buše a ten dává 1,5k(dýně ex) dám rez stín majitel bere 2,5k a buš stěží 200, jinak na tom glace mně to teda štve taky, sejmu horkotěžko démona mám 500HP a buš do mně sithne ještě 2 "finální" rány než zmizí