A dost GM !!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • A dost GM !!

    Dnes jsem byl u andilku a naštvali mě takovyma nesmyslama že tam dělám bordel tak sem jim ukázal jak se dělá bordel . A kickli mě . TO mě neva . Ale když jsem jim tam začal dávat náhony a oni to nedávali ,tak mě to zničeho nic vykoplo . Za 2 roky co hraju nos se mě to stalo jen jednou co mě kicklo Gm ze shopu u LoD . Takže to byl určitě kick . Takže když GM nemaj nic lepšího na práci tak ať se staraj např o eventy a ne o toto když ani neví o co tam přesně šlo . Vím na 100% že to byl kick . Protože jeden hráč od nich mi furt říkal až vypadnu a pak řekl tak počkej a sedl si a nehybal se a po 2 minutach sem dostal kick . GM toto si asi fakt už děláte srandu !!


    Ne nemusi to byt GM kick.Me se to tam na herní postavě stává velmi často.To si vyřid s těma co tam používají nepovolené programy.Ke kicku od GM nedoslo!!!/Smígl
    Neuznávám lidi jen kvůli jejich funkci popř. levelu, kterého dosáhli na hře. Moje uznání si musí zasloužit.
  • Pokuď si jeětě nepřišel na to, že to stejnak nemá cenu řešit.Jen se koukni na pillory samý insult Gm atd. Jen jim chtěj zavřít chlebárny.Aby, se to nerozkřiklo. Je to ubohost co tu dělají. A to co dělat mají tak nedělají. Jak říkám vědí to tu snad všichni jak sou neschopný.Takže to opravdu nemá cenu řešit.''Bav se s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku.''
    ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

    KRIS Kris Officiálně
  • A mám Vás obou dost!!! Zrovna ty ozáku bys měl tedy mlčet. Jak sem ti již napsala kick si nedostal.Omluvu nečekáme,to je trotiž pod Vaší úroveň .
    Ty krishere nevíš jaké pěkné věci se o nás dočítáme tak nekritizuj.Také Vás nikdo z GM neoslovuje výrazivem...to by jeden brečel.Každej jeden ban za insult GM je prověřen a většina z nich nekončí rovnou permicí jak by měla ale mírnějším trestem s další šancí.
    Ono je jednodušší kritizovat a nadávat,než se držet pravidel....to Vy přece nemusíte,vy ste asi vyjímky že?
    Hlavně že ty tu reportuješ kdejakou hloupost,udal bys vlastní babičku a budeš tu vyprávět také koniny...