Jak získat partnera...?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Jak získat partnera...?

    Caw lidi mám menší problém každej den se mi stává že vidím postavičky jak si běhaj s partnerama(Bob,Tom apod.).Já jsem zatím 25llv (skoro 26) a štve mě že vidím třeba lvl 22 s partnerem tak se ptám: Jak mám získat partnera?! :huh: Je to podobně jako s vílou?Že ho prostě dostanu nebo co?:-)
    Jo a ještě mám jednu otázku: Když vyrobím u Teomana Toppa za 20 písku z hromové řeky + určitej počet goldů item z mýho pro partnera,normálně to nasadím mýmu partnerovi??

    Kdyžtak odpovězte Dík
    ^^

    Jó,tak to sem momentálně já ;),samozřejmě se každej druhej den lvl zvyšuje,ale kdo má čas si každej den chodit a měnit sigy ^^ mám red mága a Hledám rodinu ^^ co nevidět budu mít holyho( počítám max tk 0,5-1,5 měsíce odstup) takže budu vymakanější :P
    Takže protentokrát se s váma loučím x)
  • PaRazZziT wrote:

    Ano,dostanes
    Ano,nasadis
    Ahoj!

    To PaRazZziT hele, to bylo strašně poučný, nejdříve se zamysli, jestli by jsi to pochopil, kdyby jsi se hrou začínal :rolleyes: .

    Boba dostaneš z TS 25 i vilu ohne (hrdinská mise v dole).
    Toma dostaneš z TS 32, ale pro získání musíš mít lvl 34+

    Vybavení partnera nasadíš tak že klikneš na klávesu "P" a potom tam máš na levo sloupec. 1. je hlava tvé postavy, 2. bude Boba klikneš na něj a normálně buť dvpj-klikem nebo přetahnutím do správného políčka nasadíš.
    Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností. Bertrand Rusell


  • Jj už to kapim =) Jinak Boba už mám připojil se ke mně po T-S 25 =) takže už můžete :closed4:

    Jó,tak to sem momentálně já ;),samozřejmě se každej druhej den lvl zvyšuje,ale kdo má čas si každej den chodit a měnit sigy ^^ mám red mága a Hledám rodinu ^^ co nevidět budu mít holyho( počítám max tk 0,5-1,5 měsíce odstup) takže budu vymakanější :P
    Takže protentokrát se s váma loučím x)
  • Ale pozor s výrobou výbavy pro partnera u Teomana - výzbroj pro boba, jak zbraň tak brnění musí být pouze pro lukostřelce, pro Toma výbava pouze pro bojovníky s mečem - ať si zbytečně nevyrobíte něco co na něj nepůjde nasadit. Teď snad můžete lock

    PS: Na Toma musí být lvl 35+ (partner i nosmate musí být o lvl níž než hráč) :closed4: