Aréna

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Tak at malý lv nechodí do arény a radši se expí, a když už tam jdou at nedávaj 20 skilli když mám red HP nebo v lepším když jdu pvp..

      Ono se není čemu divit, jestli si myslíš ¨, že mě bude dorážet malej lv a kazit mi pvp, a já se jen budu nečině dívat a pousměju se nad tím... Ne takoví typ člověka nejsem, jak se do lesa volá...

      PS: nesouhlasím už jen z toho důvodu, že pak nemůžu s altem napráskat vyšším lv :)

      Jo a jestli vás tam hodně killují bez důvodu, existuje ještě bojoví nápoj, který jsem v malém lv hodně používal ;)
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • Ta já jsem půl na půl s každým z vás. Upřímě, pro rozdělení z části jsem (Kvůli PvP), ale zas někdy si chci i za prcka (lv 60) dát PvP s větším lvlem, tak z toho důvodu bych to nedělil. A Shali k tomu cos říkal, musíš uznat, že pro prcky je aréna děsně nespravedlivá, a když nějakej prcek přijde do arény, nic neudělá, chce si dát jen PvP s někým sobě rovným a z ničhonic tam vlítne nějakej obr 80/90+ zabije je a udělá si na nich scóre, tak si myslíš, že ten malej pak nebude čekat na šanci, kdy ho bude moct dorazit? Jen, proto, že maj velký lvl si o sobě myslet, že jsou kingové je Noobský.. inteligence 10-ti letýho děcka.. dobře, neřeknu, když má někdo špatnej den, ale ta aréna je rozdělená na 3 kruhy, tak mě napadlo, že by si každý lvlový kategorie mohli bejt ve svym, ale ty velký pak dostanou zas náladu, vběhnou k malym a nekonečnej koloběh toto. A je tu i ta možnost jak si říkal Shali, ž si ty malý začínaj na velký a pak si stěžujou a nádavaj mu. Prostě ty lidi začínaj být čím dal tím víc drzejší. Nechápu :D. Můj názor zní takhle: Ať se změní, nebo ne je to úplně jedno, vždycky na tom bude někomu něco vadit :oops:
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Sasů, ale tak řekni chodil si v prckovi arénu? Taky tě killili? Co na to říct, ve všech MMORPG je to stejné ve 4s, metin, kam vlezeš tam tě zabijou... Co s tím uděláš... Nikdo to nezmění jen už kvůli tomu, že z toho nic nemá, a když už tak dostanete do nosmallu vstupenku do speciální arény...

      Tato dál nepovede, budto to napsat na GF a v lepším případě si vzít boják a rozdat si to někde na louce..
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • jako, souhlasím se shalimem, když nějaká 60tka mi de po bušovi tak du logicky po ní, stejně tak ale souhlasím s afikem že v aréně nejde dát pvp, nu což arn je 5, na ch1 je tam dycky někdo na zbylích nikdo tak když chceš s někým pvp rlg na jinej ch než je 1....

      a ještě k aréně, fakt mám radost když mi zdrhá lovec už mu dálkovýma skilama uberu tak že má red hp přijde si tam boreček s 50lv dá skill, většinou sice misne ale když ne tak se pak hold nesmí divit že se naštvem a dem po něm....kdyby se všichni chovali čestně není co řešit, jelikož nechovají o5 není co řešit bo se to nevyřeší....
    • A nejhorší na tom všem je to, že se neví, jak to všechno začalo a nikdy se to nejspíš nebude dát zjistit. Jednoduše každej slovo low vnímá subjektivně, takže to pro každýho má jinej výzam a on dělá to co podle něj není low a nebo dělá naschvály a pak srandu z toho druhého, jenže to už je prostě česká komunita a nejspíš to jiný nebude. Čestný boje se najdou málo kde, ale na DE to celkem i bylo jak jsem koukal z videí :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Já fakt nevím co se vám furt nelíbí, neříkám, že na menší lvly neútočím, ale z druhé strany v glacu to nikdo neřeší a to už jsem viděl tedy kousky kdy na lvl 30 si vyskakovalo 3-4x lvl 90+ :D, ale že bys nedokázal dát lvl 90 i s nižším lvlem je taky blbost, jako příklad bych uvedl MucQue :D lvl 90 co si nesehnal equip wk+8, jak mi bylo řečeno a to mi chceš říct, že vyšší lvl nedáš :D?
    • Ano Dengi tos vystihl :D jinak k tomu Metinu rychlovku, byl sem, hrál jsem i priváty a zabíjely mě tam samotní admini, který se mi pak smáli :D, ale to je trošku Off Topic, k věci jo a ještě teda nevím, proč, ale mám chuť to říct, i když jsem 3x hebl, tak jsem byl schopnej sundat Eiriana s vrahem na lvlu 55! :D A afku, co se divíš, nevím na co jim je skóre, mě jde jen o pobavní ze hry, ale většina těch, co machrujou s lvlem 75 na lvly dejme tomu 40 nestojej za nic a sundáš je i s prckem -_-. Já v lvlu 57, do mě šel nějakej namachrovanej WK +5 v lvlu myslim, že byl 70+ já s vrahem nabil mi plochem já dal 1. skill a byl dole :DD. Strašný lowky to jsou, ale tak, pochybuju, že nějaký rozdělení bude, myslím, že bych to tak nechal a jak říkal Dengi, oni na tebe machrujou pak přijdeš za main, a užíváš si to jak si stěžujou :D:D. A nebo prej já jsem to nevěděl :D:DD, lol to je nejhorší co můžou říct, + kdyby se to rozdělovalo, tak věřím, že by si zase někdo stěžoval, prostě nemá to smysl a ať uděláš cokoliv ty lidi nezměníš :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~