Odměny z Ibrahim raidu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Věci z Ibrahim raidu.

    Ibrahimův zlatý klíč-Díky tomuto klíči můžeš otevřít bednu před vstupem do raidu..Ze které může padnout Záhadný relikt.(Ten se dá vyzkoumat u archeologa.Ve městě pouštních orlů.A může z něj padnou zbran brnění nebo sekundární zbran na 90 lvl..To že to padne je opravdu náhoda..A spousta dalších jiných věcí např rezisty bez součtu,amulety,Drahé kameny které se následně dají prodat.)
    Pak ti z bedny může padnou relikt mlhavosti.Padaji tři.Taky se daji vyzkoumat u archeologa v tom samém měste..Ale z nich padaji už jen amulety..Nebo drahé kameny..

    Zlatá mince-Ze zlatých mincí se daji vyrábět brnění na 85 lvl pro všechny povolání..(potřeba 25 zlatých mincí)A nebo se daji vyměnit za zbraně na lvl 80(Potřeba 20 mincí)Mění se to u kupce ze zlatem taktéž v městě pouštních orlů.

    Lesklý nebeský modrý drahý kámen-Jde prodat v jakém koli obchodě za 100 tisíc.
    Pokud by ste cokoliv potřebovali a nezastihly mě zde na foru.
    Stačí mi napsat na email : castiel1@nostale.cz



    Každá akce.Má i svojí reakci!
  • XD dnes som bol jeden Ibrahim raid padol mi klic tak som isiel otvorit bednu padol mi zahadnej relik "parada" isiel som ku archeologovi s tym zahadnym reliktom a padlo mi z neho Kouzelna huka velkeho vudce vzacna uroven 3. Takze som mal celkem stesti. A este patrik jak to ze nemuzes nic najit ohledne raidu tohle som nasiel bjehem par sekund na netu a je tam vse tadi je link a je to rovnou v google prelozene.

    translate.google.sk/translate?…26bih%3D673%26prmd%3Divns

    PS: takze ak chcete chodit ibrahim raid poradim nejmin lv 80 dalej nejvic potreba je holy na raide nejmin 2 dobry holy ale v pohode moze ist aj 4 holy co by som povazoval za maximum. Potom su potrebny tankery teda warovia najlepsie je ak sa holy drzia iba ich 2 tanky stacia zvysok raidu dopnit Wk a crussmi. U bose potom jeden nech nahodi zurivca a nicitela na buffy bosovy.
    User:saso
    Na novej signature sa pracuje :pump: