Sdílení dat k účtu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Tyto bany jsou za sdeleni ID,pujcovani uctu ,prodeje uctu i za realne penize.Sva data nikomu nesmis dat a musíš si je bedlive hlídat.Ono kamarád..taky rád a vybílej účet za okamžik.

    Ono kostware oni jsou psané hlavně pro takové jak ty píšeš 5 leté děti jako seš zřejmě ty...a stejně je nikdy bud nepochopíš a nebo ani nechceš a vylejváš si to na nás.
    Tvoje absolutní ignorace veškerých pravidel není opravdu příkladem pro ty jež se alespoň zeptají.Ty nečteš a ani se neptáš...ty jen deptáš.
  • to je když někomu dáš účet, ale banuje se i za to, že hraješ u někoho (proto to musíš nahlašovat - já to třeba vyřešil šalamounsky a napsal jsem, že IP psát nebudu, pač je spoustu míst kde hraji a nemám náladu si sebou nosit seznam IP adres, které už jsem nahlásil a kontrolovat jestli náhodou nejsem na IP kterou ještě nahlášenou nemám a proto, že kdekoli hraji tak to jsem já a nikdo jiný :D )