Chyby ve hře

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Chyby ve hře

      Zdravím jak možná víte tak jak je "TS Teekun" a BOSS tam je "Treekun" že je to nějaký divný. Tak jsem po tom začal trochu pátrat a na jiných stránkách všude bylo "TS Treekun" (tím myslí ten kámen (kousek time space) ). Tak to bylo první co bych chtěl napravit,nejspíš to je chyba v překladu.

      Teď zrovna jak jsem zavíral svůj shop tak jsem zase objevil bug.

      << >>

      V označeném políčku je 26 krmiv z nosmállu (nekoupily je) ale ukazuje to počet ,,0,, .... Nevím jestli se to stává i mě ale je to další z věcí co bych chtěl napravit.



      Další věc je "Hledání skrytých TS (pomocí proutků)" ve městě ? na červánkách ? Normálně jsem tak seděl v Nosvillu a někdo našel "energetické pole" kousek od TS 1 . Je to divné protože v Nosvillu není žádné TS k vytvoření . To samé také na červánkách nebo přímo v OZ (Obchodní zóně).

      Příklad << >>

      Další z chyb je "Podivné zmizení".

      << >>

      Další ~> "Propadnutí křídel"

      << >>

      Další a asi prozatím moje nalezená chyba je "Divná změna mapy v Glacu (AKTU 4)"

      << >>

      Tak díky doufám že to nějak vyřešíte a prosím nějaké odpovědit nebo dodatky vaších "Bugů/Chyb". :pillepalle:


      Thành viên gia đình tốt nhất CursedDevils :thumbup:
    • nevím proč by to nemělo hru ovlivňovat,mě to hru teda dost ovlivňuje a ty mě každým postem co napíšeš vytočíš tak se drž radši stranou ovlivňuje to hru tím že ty proutky stojí peníze na hledání TS najdeš to tam a co ted stalo tě to proutky a nic nevytvoříš = stracený peníze křídla propadlý v glacu když má někdo větší křídla a má je propadlý tak jsou propadlé zrovna tak že nevidím přes ně na nepřítele tak ho nemohu zabít ( pouhej příklad )
      prostě je to chyba ve hře tak proč to neohlásit ? ... a podobný posty jako ,,že to neovlivňuje hru,, a takový kraviny si odpusťte ! :monster:


      Thành viên gia đình tốt nhất CursedDevils :thumbup:
    • 1) jsem vyslovil pouze svuj nazor
      2) nikdo te nenuti pouzivat proutky tam kde ts vytvorit nejde nebo ty hledas energeticke pole a teprve potom zjistujes jetsli mas vubec TS kamen ktery by jsi tam mohl pouzit? ja teda prvne kouknu do ts kamene kde mam pole hledat a pak ho hledam
      3) ze te vytocim? ono neni nic noveho ze pravda boli a jestli te dokaze vytocit neci nazor tak s tebou asi nebude neco v poradku (opet muj nazor)
      4) ke kridlum ze nemuzes zabit to je pekny nesmysl .. oznacis mezernikem at na nej vidis nebo ne
    • Když,už musím tak se do toho vložím.
      Míšo:Tyto chyby bejvají vetšinou chybou ze strany uživatele.Ne serveru nebo tak podobně.Je to způsobeno tím(jak uvedl již,výše lipo) pomalým nebo omezeným přístupem internetového spojení.Buď si stáhni nějaký program na ukončení přebytečných procesů např.Game booster a nebo zkus ručně povypínat programy využívající internetového připojení.(Torrent,Skype,ICQ,Quip,apod.)
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně