Nostale - problem s PC

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Nostale - problem s PC

      Zdravím,už na to nemám nervy,nechápu to ale hraju Nostale a mě se zatu herní dobu muže i 10x restartnout počítač,nevím duvody,ale vím že tím ho ničím,takže nevím co tam mám udělat,ale mé požadavky vyhovujou snad:3,08ghz,512rám,Win.XP,nevím to je tak vše,Asi někde bude něco špatně,budu rád za všechny rady!u jiních her to nedělá!a když už nepomuže nic,tak bohužel to znamená konec hry! děkuji za všechny rady!

      Warn za nadpis - zmeneno /Thomas
      Nick:Arabica
      Povolání:Lukostřelec
      Level:41+
      Práce:27
      SP1~Ranger+3,Job 21
      SP2-
      SP3

      SP4~Wild Keeper,Job 16
      Rodina:°Ikensis° :sniper:
      Kec:Musím mít u levelu +,protože bych musel často Aktualizova
      t :veloce:
    • Víš když sem začal s NosTale tak po 2 mesících mi začalo vypínat PC za 2 minuty jak sem pustil nostale...tak sem se naštval a hladal sem na netu.....celej comp sem s holkou rozebral a vyfoukaji z nej prach....a ted je muj notebbok Delo :rolleyes:


      Krásná práce Miss*Blonde[b] :rolleyes: fakt super uznejte..
      [/b]
    • no ja mam pc 1gb graficka karta, 2gb ramka procesor asi 2ghz a taky mi uz zacina obcas sekat pc s toho nostale, a nechapu to myslim ze mam dost dobrej pc na to aby tahle hra (neprijde mi moc naročna na procesor,ramku a graficku) nekdy se mi i sekne pc a musim tak 1 minutu počkat kym se to zase rozbehne
      Nič.
    • tím že máte dobrej komp neznamena ze vam nostale poslape tak rychle.zalezi i na rychlosti pripojeni i kdy vam rikaj ze mate 16Mb/s tak tomu neverte ^^ zajimavy ze mi net bezi normalne 5-8Mb/s takže bych to ani moc neresil....
      Aro: ja bych zkusil reinstal hry nic jineho mně nenapada zkusit iunstalnout jiny ovladace ci v nastaveni hry zmenit directX apod. :)
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • Arako: Nejprve vyfoukej prach z PC, vycisti vetraky apod. tim, ze mas napr zalepeny chladic procesoru prachem tak ma nedostatecne chlazeni a dnes uz valna vetsina pocitacu ma ochranu pred prehratim a tim je automaticke vypnuti PC popripade restart PC. Pokud to bude delat i po vycisteni od prachu sezen si nejaky program na test pameti RAM nektera muze byt vadna, pokud test probehne uspesne skus odpojit veci, ktere behem hrani nepotrebujes tj. DVD mechanika, disketovka (pokud jeste mas) a podobne --> snizis tim spotrebu na zdroji --> cim vetsi zatez na procesor apod klades (nostale mu dava dost zabrat) zvysuje se i napajeni procesoru --> vetsi spotreba na zdroji --> pokud to po odpojeni mechaniky apod prestane poohlidni se po novem zdroji doporucuju zdroj napriklad od vyrobce Fortron.
      Na softwaru zavadu urcite nehledej.
      Vyzkousej tyto moznosti a napis tu jak jsi dopadl.
      Pokud by ses dostal do faze noveho zdroje tak ti potom treba i naky doporucim. Treba sem muzes napsat jak vykonny zdroj mas ted, je to na nem napsane na stitku napr 400W, 420W,450W 480W apod.