Instalace Nostale!! Prosím pomoc!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Instalace Nostale!! Prosím pomoc!

    Dobrý ráno, chtěla bych se zepta co to je ...
    1. Když stáhnu nostale client A spustím průvodce instalací .. Dám DAlší a už se mi to sekne a nejede to dál .. Prosím pomoc!! -----
    -----Když už jsem se asi 2 dny před touhle chybou dostala nato že mi to procentovalo tak ... 2. Se mi to zastavilo na 99% a Dál to nejjedlo ..
    Prosím pomoct RYCHLE ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
    :alte: Život je boj, ale stojí zato. :alte:
  • Postup jak nainstalovat správně nostale pokud došlo již k zmíněné chybě.
    1) Stáhni si Downloader nostale (který nalezneš ZDE)
    2) Nevím jaký prohlížeč používáš. Najdi si aplikaci NosTale_CZ_20110803.exe který nalezneš ve stejné složce, ve které jsi stáhl tento downloader (viz bod 1).
    Až ho nalezneš, tak tu aplikaci vymaž z pevného disku (důvodem odstranění souboru je pravděpodobnost poškozeného souboru)
    3) Otevři si aplikaci kterou jsi stáhl (Downloader_Nostale_CZ.exe)
    4) Vyčkej až se aplikace plně stáhne (NosTale_CZ_20110803.exe) která má cca 1.2GB
    5) Automaticky po stažení souboru se otevře instalátor, který tě provede další instalací.

    Pro stažení přes torrent síť je verze nostale někdy z Ledna 2011, chvíli by ti trvalo, než by se to aktualizovalo.
    V tomto případě si myslím, že tato cesta by nebyla zrovna nejvhodnější.

    Pokud i po tomto postupu chyby přetrvávají zkontroluj počítač, zda tam nejsou zlý červíci, který ti škodí systému (programy CCleaner aj.)
    Jinak k těm červíkum, ne aby jsi rozdělal počítač a nedíval ses, zda tam jsou hlodavci xD