Projekt NosWiki

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Projekt NosWiki

      Zdravím milí hráči ^^

      V současné době rozjíždíme projekt NosWiki pro české NosTale. Více ZDE

      Já tímto pozastavuji svou činnost na postu Game Administratora a beru si na starost tento projekt. Hledám několik nových členů do svého týmu (NEJEDNÁ SE O NÁBOR DO HERNÍHO TÝMU NOSTALE.CZ!). Kdo by měl zájem se mnou pracovat na této NosTale wikipedii, nechť mi prosím zašle do PM přihlášku, která bude obsahovat:

      - Jméno herního nicku
      - Zkušenosti se hrou
      - Věk (který ovšem v tomto případě nehraje roli)
      - Proč se vůbec hlásíte (co můžete nabídnout)
      - A cokoliv jiného, co uznáte za vhodné :P
      - Bylo by asi výhodou mít Skype...

      Těším se na naši budoucí spolupráci!
      Magrat :love:
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Zdravím,
      děkuji za poslané přihlášky (přislo jich o mnoho více než jsem předpokládala...). Bohužel Vás nemohu nabrat všechny, proto jsem kontaktovala pouze některé z Vás (dívala jsem se i na aktivitu a styl psaní na fóru).

      Všichni registrovaní uživatelé mohou přispívat na NosWiki, takže pokud máte i nadále chuť se podílet, tak směle do toho! ;)

      Magrat
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.