2 účty na jednom PC

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • hele ramezor, ne každej rád používá nosbazar. Ne každej má medaili, a prodávat s těma poplatkama bez medaile se nevyplatí... dám tam věc za 800K, zaplatím 50-60K, a pak mi to ještě strhne 80K, takže bez medaile je lepší si udělat shop...
      a co se týče těch 2 zaplých účtů, už 2x jsem četl že to je povolený, ale ani 1 nic nenapsal GM, takže nic nezaručuju...
      Orpheus lvl 90
      WK +10/99
      Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
      Assassin +5/53+
      Ranger +6/75
      CS brzy (snad)

      Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
    • Jestli hrajes z jednoho PC nebo dvou je nezjistitelne pokud nepouzijes program ktery modifikuje puvodni exe (nevim jestli na tohle maji GM program)[navic by musel exe neco odesilat coz si myslim ze neodesila... nebo by museli mit program, ktery ti bude snupat v pc a to je nelegalni :) ], ale je i zpusob jak to udelat aniz bys k tomu potreboval dalsi program a nebudes hru modifikovat... staco mit nainstalovanou hru a vse zaridi windows pokud vis jak na to :)

      PS: nedoporucuji 2x na jednom PC z duvodu velke zateze na procesor, grafiku a pod = sekajici se hra a rychlejsi odchod pocitace do elektronkoveho nebe :)

      The post was edited 3 times, last by mysteriouss ().

    • mysteriouss wrote:

      Jestli hrajes z jednoho PC nebo dvou je nezjistitelne pokud nepouzijes program ktery modifikuje puvodni exe (nevim jestli na tohle maji GM program)[navic by musel exe neco odesilat coz si myslim ze neodesila... nebo by museli mit program, ktery ti bude snupat v pc a to je nelegalni :) ], ale je i zpusob jak to udelat aniz bys k tomu potreboval dalsi program a nebudes hru modifikovat... staco mit nainstalovanou hru a vse zaridi windows pokud vis jak na to :)

      PS: nedoporucuji 2x na jednom PC z duvodu velke zateze na procesor, grafiku a pod = sekajici se hra a rychlejsi odchod pocitace do elektronkoveho nebe :)
      Tohle vše je samozřejmě jasné do poslední tečky co jsi napsal , jen mě hlavně zajímá co si o tom myslí naše GMka :D
    • patr1k43 wrote:

      mysteriouss wrote:

      Jestli hrajes z jednoho PC nebo dvou je nezjistitelne pokud nepouzijes program ktery modifikuje puvodni exe (nevim jestli na tohle maji GM program)[navic by musel exe neco odesilat coz si myslim ze neodesila... nebo by museli mit program, ktery ti bude snupat v pc a to je nelegalni :) ], ale je i zpusob jak to udelat aniz bys k tomu potreboval dalsi program a nebudes hru modifikovat... staco mit nainstalovanou hru a vse zaridi windows pokud vis jak na to :)

      PS: nedoporucuji 2x na jednom PC z duvodu velke zateze na procesor, grafiku a pod = sekajici se hra a rychlejsi odchod pocitace do elektronkoveho nebe :)
      Tohle vše je samozřejmě jasné do poslední tečky co jsi napsal , jen mě hlavně zajímá co si o tom myslí naše GMka :D


      i podle mě když se připojíš ze sejnýho modemu měl bs mí teoreticky stejnou IP ale každej PC má serioný číslo který končí IP a navíc GF maj na to system kterej to rozliší tak bud kup novej PC na kterým budeš mít rozjetej obchod a na druhým hrát :alte:

      Edit zdendisek:
      Příště prosím již používej jako všichni ostatní uživatelé klasické písmo!
      díky

      Také Tě žádám o úpravu Tvého podpisu !
      Tralalala
    • ElAndrejo wrote:

      Magrat muzes mi vysvetlit ako je mozne ze na Nostale UK je dual clienting povoleny nemame snad stejne VOP a pravidla? jak mi to vysvetlis

      Ahoj,
      dovolím si odpovědět za kolegyni.
      Každá komunita si může pravidla hry upravovat dle svých potřeb tak aby hru vedli určitým směrem.


      K čemu vlastně potřebujete mít 2 a více účtů?
      V případě Vašich problému se nebojte mě kontaktovat na zdendisek@gladiatus.cz, ve svých zprávách prosím uvádějte o jakou komunitu (hru) se jedná. Děkuji
    • zdendisek wrote:


      Ahoj,
      dovolím si odpovědět za kolegyni.
      Každá komunita si může pravidla hry upravovat dle svých potřeb tak aby hru vedli určitým směrem.


      K čemu vlastně potřebujete mít 2 a více účtů?


      jak jiz bylo psano, ne kazdy ma medaily tak chce na jednom prodavat a na druhem hrat... popripade nekteri maji dalsi ucty jako sklad... multi ucty jsou povoleny tak nejak nechapu proc je zakaz pustit nostale 2x z jednoho PC, kdyz je mozne ho pustit na dvou PC. je o to same. jediny rozdil je, ze v druhem pripade zaplatim 2x vic za elektrinu :D
      tudiz tohle podle me neni reseni jak vest hru nejakym smerem, ale spis jak dat vydelat dodavatelum elektriny :D

      Kostwar wrote:


      když se připojíš ze sejnýho modemu měl bs mí teoreticky stejnou IP ale každej PC má serioný číslo který končí IP

      PC nema zadne seriove cislo. Kazda sitova karta ma svoji MAC adresu a ta urcite nekonci IP adresou. kdyz se pripojist ze stejneho modemu tak ty PC nemaji teoreticky stejnou IP, ale i prakticky. A co se tyce adresy MAC tak ji v tom pripade maji taky stejnou pac i kazdy modem(router,switch,...) ma svoji vlastni MAC adresu. :)

      IP je jedinecna jen do urcite miry. Tvoje PC doma muze mit stejnou jako moje PC, tvuj modem pomoci ktereho vstupujes do internetu uz nemuze mit stejnou jako muj modem. MAC adresa na svete neexistuje zadna duplicitni. :)

      The post was edited 5 times, last by mysteriouss ().

    • Já nehraju taky s nosmallem a klidně xpím, ale pro mě je výhodnější dát tam 500 za poplatek a pak se vrátit další den a vybrat si tržby. Kdybyste u té hry používali trochu mozek, možná byste přišli ještě na lepší způsob, jak si efektivně vydělat, anebo třeba jdete pryč tak si hoďte shop, ale furt je to lepší řešení než ty vaše podvody za které schytnete akorát ban! :done:
    • r4m3z0r: jiste je to urcite uzasne reseni nechat zapnute pc a jit pryc. ten ucet za elektrinu musi byt jeste uzasnejsi :D takze kdyby si pouzival trochu mozek ty tak vis ze ne kazdy ma maminku a tatinka kteri ho jeste pochvali za to ze za elektrinu doplaci 5000,- jen proto, ze synacek sel pryc a nechal si prodavat veci aby mel na nostale penize. dalsi varianta je ze na Pc chteji i rodice kdyz jdu pryc a opravdu nemaji naladu aby meli PC pomale jen proto, ze tam mas pustenou nejakou hru. takze o zapojeni mozku radsi pomlc pac prvni by jsi ho mel zapojit hlavne ty :D
    • r4m3z0r: někde ti tam vypadl poplatek kterej ti to sebere pokaždé, když něco prodáš, a pokud vím, je to skoro 1/10 z té ceny nebo nějaký podobný číslo :D a když prodáváš sakuru za 1KK... no nwm kolik lidem se to vyplatí...
      Orpheus lvl 90
      WK +10/99
      Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
      Assassin +5/53+
      Ranger +6/75
      CS brzy (snad)

      Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
    • zdendisek wrote:

      ElAndrejo wrote:

      Magrat muzes mi vysvetlit ako je mozne ze na Nostale UK je dual clienting povoleny nemame snad stejne VOP a pravidla? jak mi to vysvetlis

      Ahoj,
      dovolím si odpovědět za kolegyni.
      Každá komunita si může pravidla hry upravovat dle svých potřeb tak aby hru vedli určitým směrem.


      K čemu vlastně potřebujete mít 2 a více účtů?


      A proč vubec my nemáme povolený 2 učty ? nebylo by špatný to zavizd :pump:
      Tralalala