otázka ohledně LoDi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • jen bych vám chtěl říct že jste off topic x) a jinak ArciDeta znám a sám si lodku nedával jen půlku.. :done:
    DusikCZ/83lvl/80lvl práce/Holy Mage+6/Ice Mage +5/Dark Gunner +3


    Duzan/22 lvl/WK.. Nemám na něj práci hledám rodinu která mi tu práci vyexpí zůstanu u té rodky klidně napořád :) ;((piště mi do PM)
  • Já jen dodám k tomu "a klidne 45lv ... dám 1kk"

    My si dáváme lod úplně sami i ve 3-4.. stačím já healerka... pak war jako tahač.. a prvni wk nebo druhy wk ..(nejlépe oba) aby to killnuli ) máme docela dobrou taktiku, kterou vám asi neprozradím =) ale stačili bychom tě vyexpit upe na pohodu.. byla bych klidně sama mě o exp ted uz moc nejde:D.... byl bys s jedniim wk.. a druhy wk s warem... :phatgrin: (nicky nerada prozrazuju

    Teď se jen zeptat Earthlyho, (můžeš se ho zeptat aji sám nick: Earthly - je hlava-) jestli to povolí když si za to rozdělí prachy, tak by to snad přijmul =). (totiž nebere do rod naše známí a ani naše druhé postavy pod 70lv vše jen 70+) snad se zadaří když bude slyšet o těch penězích :DDD :thumbsup: ale není to na 100% že tě na tu chvilu veme... :sleeping:

    S Pozdravem Chii-chan :love:
    Chii-chan
    Nej healearka, ale jinak lama s.r.o.:D
    ! POZOR VELICE AKTIVNÍ NA FORKU !
    Lv:58 :sleeping:
    Chicken card+15 :love:
    Pet: Chick Norris :love: (42lv - 8k hp)

  • mysteriouss wrote:

    Do rodiny ktera za vstup chce penize nechod
    1) kdyz mu je das nikde nemas zarucene ze te vemou
    2) to neni rodina jak ma byt ale je slozena hlavne v zajmu LoDu niceho jineho
    To je pravda.. do rod se správně mají brát pohodoví lidé, aby uměli i pomoct, občas udělat srandu a nechtěli jen lod a nepomáhali by ti.

    1) Myslím že ikdyž se zaručí že ti daji kontakt nebo třeba nějaky blbiny, tak i přesto tě můžou ošidit... Jediný způsob je jak můžeš být zaručený aspon na 90% je tam v té rodine mít kamaráda (pokud je velmi dobrý a znáte se hodně dlouho.. tak že si věřite na tolik že by ti dal i svuj ucet a ty tvuj jemu ..-bylo jen na ukazku jinak si je nedávejte:D-) ale i tady můžou být okolnosti třeba hlava si vezme penize a ani kamarád to nepřekecá aby ho vzal.. nebo něco podobného.. no stát se může cokoliv takže opatrně s expěním v lod za peníze pokud je chcou předem!!!.

    2)To rodina může být ikdyby sranda nebyla.. tak třeba to nebudou lidi na zábavu ale když ti pomůžou tak to není problém.. stačí aby byli hodní.. a pomohli nejen v lod ale i třeba s questama =). Já si radši vybírám kde je zábava.. a kde mi pomůžou lod mě až moc nežere:D..

    Hlavně pozor na předávání peněz předem.. na tom se hodně krade.. !!! :sleeping: Radši se expni sám a máš v tom jistotu než platit 1kk.. to radši si šetři například na buše nebo něco co jiného (říkám příklad:D).


    S Pozdravem Chii-chan :love:
    Chii-chan
    Nej healearka, ale jinak lama s.r.o.:D
    ! POZOR VELICE AKTIVNÍ NA FORKU !
    Lv:58 :sleeping:
    Chicken card+15 :love:
    Pet: Chick Norris :love: (42lv - 8k hp)