Bušíci

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Zajímalo by mě KDE je ta spravedlivost ohledně bedýnek bušíků. Myslím, že každý by chtěl normálního bušíka a já už jsem si asi tak 30 bedýnku koupila. A spadl mi? Nikoliv. Takhle se na lidech ždímou peníze, a jestli někomu buš ocásek padl tak se doopravdy má protože tohle je fakt kravina.
    Dneska jsem si bedýnek koupila 7 a ani z jedné nespadl to jsou samé ancely a zesilovače.
    :chainsaw:
    :arrow:
    Kejmi
    odpor je marný

  • No mě osobně buš spadl s 50. a potom mi spadl hned s 2. . Někomu padl hned s 1.2. . Ale tak je to o náhodě aby sme do toho vrazily co nejví peněz . Jaké by to bylo kdyby měl každý buše ?? A buď ráda za ancely a zesil . Mě padaly jen sami zesilovače sp , krmivo pro nosmáty nebo svitek na pevnou úroveň .
    Neuznávám lidi jen kvůli jejich funkci popř. levelu, kterého dosáhli na hře. Moje uznání si musí zasloužit.
  • Tak to já mám názor úplně stejný.. :altg:

    Jenže já radši toho buše koupim ve hře:D :thumbsup: ... než milionkrát kupovat bednu.. a nepadnout... :cursing:
    proto je to lepší aj s tím vozidlem.. zrovna sem nad tím přemýšlela a je lepší koupit už rovnou to vozidlo a ne jen bednu nahody =) :whistling:

    Stejnak musí padnout dřív nebo později tak hodně štěstí ;) :love:

    S Pozdravem Chii-chan :altq:
    Chii-chan
    Nej healearka, ale jinak lama s.r.o.:D
    ! POZOR VELICE AKTIVNÍ NA FORKU !
    Lv:58 :sleeping:
    Chicken card+15 :love:
    Pet: Chick Norris :love: (42lv - 8k hp)

  • Jasné Chii-chan souhlasim s tebou když kupiš milionkrát bedny a pak až na 50 bedně ti padne buš tak ti to vyjde dráž než si ho kupíš hned v perle já kupil lvl 43 za 4kk a jinak bych za to dal asi 40kk.... asi tak.
    DusikCZ/83lvl/80lvl práce/Holy Mage+6/Ice Mage +5/Dark Gunner +3


    Duzan/22 lvl/WK.. Nemám na něj práci hledám rodinu která mi tu práci vyexpí zůstanu u té rodky klidně napořád :) ;((piště mi do PM)
  • :grumble: Jsem se rozhodla, že udělám podle vás, a koupím si nějakého bušíka. Nejdřív jsem si koupila santu za 2kk a zjistila že to není ex a je mi na houby(já si řákala, proč byl tak levnej) tak jsem ho vyměnila za býka buše, kteréh jsem prodala štastlivci za 1,5kk + rezist součet 5, což jsem nakonec dala za ex dýni a jsem s ní více než jindy spokojená. Má atribut stínu 150% (líbí mi, když útočí, to jí kolem hlavy létá duch) a na to že je lvl 48(nebo 38 teť si moc nepamatuji mám 3 denní ban za červenou zónu) má 7k hp.Dokonce mi za ní nabízeli už 5kk

    Takže radím všem: Počkat a koupit si dýni bušíka. Na to že jsem lvl 57 dává v kremu líp než já :lock: :ninja:
    :arrow:
    Kejmi
    odpor je marný

  • Zrovna mám buše na prodej je v perle ale je bohužel 80 lvl takže se těžko schání kupec.. ovšem ta 80 není tak těžká udělat takže menší lvl muže mít klidně na později :D stači pm me ve hře :)


    Chápu že mě asi chceš za každou cenu vytočit,ale už se seber a mazej si to forum prohlídnout.Máš opravdu pocit že je zde Náměstí obchodu? Ono je tu totiž za účelem prodeje věcí ze hry.Jsem tu 10 minut a jen dva warny jsou k tobě a jenom díky tomu že se zde neumíš porozhlédnout.Warn za spam/Smígl
  • TŘo vám dochází teda brzo,Tato hraje udělaná na to aby tY lidi do toho ty prachy vrážely,myslíte,že by nedko dal wk +15 jen tak,ano dal páč nemá problém s penězmy a vráží tam 10k kc jen tak pro nic jen aby měl všechno nej xDD ale to je jeho věc xDDD A jak říkáte radši koupit už buše než bednu náhody,Radši bych vyhodil 10mega za buše než baych jak debil otevíral bednu po bedně a nic mi nespadlo a zanl jsem týpka který otevřel 70 beden a až na tu 70 bednu mu padl obyč buš vemte si kolik dotoho dal peněz ranec xDDD a spúras je v tom ,že už nehraje,Podle mě vrážet prachy do týdle hry je pitomost, pak po půl roku,roce skončíte a do hry jste daly 20k a víc xDD to ty peníze radší narvu jinam,než do tédle stupidní hry xDDD
  • TŘo vám dochází teda brzo,Tato hraje udělaná na to aby tY lidi do toho ty prachy vrážely,myslíte,že by nedko dal wk +15 jen tak,ano dal páč nemá problém s penězmy a vráží tam 10k kc jen tak pro nic jen aby měl všechno nej xDD ale to je jeho věc xDDD A jak říkáte radši koupit už buše než bednu náhody,Radši bych vyhodil 10mega za buše než baych jak debil otevíral bednu po bedně a nic mi nespadlo a zanl jsem týpka který otevřel 70 beden a až na tu 70 bednu mu padl obyč buš vemte si kolik dotoho dal peněz ranec xDDD a spúras je v tom ,že už nehraje,Podle mě vrážet prachy do týdle hry je pitomost, pak po půl roku,roce skončíte a do hry jste daly 20k a víc xDD to ty peníze radší narvu jinam,než do tédle stupidní hry xDDD
    s tebou rozhodně souhlasím ;)
    :closed4: nehraju to!!!

    okrádačka prosím klikat ;) s6.sfgame.cz/index.php?rec=161543
  • Tak s tímto nesúhlasím !! Pozrite sa na legendárneho hráča witchera kam to dotiahol úplne bez nosmalu ! V tejto hre môžete bez nosmalu spraviť kľudne aj kartu +15 , ale na to musíte vedieť trosku obchodovať , občas pozret obchodnú , a investovať do toho veľa času.
    Nič.
  • lipo8 wrote:

    Tak s tímto nesúhlasím !! Pozrite sa na legendárneho hráča witchera kam to dotiahol úplne bez nosmalu ! V tejto hre môžete bez nosmalu spraviť kľudne aj kartu +15 , ale na to musíte vedieť trosku obchodovať , občas pozret obchodnú , a investovať do toho veľa času.

    Sry za SPAM:
    Witchr a legendárni hráč? To pochybuji... Legendárni byl delictart(nejak tak se to píše =D) a Dejv225(ted CastieL) ...