Cuby Raid =)

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Cuby Raid =)

      Rád bych uspořádal v Neděli Cuby raid s Mojí druhou postavičkou Duzan.Tik teří by šly tak beru 40+ 1 sp.Kdo by chtěl pište mi sem a nebo poznámky na DusikCZ.Rád bych aby ste se tu dohodly jakej čas by vám vyhovoval.Děkuji doufám že Pudete =) :altq: :alte:
      EDIT:šlo by se 40x
      DusikCZ/83lvl/80lvl práce/Holy Mage+6/Ice Mage +5/Dark Gunner +3


      Duzan/22 lvl/WK.. Nemám na něj práci hledám rodinu která mi tu práci vyexpí zůstanu u té rodky klidně napořád :) ;((piště mi do PM)
    • Šel bych se svým absolutezerem (ten mág co s tebou chodil kuřecí královnu red +5) a doba v neděli je u mě jedno jaká, jen ne během lodů a okamžitek.
      Orpheus lvl 90
      WK +10/99
      Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
      Assassin +5/53+
      Ranger +6/75
      CS brzy (snad)

      Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
    • ja bych mozna zasel :) sem 45 s warem 22 +2 :)
      Pokud me ovsem chces :D

      Jó,tak to sem momentálně já ;),samozřejmě se každej druhej den lvl zvyšuje,ale kdo má čas si každej den chodit a měnit sigy ^^ mám red mága a Hledám rodinu ^^ co nevidět budu mít holyho( počítám max tk 0,5-1,5 měsíce odstup) takže budu vymakanější :P
      Takže protentokrát se s váma loučím x)