Xysen keř pečet - Návod

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Xysen keř pečet - Návod

    Xysen keř pečet
    Mapy jsem čerpal z Nostale.it

    Následujíci návod vam vysvětlí jak získat pečet Xysen keře.


    Základní požadavky pro vytvoření Time-Space
    -Mít úroveň boje (lvl) 40-49
    -Mapa je opravdu velká tak prosím postupujte podle mapy
    -Mapa na který se tohle Time-Space udelá je - Strážní zajištení Fermon
    -Pomocí kouzelnýho proutku najdete energetické pole a na něm vytvoříte Time-Space (Jak na to? >>ZDE<< )
    -Mít rezist na světlo a vodu je velká výhoda


    Doporučené:
    -Mít lektvary na útok,obranu a energii
    -HP a MP elixíry
    -Různé svačinky
    -Klobouk s parožím [TS 28] nebo Hroší klobouk [Nosmall] - na ochranu proti křiku mandry


    Materiál k vytvoření Time-Space:


    -Semena moci - 4x
    -Křišťál půlměsíce - 2x
    -Kousek Time-Space - Raid
    -Kousek zelenýho skla - 40x


    1 Time-Space:

    Klidně si můžete zabíjet mandry když potřebujete které tam sou , dokud nepůjdete do místnosti 1, pak se vám už bude počítat čas.
    SP karty:

    Bojovník s mečem:
    Pro tohle a i ostatní Time-Space bude nejlepší použít Bojovníka ( 1 SP) díky jeho morálce, zvýšení obrany a AoE(plošný skilly)

    Mág:
    Já osobně doporučuji tam jít bez karty , díky aure(nejlíp vylepšená) a díky rychlému načtení Ohnivýho kolíku.

    Lukostřelec:
    Nejlepší by byl Vrah , díky jedům a atributu stínu , ale pokud na něj ješte nemáte práci tak se tam hodí taky Lovec , díky AoE


    2 Time-Space:

    V tomhle Time-Space budete muset uhlídat NPC , a zabít mandry. NPC je velmi slabý tak doporučuji nechat ho u teleportu aby neumřel (Často se mi stávalo že mi umřel kvůli tomu že jsem ho vzal sebou)
    SP karty se doporučujou tak jak v 1. Time-Space


    3 Time-Space:

    V tomhle Time-Space se vám trochu uleví , nebudou tady mandry které davají křik takže vám nebudou ubírat HP. V poslední místnosti budete muset zabít Obrovskou manndru lvl 60.

    SP karty se doporučujou jak v 1 a 2. Time-Space ale Mág už může použít Červenýho mága - kvůli křiku který už tady nebude.

    Po zabití Obrovský mandry obdržíte Xysen pečet :)

    Prosím přesunout do Návodů...


    edit: valhalla úprava barev písma


    The post was edited 2 times, last by magua ().