Rozvod a chyba zobrazeni v Glacu

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Rozvod a chyba zobrazeni v Glacu

      Zdravíčko,
      mám dvě věci na srdci co bych chtěl nejak pořešit...tou první je problém s
      rozvodem....
      má žena byla smazána a osobně mě přijde dost divný se muset rozvádět s někým kdo neexistuje......
      No a druhý určitě nejednou zmiňovaný..... U andělu když je zabit anděl demonem ukáže se kdo,že to natáhl papuč....ale je-li demon zabit andělem demoni nevidí kdo umřel....
      Díky moc za odpovědi reakce a idealne vyřešení k lepšímu:)) :altw:
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • Můžete je nahlásit. Chybu s % u démonů jsem už v systému opravovala, problém je v tom, že Korejci zřídkakdy dělají update celé lokalizace. Může to trvat třeba i půl roku.
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Vím že,to sem moc nepatří ale, vy nemáte jakoby Editor textu nástroj ňákej Tool Manager na nostale kde se dají upravovat věty prostě překlad??? Nebo pokuď ne tak bych si buďto korejcům nebo GF o ten editor zažádal ušetříto práci jim a nám zmenší čas čekání.Jinak korejce nejde nějak popošťouchnout aby dali update dříve??
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • krisher: spis bych rekl ze maji nejaky program kterym upravi preklad a odeslou ho upraveny korejcum ... s postouchnutim je problem jelikoz primarni je korejske, nemecke a ostatni velke servery kde to sype vice penez nez na ceskem nostale a taky se primarne delaji upravy ktere zajisti dalsi prijmy tj. nove veci v nosmall a podobne ... preklad je kolej druha ktera penize nesype tudiz to ma cas ... uprimne receno byt majitel GF delam to stejne :)
    • Je to tak, jak píše mysteriouss, já tu chybu opravím, do toho přístup mám, ale nahrát to může jedině Entwell. Nemůže to udělat ani GF na německém serveru, když si zamane, také musí čekat jako my. Pokud dojde k aktualizaci lokalizací, tak na všech serverech, které spravuje GF najednou :)
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.