Nejlepší vydělávání

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • no,mysteriouss má pravdu,skutečně nosmallem nejlépe.Pokud tuto možnost nemáš,dropuj pírka duše apod.Pokud ti ani tohle nevyhovuje,choď skrytý TS(individuálka,TS lov,PTS),jsou z nich velké odměny a i třeba pověst.Možností je vážně hodně.Ať se tedy daří,a doufám že jsem pomohl :) :done:
    Aeros
    (ThE)GiGoŁO^^ /lukostřelec/lvl.88/
    Display Spoiler

    Sp1( job 44,+5 )
    Sp2-( job 21,+0 )
    Sp3( job 33,+5 )
    Sp4( job 99,+9 )
    Sp5( job 46,+8 )
    Sp6( job 23,+4 )
    Rodina:

    (aktualizováno 15.8.2013)
  • Zdravím, souhlasím s okamžitkama, droppem pírek, dropem nazakázku (Ts baze.chrysos.treekun...), s nosmalem taky, ale osobně já nosmall nepreferuju. Mně se nejlépe osvědčili minihry.. dej tomu týden, nauč se jednu z nich a najdi si člověka který ti dá 50% a hraj pátý levly.
    Denně máš 20 her a s trochou štěstí si namastíš kapsu o 500k. Ještě jedna taková malá věcička... z mojich zkušeností .. nejlehčí je pila/lom a nejvíce vynáší rybník(makrely, velryby, uplňky.. z ostatníh sou nej. jen ty uplňky). ^^
    0101000001000101010100000100010101001011
    Když víš, není co řešit!
  • Lionsi, ne každý musí mít stejnou zkušenost jako ty :) mně třeba rybník vůbec nejde (vlastně mi jde nejhůř), nedám ani lvl 2 =D za to na pile dám i 30-40K :D
    Způsobů jak si vydělat je hodně, způsob jak si vydělat víc je pořád dost :) najdi si někoho kdo má postavu lvl 65-70 a choďte lovy, když jste 3 a každej v 1 místnosti, trvá to 10 minut a máte 47K :) další je PTS... tu se mi nejvíc líbí 50-60 s tím že se vše zabije, to je nějakých 60K (když prodáte giliony za 800/ks a matroš za 300/ks), to samý 45-55... další je asi dělání pečetí, ale tady pozor, matroše jsou drahý, často i těžký sehnat, nebo to prostě trvá dlouho (oko pavoučího krále, pařát slade). Nejlepší je mít postavu na lvlu 30 ideálně s SP a chodit cuby pečetě. (malý fazole dropnete při expu práce na SP), pak xyseny, s rezistem na světlo a oheň, pečeť prodáš za 150K, nebo můžeš chodit a doufat v brnko, co prodáš za 500K+ (zelený kousky skla padaj v pečeti na cuby :)), další už jsou horší co se matrošů týče :D DC už musíš koupit dráž nebo dropnout, pečeť za víc než 170K :) spider raid chce oči pavoučího krále, ty se dlouho dropujía jsou nejdražší. pečeť prodáš za 200K ;) slade chce slade pařáty, ani nevím z čeho padají, ale mně padly zatím jen 1x na OB z ošklivýho démona. Pokud nechceš sbírat ani kupovat žádný matroše, choď normální TS, TS 37 ti dá 10K a trvá jen chvíli. Raidy s odměnou choď jak často můžeš, nejdražší věci se obvykle prodají za víc než 100K :) dále choď lody, pokud vás není moc, vždy něco dražšího spadne. Na kostrách oriharcony, z draků rezisty a z rytířů padne sem tam X-mask, tu prodáš dobře :)

    P.S. psal jsi že chceš nějakou rychlost výdělku... na tohle ti nikdo neodpoví, záleží jak jsi dobrý (v PTS a lovech to záleží i na nich), když máš dobrou zbraň a dobrý body na SP, může to zkrátit čas na cuby i o pár minut (s SP mi to trvá kolem 13-ti minut, bez ní mi to trvalo 17 minut :D)
    Orpheus lvl 90
    WK +10/99
    Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
    Assassin +5/53+
    Ranger +6/75
    CS brzy (snad)

    Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
  • no,orphe je sice hezký že mu říkáš o Lod ale počítám že tam tahaj tak po dvou kostrách a po prvním DH končí.Asi nejlepší pro tebe asi budou ty okamžitky a ty dropy apod.Nebo to dělej jako to dělá většina lidí,zjisti si ceny věcí,kupuj levně,a draze prodávej(má osobní zkušenost).Například našetři 1kk,kup nějaký věci,a vydělej třeba 2,5kk.Hodně vydělávej a sleduj hodně i trh,najdeš tam občas věci dost pod cenou :)
    Aeros
    (ThE)GiGoŁO^^ /lukostřelec/lvl.88/
    Display Spoiler

    Sp1( job 44,+5 )
    Sp2-( job 21,+0 )
    Sp3( job 33,+5 )
    Sp4( job 99,+9 )
    Sp5( job 46,+8 )
    Sp6( job 23,+4 )
    Rodina:

    (aktualizováno 15.8.2013)
  • Pantaliamon wrote:

    Ahoj chci tu založit debatu na nejlepší vydělávání :) někdo říká že dropem peří a duší to de nej ale chtěl bych slyšet nějaké jiné rady nebo tipy. Zaleží taky na rychlosti toho výdělku :D
    Nosmall ---> pokud na to máš finance samozřejme...

    Minihry ---> píla je nejlehčí , tu hraje i moje 5-letá sestřenice =D , a taky je dobrý si tu pílu udelat , no vlastně všechny minihry, dáš budku a můžeš třeba afkovat =D

  • Takové vydělávání si myslím že u malých lvlů je jen na udržení peněz, ale ti co jsi chtějí koupit třeba Ancelloany atd., tak jak už zde bylo zmíněno by měli vydělávat okamžitkami, nebo se naučit nahrávat na minihrách 5 lv a prodát úplňky. Také je tu možnost, která je málo osvědšená, ale nedavno jsem zahlédl málý lv vydělávat si expěním ještě menšího lvlu. V podstatě je to o tom co člověk vymyslí a jaké "služby" může nabídnou. :rolleyes:
    Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
    ! Mage forever !
  • Tomps® wrote:

    Malé levely můžou také vydělávat zabíjením příšer ze kterých padají např. (mandragory,liščí ocasy,imp roh, vampie koule atd...) a prodávat je u NPC.¨



    Tomps

    No tak já jen dodám drobátko k tomu co napsal Tomps což znamená místo.Pokud máš olem levlu 40 tak ti doporučuju kometky. Najít si Ch kde je nejmíň lidí a nahánět si nejenže to expí ale i keše padaj. Já za luka sem tam naháněl zhola 10 minut a měl sem 20k v kapse ;) jiank souhlásim s těma okam pts atd atd Pokud máš malý levl kolem 20 - s čímž nepočítám na Slunečných nahánět lišky na takovém hezkém místě nedaleko Lamosse :D A pro větší lvl ty PTS drop pírka / DUše PTS TS lov Individul ty pečetě co sem někde četl a co sem četl od Šaliho či koho kupovat levně prodávat draze... nemám s tím zkušenost a ani nechci podle mě je to plesnivá volba obchodování :) doufám že ti to nějak pomůže ^^ :veloce:
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~