A dost GM !!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • A dost GM !!

    A mám Vás obou dost!!! Zrovna ty ozáku bys měl tedy mlčet. Jak sem ti již napsala kick si nedostal.Omluvu nečekáme,to je trotiž pod Vaší úroveň .
    Ty krishere nevíš jaké pěkné věci se o nás dočítáme tak nekritizuj.Také Vás nikdo z GM neoslovuje výrazivem...to by jeden brečel.Každej jeden ban za insult GM je prověřen a většina z nich nekončí rovnou permicí jak by měla ale mírnějším trestem s další šancí.
    Ono je jednodušší kritizovat a nadávat,než se držet pravidel....to Vy přece nemusíte,vy ste asi vyjímky že?
    Hlavně že ty tu reportuješ kdejakou hloupost,udal bys vlastní babičku a budeš tu vyprávět také koniny...



    Ha ha ha... Ano že je prověřen, ale mě nejde o to co psal nebo co řekl. Mě jde o to proč? Proč to lidi dělají? Že jste banda nicneumějicích troubů? To už víme dost dlouho nemyslíš?(Jinak jsem Kris,pokuď si to tedy za ten rok nepochopila.) To že jsme výjímky? ANO jsme s Cheat Enginem moc lidí neumí a vy tý hře taky nerozumíte vše máte už v panelech jen klik a nazdar ale adresy kody hledat to ne co?? To máte znát vy ne my. Že nedodržujem pravidla? Proč? No nebudu trpět nosmallisty proč taky. Když mohu mít tolik peněz jako oni a neutratím ani korunu? To já sem chytřejší člověk a neutrácim za hry jako debílek abych to nějaký firmě sypal zadara do kapsy. Co z toho máme? Nic. Za nekřesťanský peníze tu lidi utrácí a nakupujou vesele Notolary. Ale kdo je blbej tak je blbej já jim to neberu vy taky ne. Takže vy nám neberte zase naše způsoby... Prostě vy máte být jako policie ''Pomáhat a chránit.'' Ale u vás to je spíše ''Ignorovat a ničit.'' Jak napsal do podpisu Carl.''Nebuďte hloupý Alda NosMall.Hrajte z potěšení pro pobavení.'' A naposled říkám ty se do mojí rodiny neser. A to myslim vážně. Moje babička tady kolem nás skáče. Protože mám rodiče na LDN ve špitále tak se do moji fam neser. Děkuju. Zrůdo z hor.(Smígl)



    Máš cos chtěl.Warn a ban za insult.Já se do Vás nenavážím,to vy do nás a tohle jsi přehnal/Smígl
    ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

    KRIS Kris Officiálně
  • Krisi to máš někomu za zlí, že využívá Nosmall? Uvědom si, že to je free hra a každá taková musí mít nějakej donate shop, aby se udrželi v provozu servery. Ty vlastně nejsi ten chytrej člověk co to dokáže obejít a dostat zadarmo to co si ostatní musí koupit, ty jsi vlastně jen obyčejnej zloděj, kterej krade to co si máš koupit. Podle mě se taky řadíš mezi ty hloupí lidi, protože kdyby jsi byl aspoň trochu chytrej, tak dokážeš od nosmálistů ty jejich výhody kupovat.

    Myslím si, že GM bys neměl urážet jen proto, že nejsou všeumělové a nedokážou dělat věci jako ty. Řekl bych, že to co dělají, tak dělají jen ze své dobré vůle a nemají ztoho žadný zisk. A to by asi nikoho nebavilo poslouchat ty vaše nadávky na ně a hloupí kritiky. Buď rád, že se tu o pořádek aspoň někdo stará a že máme taky nějaký server, na kterým můžeme v klidu hrát!
  • najviac ma bavila táto hra ked bol najvetší lvl kolem 50 mal 2sp a všetci sme hrali naozaj len zo zábavy a nie sa len predbiehali v niečom, teraz je táto hra vetšinou len o nosmale a upgrade karty. Závidím malým levelom ktoré nevedia o tej hre tolko čo lvl 55+ a majú tu skutočných kamarátov a prežívajú skutočné nostale dobrodrúžstvo. Dal som to do tejto témi kvoli krisovmu príspevku z cheat engine, a vtedy nebol nikomu ten prográmek na nič, no a
    pre múdreho harfi001 - vieš čo kradnú z nostale mne tí čo kupujú nosmal? pekný úžitok s hry, ked pozerám okolo ako každý kúpi nosmal urobí kartu +14 a všade ťa zabíjajú a robia s teba lamku, tak neviem kde mam požitok s hry, (chcem tým povedať že mi kradnú pomalý pekný piebeh hry)
    povieš si nezávid - dobre ale ked ti začne skákať do teba aká si lama..
    Nič.