Návrhy na nového mazlíčka.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Návrhy na nového mazlíčka.

    Do tohoto vlákna můžete vkládat své návrhy na nové mazlíčky do hry Nostale. Prosím, dodržujte pravidla fóra a vyjadřujte se jen k tématu. Příspěvky, které budou řešit něco jiného, budou automaticky mazány.

    O co se jedná se dozvíte ZDE.

    Co vše zde můžete psát? Hlavně, jak by měl mazlíček vypadat (velikost, tvar), dále i jaké by měl mít vlastnosti - rezisty, popřípadě speciální schopnosti atd. Odvážnější z Vás mohou přiložit i grafický návrh. Pamatujte - fantazií se meze nekladou ;)
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Dobře :))
    Já bych tedy,už to jednou na fóru bylo zmíněno,líbil by se mi tu Buš-Hokejista (jsme mistři světa v hokeji tak by to docela sedlo :))
    :arrow: Kdo mě znal pod jménem Myztig,bude znát pod jménem A-L-E-K-Y!

    A-L-E-K-Y
    SP1:18+0
    SP2:99+7
    SP3:28+5
    SP4:23+1

    Jinak,rád chodim raidy a PTS(pište =D)
  • Takže najprv by ste mali napísať či nosmall či normál chytit.
    Nosmall- Capoiera Buš-ocásek normálny buš chvost ktorý by ovládal capoieru kto nevie je to bojové umenie spojené s tancom. Buš by mal dredy a bol by černoch. Oblečené by mal zelené krátke gate s plameňmy na bokoch. Bojoval by tak divoko robil by saltá a tak xD Predstavte si ho s berserkerom.
    Rezisty:60% na všetko. A mal by element ohne samozrejme 100%
    Chytiť- Drak! Mal by levl 90 a nedal by sa dať do perly.
  • Zdravím tak určitě návrh na robota,kikboxera apod. dávat nebudu,to je pro němce,ne pro vývojáře , nosmáty jako např boing apod také jmenovat nebudu , zaujal mě návrh draků modrej - voda , červenej - ohen , tmavej-stínovej , bílej-žlutej-světelnej kolem 150%atributu , mohl by vypadat i jako ledový červ v ledovce , či by bylo taky dobré třeba baziliška ale nějakyho lepšího,rychlejšího , zaujal mě také návrh pejska , jelikož každej ví že nejlepší přítel člověka je pes tak by se mi také libil , pokud by to bylo možné rád bych nějakého nosmáta s většími hp , a většími rezisty , aby toho vydržel co nejvíc , například hp jako gladiator a rezisty 80% , takový nosmát by byl rozhodně v nějaký gold edici aby ho měli jen ti nejlepší :P :) Rád bych také podotknul u toho robota , tu by byl android , je pekny , je stylový , docela bych ho tu taky rad videl , jenze ... nemame ani boxera , ani fotbalistu , a chtěli by jsme robota^^ to asi nebude nejlepší nápad , určitě by se šiknul buš který by vypadal podobně jako dýně , ale byl by světelný se 150% atributem světla (na lod dmg 7-9k) :veloce: :alty: :altw:
  • Mohl by tam být i třeba Mág Buš-ocásek, nebo lukostřelec Buš-ocásek... Nebo k jarnímu eventu, kde se dá získat vaj. víla. tak by byl i Vaječný Buš-ocásek. :) Pak ještě k Valetnýnkýmu eventu by mohl být třeba Amor Buš-ocásek. Dále bych ocenil jako domácí zvíře (odchyt třeba na Seli Lusha) Ufon Buš-Ocásek. :D
    Jinak se líbily návrhy draků, psa a nový designy Bušu... :)
    wat
  • Ja bych si prestavoval takoveho demona ako mazlicka mnel by velke kridla ktereho skoro celeho pohrivaju vipadal by podobne jak DG jen by lital a v ruce by mnel takovou hozici zelenou kristalovou lebku. Doufam ze se narodi :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :veloce: :veloce: :veloce:Ps: poslu vam screen hned jak spusti server na LaTale :minigun: :missilelauncher: :lol:

    The post was edited 1 time, last by AndrejSK ().

  • Když se tak zamyslím, tak zvířat je v nostale dost. Napadli mě taková zvířata jako černý oř, gepard, medvěd ... ale nápad s drakem se mi líbí čím dál víc. A ne žádný malý dráček, ale pořádný velký silný drak ... vetší než pegas nebo Yety. A ano čtyři různí draci na každý element jeden - dva létající (stín a světlo) a dva chodící (voda a oheň). :D

    No a teď ještě jedna otázka. Až to ti vývojáři vytvoří, tak by mě zajímalo, kdy to dorazí na český Nostale. Asi to nejdříve budou mít němci, po půl roce další země, no a česko za dva roky? Nebo to ti vývojáři udělají česku na míru?

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Otázka přišla do všech zemí /zatím se debatuje jen u nás a v Německu/, mnohé nápady se budou překrývat /a překrývají - viz nápad s drakem/. Lokalizace všech patchů se dělá zároveň, čili není možné, aby zde přišlo něco později než jinde. Jistě Německo má svoje raritky, ale jmenujte mi tu jednu věc, kterou mělo třeba Rusko, Polsko nebo Anglie dříve než my a pokud o ničem takovém nevíte, tak se nad sebou zamyslete a přestaňte blbě pindat. Tohle téma je o nových mazlíčcích ;)
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Hm, tak koukám, že to asi byla reakce hlavně na mě.
    Pokud ses chytla věty: "po půl roce další země" tak tím jsem myslela, země kde hra běží více jak dva roky (anglie, španělsko, francie ...) Nemám ponětí kde všude, cizí hry a forka nesleduji. Jen občas zaslechnu, že tady mají tohle a my to nemáme. Já stále čekám na toho černýho pegase :)
    Jinak tu tvojí předposlední větu jsem vzala osobně. Byla to neuvážená reakce na mou prostou otázku a pokud neznáš odpověď, tak to máš napsat slušně.

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

    The post was edited 1 time, last by Ariadna ().

  • Tak muj nazor zni určitě drak mohl by treba ten chodici pri u toku zamavat kridly a dat ten jeho skill co pouziva :D Ale draka na 100% A ten buš co ovlada kapueru ? :D No dcl bych ho chtel videt ale je to asi dost anrocny takze stim nepocitam :D Drak se mi zda realizovatelny :) A jednodusi jak uz nekdo rikal opravdu od kazdyho ele nakej :) :D Když bude tak budeme vdecny :D
    ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

    KRIS Kris Officiálně
  • Me se libi navrh pejsek (samozrejme by pak nemela chybet i kocicka :) ), draci jsou taky super.

    A Ari, Magrat to nesmerovala jen na Tebe, neustale si hraci stezuji, ze je nekde neco drive nez u nas (jen to napsala sem). Patche se nahravaji do vsech zemi stejne, mimo Nemecko. Sama jsi nejmenovala jedinou vec (a pokud nekde neco maji navic, tak to bude casem, jak dlouho bezi servery, coz neni objektivni hodnoceni). A k cernemu pegasovi: o nicem takovem nevim na zadnem serveru ve svete nikdy nebyl a neslysel jsem ze by se chystal, muze to byt jeden z navrhu :)
    Upozornění: Český tým kontroluje pouze pravidla, vše ostatní je čistě záležitostí GF a to i včetně adventního kalendáře.
    Není na světě GM ten, aby se zavděčil hráčům všem.

    IF (duvod EQ sdílení dat k účtu OR duvod EQ hack minigame OR duvod EQ phising site).
    vysledek = perma.
    ELSEIF duvod EQ prohresek.
    vysledek = ban.
    ELSE.
    vysledek = volne hrani.
    ENDIF.
  • ale chtěl jsem se zeptat,ten fotbalista buš,to je pro Německo jak pořádali MS ve fotbale nebo to bude pro všecky servery?
    Mimochodem,ten nápad s drakem je dobrej,a ten kapoerista to by bylo moc složitý.No,nechám se překvapit s čím přijdou..
    :arrow: Kdo mě znal pod jménem Myztig,bude znát pod jménem A-L-E-K-Y!

    A-L-E-K-Y
    SP1:18+0
    SP2:99+7
    SP3:28+5
    SP4:23+1

    Jinak,rád chodim raidy a PTS(pište =D)
  • ÁAhoj, ja velice souhlasim s drackama, pejskama a Buš-ocaskem capoierou :done: . Moc nesouhlasim s hojejistou.
    Napadnula me Travní víla, bude to neco jako vajecna vila, proste chodici mandra :beer:
    Pak jeste Škeble a ta by strilela maly muslicky
    Zrcadlo.. Mohlo by to bejt jako ze by za nama chodilo zrcadlo nebo by ho nosil buš. Spocivalo by to v tom ze by to odrazelo utoky kreatur ktere strileji (mandry, impove, vampiove) a na nestrilici (:D) by to vyhazovalo kousky strepu :D.
    Ted odbocuju ale mohla by v nejblissi dobe akcicka kde by se dal ziskat bus :altf: