Krádež účtu a smazaní postavi!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Krádež účtu a smazaní postavi!

    Dnes mam jeden z nejhorších dnů někdo mi ukradl účet a smazal mi postavu!Já tady ted brečim u klávesnice a stěží to píšu nevím jak se to stale jen jsem se odhlásil pak sem se asi po 5 min.přihlásil BUM!!a postava nikde měl sem lv 44 sp 1 lv 20 Takže nevim co mam dělat!Nikomu jsem nedával mé údaje.A jestli někdo zná telefoní číslo na admina tak mi ho prosím řekněte nějak ho tu nemohu najít...
  • Vrátit by nešli , řeknou ti tvoje blbost že si někomu daval heslo a id i když si třeba nedával . Mě se stalo zase že mě někdo ukradl účet kdysy s lukem a warem 60+ a napsaly mi to že nemám nikomu davat udaje a , že to řešit nebudou ,že jsem to někomu mohl prodat nebo s někym vyměnit . A level 41 není moc za tyden jsem zvádl udělat 50 lvl takže tu 41 máš za 3 dny naz5 :)
    Neuznávám lidi jen kvůli jejich funkci popř. levelu, kterého dosáhli na hře. Moje uznání si musí zasloužit.
    • Ha a to fakt ne!nostale už hrát nebudu!Toto se mi muže stát kdykoliv!jakej bude rozdíl když začnu odznova a dostanu třeba lv 90!To je jedno smazat mi to muže každej tak nostale hrát NEBUDU!
    • :altx: Jenže pochop Vše co jsem kdy zvládl vše co jsem kdy měl všichni přátelé moje legendární věci uroven naženu ale tyto věci už ne vrazil jsem do toho strašně moc peněz atd.,ale hlavní je NIKOMU SEM TY ÚDAJE NEDAL!!!
    • Pokud se to nějak neopraví loučím se se hrou NOSTALE! :altw:

    The post was edited 2 times, last by Ahojky2 ().

  • hh ja sem mnel wara 85 lvl 3/4 roku sem za něj hral makal jak pes dal sme do toho 12 tisic korun a cO? Mam perm za hackovani miniher :D Coz je absurdni a jako dlasich 70 hracu todle byl normalne virtulani holokaust jinak to nazvat ani nejde .... mam pravo snad znat dukazy ze sem pry hackoval co ti odpovi ze je to majetkem firmy GF aha a daj se ziskat jen pravni cestou ... hmmm vite co je divne? jak to muze bejt jejich majetek kdyz CZ je samostatny jedniny co maj ze maj stejny uploady a sluzby nic vic.Takze bezduvodne zabanovanej jako dlasi carl atd carl lvl 90 jak vim nikdy nic takovyho nedelal miny hry nehraje kdyby hralk ma to v shopu a ma tam jednou za rok neco a to ma eliky z glacu naky equip a nosmall todle bylo jen likvidace authorit jiank tzo nevidim cim sme tak nesnesitelny ze chtej mit TL na 1. pozici? sme lepsi diky nim ne .... vse uz je domluveny cistka proste nic vic chteli jen TL uvolnit cestu..
    ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

    KRIS Kris Officiálně
  • Krisi, souhlasím s tebou, že to byla čistka (to by poznalo i mimino, kdyby se podívalo na pranýř a hodilo si to do souvislostí), ale zas neříkej, že to byl TL. Že to proti vám údajně něco upekl někdo z TL (nechci nikoho konkrétně jmenovat, nevim nic jistě) neznamená, že v tom jede celá rodina ;)
    :
  • Hm k tomu pranýři. Kazdy kdo ma ban za mini to ani nemusel použit staci ze to mas v pc. Každy doplatil na svoju blbosť a chamtivost. V pravidlach to je. A nemusi to byt proti authority pac su tam aj ludia z TL. Gm to hovorili o hackoch. Minihry uz maj mozu zacat s exp botmi. To zas bude banu. Ale jak sa do lesa volá tak sa z lesa ozýva.

    The post was edited 1 time, last by ElAndrejo ().

  • LordOzak: "Vrátit by nešli ,..."
    ale to víš že šly, dělám do IT a někde musí být zálohy našich postav. Dokážeš si představit co by nastalo kdyby zálohy nebyli a sesypal by se disk na kterém jsou účty uložené? Problém je v tom, že se nikomu nechce otravovat admina, který k zálohám přístup má.

    "řeknou ti tvoje blbost že si někomu daval heslo a id"
    opět platí to co jsem napsal výše, je to jen výmluva jelikož se to nechce nikomu řešit. Ať mi nikdo nepovídá, že si nemůžou vyjet log s IP adresami, ze kterých se účet přihlašoval. Pokud to opravdu nebyl on, ale někdo jiný tak by se dle mého skromného názoru měla objevit odlišná IP od běžně používaných.

    ElAndrejo: "Kazdy kdo ma ban za mini to ani nemusel použit staci ze to mas v pc."
    Nesmysl. Pokud to nepoužiješ tak o tom nemůžou vědět. Leda že by nostale šňupalo tajně v tvém PC a hledalo to, ale to už by se v tomto případě dalo nostale považovat za tzv. "trojského koně" (tj. virus, který se chová tak jak uživatel chce, v tomto případě hra a navíc provádí nelegální činnost tj. šňupání se ti v PC) což u nostale je blbost (aspoň teda doufám). :)
    Také přikládám odkaz kde si můžete o trojských koních přečíst. Důležitý je odstavec "Příklady funkcí trojských koňů". To jen aby jste věděli, jaký blast si můžete do PC natáhnout, když si stáhnete např. nějaký program, který jako takový má obsahovat např. návody na TS. Pak už získání přihlašovacích údajů není těžké tj. nemusíte je nikomu dávat stačí když se přihlásíte do hry a ono se to automaticky pošle samo. Taky nemusíte stáhnout program, stačí otevřít webovou stánku na které se kůň nachází a natáhne se do PC sám. => ponaučení: nechodit na stránky o kterých nevíte, že jsou bezpečné nebo pokud nemáte aktualizovaný antivirus.
    cs.wikipedia.org/wiki/Trojsk%C3%BD_k%C5%AF%C5%88_(program)

    Toť z mé strany jakožto z pohledu informatika asi vše.
    Přeci jen je lepší jak už napsala Keililly do lesa nevolat tudíž ode mně vše.
    Doufám, že nedostanu ban za vyjádření se k danému problému. :D

    The post was edited 3 times, last by mysteriouss ().

  • no tak to jsi na tom dobre kdyz to vis ale dal jsem to tu spis pro ty co o tom nemaj tucha.
    jinak jsem si predchvili cetl podminky a docetl jsem se ze vlastne nic nesmis, ale nedocetl jsem se tam co muzes a co muze nebo nemuze gameforce takze celkovy dojem z VOP :grumble: je takovy ze kdyz se neco stane tak se radsi nemas ani ozývat. :thumbdown:
  • Mysterioes já víc že by to šlo všechno zjistit ,ale GMka to neřeší .Říkají žes to mohl někomu dat ten účet a to oni už zjistit nemohou jestli jo nebo ne .Já jen psal to co psaly mě .Třeba Parazita jak kdysi okradly jak měl lvl 70+ tak mu ještě Welina ty věci vytvořila o který přišel atd .Podle mě záleží fakt jen na tom kdo má kamarády u GMek a jaký je level a kolik do toho vrazil .
    Neuznávám lidi jen kvůli jejich funkci popř. levelu, kterého dosáhli na hře. Moje uznání si musí zasloužit.
  • Ja doplnim kdyz tak jednoduseji definice co je to trojsky kůň...Alias Trojan Horse.. Ale zkraceně nazvýváme trojan :D Monoho lidi ho berete nebo nazvyteho jako vir...což neni pravda rozdil mezinim je ten ze vir se muze kopirovat a dostat se tak i jinam ale trojan je pouze skodlivej a ani nemusi byt a nemuze se kopirovat jen presouvat. :) Samo:je mi 16 ne 30 abych je žaloval ale musi mi dat podklady o tom za co mam ban :) Proč takhle nemuzu nic udelat oni sou taky jen lidi a mysli si o sobe buh vi co? Todle prehani zajimave ze na .DE maj v shopu 20x99 magickejch prasku a ban nemaji??? divne... ja mam v shopu 87ks uplnku a mam ban demence :) Je divny ja sem hral za kupony kdo chtel rekl sem dejte mi kupony ja vam je prohraju u vas na pile :) a kdyz nebyli kupony byli 4 dalsi ucty a hral sem, tech 60-80 ks sem dal v klidu + od njakych sem dostal 50% z odmeny :D Jako nechapu co ej an tom tak nepochopitelneho ani to neni proti pravidlum :D
    ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

    KRIS Kris Officiálně