A dost!

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Dobré odpoledne,

      dnes jak bylo slíbeno probíhá letní event, mám pocit, že ho ještě nikdo nedal, když ho nikdo nedal tak je to hned chyba našich českých Gm?! Přijde mi to už dost trapné jak furt VŠE schazujete na naše Gm, buďte rádi, že je máme, že se o nás starají a někdy i nějáký ten event dělají.. Když už nějáký ten event udělají, ze začátku jste rádi a potom hnedka urážíte Gm, že je to ztráta času, blbé odměny. Většinou tu vypadá asi takhle ,,Na nše Gm není spoleh'', je, Vy jen nevíte jaké maji oni starosti! Staráte se jen o sebe, oni každý den odepisují na až stovky Ticketů ale Vy furt a furt kritizujete! Třeba jako Smíglova herní postava, čistě si jí vyexpil, věci nakoupil či vylepšil ale Vy jste hned kritizovali, že si to nakradl, nějáké věci přendal z postavy Gm. Zamyslete se nad sebou, také by se vám nelíbylo kdyby Vás takhle někdo neustále kritizoval, jak jsme již řekl snaží se, Vy by jste to měli ocenit a né kritizovat.

      Omlouvám se za spam, nebo za špatné přiřazení do ,,skupiny přispěvků'', jen mě to tak popadlo a musel jsem to napsat, nashledanou, s pozdravem Rosťa..
      Ano, jsem vlastníkem nejsledovanějšího zábavního tématu zde na fóru! A jsem na to hrdý! =D

      --> A je to tady.
    • ElAndrejo vyjadřuj se slušně..I když neni hezké co dělaji ostatní hráči jen aby vyždímaly z eventu co nejvíc..
      Ty se tu takhle nevyjadřuj.Toto ber jako varování.
      I když se takto chovají nemáš právo je tak oslovovat.
      Pokud by ste cokoliv potřebovali a nezastihly mě zde na foru.
      Stačí mi napsat na email : castiel1@nostale.cz



      Každá akce.Má i svojí reakci!